The Outer Worlds gra do Pobrania

Pobierz The Outer Worlds to gra akcji FPP z elementami RPG. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom klimatu science fiction. Jest to produkcja, dzięki której możemy przenieść się do przyszłości. Twórcy posiadają na nią ciekawą wizję. Akcja toczy się na planecie Arkadii, która stanowi najbardziej odległą ziemską kolonię. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak PC, PS4, XONE, Switch. Producentem jest studio Obsidian Entertainment, a wydawcą Private Division.

The Outer Worlds Download Pełna Wersja PC

The Outer Worlds pobierz

Pobierz za Darmo!

Podbój kosmosu

Masz ochotę wziąć udział w misji podboju kosmosu? Pobierz The Outer Worlds Download i przenieść się w przyszłość. Rozgrywka toczy się na bliżej nieokreślonej planecie o nazwie Arkadia – stanowi ona ziemską kolonię. Wysłano tutaj dwa statki kosmiczne, na pokładzie których znajdowali się śmiałkowie. Podczas zabawy wcielamy się w skórę jednego z osadników, który znalazł się na zagubionym statku.

Z niewiadomych przyczyn jednostka, na której znajdował się nasz bohater zboczyła z trasy. Zaginęła ona na kilkadziesiąt lat. Załoga została zahibernowana, dzięki czemu przetrwała w specyficznych warunkach. Nasza postać (Phineas Welles) budzi się po wielu latach. Wszystko wskazuje na to, że stworzona kolonia zostanie zgładzona. Jest ona nieumiejętnie zarządzana, przez co grozi jej totalne zniszczenie.

Musimy zrobić wszystko, aby wybudzić ze stanu uśpienia pozostałych członków załogi. Na pokładzie znajdują się m.in. wybitni inżynierowie, czy też specjaliści. Dzięki nim możliwie jest ocalenie ziemskiej kolonii. Plusem jest fakt, że pomimo rozbudowanej fabuły posiadamy wysoką swobodę podczas rozgrywki. Możemy swobodnie kształtować przebieg akcji, co stanowi niewątpliwą zaletę.

Wybór właściwej ścieżki – The Outer Worlds

Darmowe gry dają nam szeroki zakres możliwości. W tym przypadku wcale nie musimy ratować ziemskiej osady w kosmosie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby opowiedzieć się po stronie zła, a tym samym wesprzeć korporację. Przyczynimy się tym samym do zgładzenia kolonii. Ponadto przebieg wydarzeń uzależniony jest od podejmowanych przez nas decyzji. Rozgrywka za każdym razem może zakończyć się zupełnie inaczej. Bardzo dobrą grą RPG jest Warhammer: Chaosbane download za darmo.

Otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a więc możemy zauważyć sporo detali, które znajdują się wokół. Oczywiście mamy za zadanie realizację wielu powierzonych misji. Możemy działać w pojedynkę lub w towarzystwie innych postaci. Trzeba zaznaczyć, że posiadają one zupełnie inne cechy oraz umiejętności. Są one sterowane przez sztuczną inteligencję.

Eksploracja galaktyki

Podczas rozrywki The Outer Worlds do pobrania możemy eksplorować przestrzeń kosmiczną, która składa się z wielu niewielkich lokacji. W zdecydowanej większości przypadków mają one charakter otwarty. Pamiętajmy, że spotkamy tam nie tylko postacie neutralne. Nie możemy ignorować przeciwników, którzy będą próbować pokrzyżować nam plany. To nie tylko ludzie i roboty, ale również zwierzęta.

Podczas walki możemy korzystać z rozmaitej broni. Akcja toczy się dynamicznie, jednak możemy również skorzystać z funkcji spowalniania czasu. Jest to najlepsza opcja dla tych, którzy preferują spokojniejszą rozgrywkę.

The Outer Worlds Pobierz za darmo

The Outer Worlds download

Download!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz / AMD Phenom II X6 1100T 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650 Ti / Radeon HD 7850
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1 64-bit
 

  • Pełna Wersja gry na komputer Torrent Exsite
  • Free Download Outer Worlds Crack Chomikuj
  • Skąd pobrać grę The Outer Worlds na PC?
  • Codex The Outer Worlds free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.