Hurtworld Download

Pobierz świetną grę dostępną również w opcji non steam! Hurtworld PC to sandboksowy symulator przetrwania, który został stworzony przez australijskie studio Bankroll. Posiada on typowe dla tego typu gier cechy, wyróżniając się jednak drobnymi innowacjami w zakresie PvP. Platformy: Windows PC. Data premiery: 04.12.2015 (wczesny dostęp).

Hurtworld PC Download gra do pobrania

Hurtworld pebx

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak na klasyczny symulator przetrwania przystało, fabuła w grze jest ograniczona do minimum. Zaraz po uruchomieniu gry trafiamy na pustynię (bądź inne, niegościnne miejsce), na której musimy nie tylko przetrwać, ale też zadbać o odpowiednie zasoby. Jeśli więc kochasz gry survivalowe, pobierz grę Hurtworld Download i przekonaj się, jak trudno przeżyć w tak trudnym i wymagającym środowisku.

Mechanika gry

Rozgrywkę możemy prowadzić w dwóch trybach: pierwszo- i trzecioosobowej. Naszym zadaniem będzie zbieranie różnych materiałów, które przydadzą się do budowy kryjówki chroniącej nas przed zimnem i palącym słońcem. W Hurtworld pojawia się – a jakże – motyw walki z innymi osobami. Jak łatwo się więc domyślić, wybrane przez nas materiały, będą nam służyć nie tylko do budowy kryjówek, ale też do produkcji i ulepszania broni.

Mimo to, jak na pustynne warunki przystało, odgrywana przez nas postać musi coś jeść i pić. Dlatego zadaniem gracza będzie zadbanie przede wszystkim o te potrzeby. W międzyczasie, trzeba będzie ochronić głównego bohatera przed nadmiernym zmęczeniem, promieniowaniem UV i oczywiście wszechobecnym upałem. Jeśli uważasz, że możesz stawić czoła powyższym zagrożeniom, pobierz za darmo Hurtworld PC Download i przekonaj się, jak trudnym będzie to zadaniem.

Broń, którą będziemy produkować, potrzebna nam będzie do walki zarówno z różnymi obecnymi na pustyni stworzeniami, jak również z zamieszkującymi ją ludźmi. Zwłaszcza, że Hurtworld został zaprojektowany właśnie dla gry sieciowej, w której trzeba będzie stawić czoła innym graczom, walczącym – tak jak i my – o przetrwanie. Sama walka to jednak nie wszystko. Z innymi graczami nie musimy wyłącznie walczyć. Możemy też z nimi kooperować, razem działając na rzecz utrzymania i obrony posiadanej przez nas lokalizacji. Inną grą typu crafitng jest Green Hell.

Żeby było ciekawiej, Hurtworld zostało tak zaprojektowane, by wyrównać szanse mniej i bardziej doświadczonych uczestników gry. Dlatego początkujący gracze zostaną rozmieszczeni w zewnętrznej strefie mapy, w której co prawda ryzyko śmierci jest niższe, ale też nie ma aż tak cennych surowców, jak w strefie centralnej (przeznaczonej dla prawdziwych wyjadaczy). Jeśli więc jesteś początkującym graczem i chcesz rozwijać się w tym niesamowitym, pustynnym świecie, pobierz na PC Hurtworld i naucz się reguł tam panujących.

Tryby gry

Hurtworld jest grą zaprojektowaną wyłącznie w wersji multiplayerowej. Warto jednak zaznaczyć, że wspomniany system wyrównujący szanse uczestników znacznie zwiększa możliwości początkujących graczy. Należy też wspomnieć o ciekawym systemie kar, w którym gracze odpowiedzialni za śmierć większej liczby wrogów, w razie własnej śmierci tracą więcej zasobów.

Rozgrywkę w Hurtworld możemy prowadzić na różnych obszarach, począwszy od wspomnianej pustyni, aż po niegościnne tereny Dalekiej Północy.

Wymagania techniczne

  • – Procesor – Intel Core i5 3.0 GHz,
  • – Pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • – Karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970,
  • – Wolne miejsce na dysku – 4 GB HDD,
  • – System operacyjny – Windows 7 64-bit

Hurtworld Pobierz skidrow PC

Hurtworld torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Hurtworld Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Hurtworld Crack Exsite
  • Chomikuj Hurtworld Do pobrania Prophet
  • CODEX Hurtworld Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *