The Other 99 Download

Przeżyj chwilę grozy ze świetną grą trzymającą w napięciu. The Other 99 PC to gra typu survival horror, która została stworzona przez studio Burning Arrow. W związku z tym, że jest to pierwsze, większe dzieło tej ekipy, została ona zasilona przez bardziej doświadczony zespół niemiecki – Deck13 (wydawca). Platformy jakie obsługuje to: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery przewidziana jest na rok 2019.

The Other 99 PC Download gra do pobrania

The Other 99 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja gry ma miejsce na jednej z wysp położonych na Hebrydach (bliskie sąsiedztwo Szkocji). Takie umiejscowienie świata przedstawionego w grze, jest już samo w sobie przerażające. Niemniej, to właśnie my budzimy się w tym niezwykłym miejscu. Co więcej, nie mamy nic przy sobie oprócz niezwykłej, tajemniczej notatki.

Oczywiście sam powód dla którego znaleźliśmy się w tak niesamowitym miejscu również jest nam nieznany. Jeśli więc lubisz gry typu survival horror i jednocześnie preferujesz rozgrywkę z dużą dozą tajemniczości, to koniecznie pobierz za darmo The Other 99 download i przekonaj się, w jakiej strasznej rozgrywce weźmiesz udział…

Mechanika gry

Fabuła w The Other 99 PS4, XONE, PC jest poprowadzona w sposób pierwszoosobowy. Zadaniem gracza wcielającego się w rolę danej postaci, jest odszukanie różnych surowców, dzięki którym możemy w tym niezwykłym miejscu przeżyć.

Oprócz pożywienia i „surowców”, będziemy również zmuszeni do zbierania innych artefaktów, które następnie przydadzą nam się do skonstruowania broni. Jak na dobry survival horror przystało, liczba dostępnych modyfikacji (rzemiosło) jest tu wręcz ogromna. Ulepszona broń niestety bardzo często nam się przyda. Zwłaszcza, że naszymi przeciwnikami będą coraz groźniejsze postacie.

The Other 99 pod pewnymi względami przypomina sandbox. Charakteryzuje się on dużą swobodą działania, wynikającą z wysokiego stopnia oddziaływania głównego bohatera na otaczające go postacie. Co więcej, każdą z nich można zabić (aczkolwiek rozwiązanie to nie zawsze się sprawdza). Alternatywnym rozwiązaniem jest ucieczka, bądź unikanie przeciwników. Decyzja dotycząca wybranej przez nas formy rozgrywki, należy całkowicie do nas. Jeśli więc nie obawiasz się szybkiego podejmowania decyzji i jednocześnie masz „nerwy ze stali”, koniecznie wpisz podaną frazę w wyszukiwarce pobierz The Other 99 PC Download i sprawdź, jak duże znaczenie dla dalszej rozgrywki, będą miało Twoje poszczególne decyzje.

The Other 99 to nie tylko straszne postacie, chcące nas zabić. Na wyspie, na której toczy się akcja rozgrywki, uwięzionych jest sporo innych osób, które wiedzą znacznie więcej o historii tego niezwykłego miejsca. Fizyczna eliminacja każdego z nich, znacznie utrudni nam (jeśli całkiem nie umożliwi) odkrycie prawdy o wyspie.

Kwestie techniczne

Świat przedstawiony w The Other 99 został w pełni dopracowany pod kątem graficznym. jest to zasługa silnika Unreal Engine 4, dzięki któremu każda ze spotykanych postaci jest inna i bardziej przerażająca. Jeśli więc chcesz się przekonać na własne oczy, jak niesamowicie wygląda otoczka graficzna tej niezwykłej gry, koniecznie pobierz grę The Other 99 download i… zacznij się bać.

Tryby gry

Gra jest dostępna tylko i wyłącznie w trybie single player. Jak na razie, twórcy nie podają informacji o stworzeniu trybu kooperacji sieciowej.

The Other 99 Pobierz reloaded

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel i5 2.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10

  • Steam The Other 99 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download The Other 99 Crack Exsite
  • Chomikuj The Other 99 Do pobrania Prophet
  • CODEX The Other 99 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.