Warhammer: Chaosbane Download PC

Dzisiaj prezentujemy darmową grę krasnoludzkiego bohatera niczym Diablo! Warhammer: Chaosbane PC to genialna gra akcji, która należy do kategorii hack-n-slash. Osadzona w Starym Świecie rozgrywka posiada naprawdę ciekawy klimat, który z całą pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym graczom. W grę można grać zarówno samotnie, jak i w czteroosobowej drużynie. Data premiery: 4 czerwiec 2019. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Warhammer: Chaosbane Pobierz / zainstaluj

Warhammer: Chaosbane do pobrania

Pobierz za Darmo!

Za produkcję zagranicznej wersji gry odpowiada studio EKO Software, które jest bardzo popularna. Wydawcą zostało jednak  – Bigben Interactive, które jest francuskim przedsiębiorstwem, które zajmuje się przede wszystkim produkcją gier oraz akcesoriów do konsoli. Za wydanie gry w Polsce odpowiada studio CDP.

Galeria zdjęć

Akcja gry Warhammer: Chaosbane PC rozgrywa się w bardzo ciekawym i mrocznym świecie, który nosi nazwę – Stary Świat. Miejsce to zostało całkowicie spustoszone – ze względu na panującą wojnę. Gdy rozpoczynasz tą grę – musisz wiedzieć, że jesteś ostatnią nadzieją na uratowanie ludzkości. Ściągnij za darmo Warhammer: Chaosbane download i walcz z potężnymi hordami Chaosu.

Gracz ma możliwość wyboru bohatera spośród czterech klas postaci. Gra cechuje się przede wszystkim zaciekłymi walkami, które wymagają dużego skupienia. Trzeba walczyć ze strasznymi potworami, między innymi w kanałach Nuln. Gracz ma do wyboru użycie ponad 180 zdolności.

Wszystkie dostępne postaci mają wiele ciekawych cech. Gracz może modyfikować dowolnie postaci. Żołnierz Imperium jest naprawdę bardzo silną postacią, która z pewnością świetnie poradzi sobie w tym świecie. Jeżeli jednak zdecydujesz się na Krasnoluda – możesz mieć pewność, że walka będzie udana. Masz również do wyboru Elfa Wysokiego Lotu, który ma magiczne umiejętności. Leśna Elfka natomiast jest postacią, która ma możliwość robienia świetnych pułapek.

Trailer

Tryb fabularny rozgrywki powoduje, że jest ona niesamowicie ciekawa. Przekonaj się o tym na własnej skórze i pobierz grę Warhammer: Chaosbane download, ciesząc się ostrą walką. Dzięki wielu poziomom trudności, z łatwością dostosujesz grę do wszystkich swoich umiejętności. Dużą rolę umiejętności naszego bohatera odgrywa także refleks osoby, która zdecyduje się na zagranie w tą grę.

Gra posiada także świetnej jakości grafikę, która z całą pewnością sprawi, że rozgrywka będzie bardzo przyjemna. W grę można również zagrać za pomocą Internetu. Jest to niesamowicie ciekawa pozycja, która zabierze gracza zarówno w magiczny, jak i przygodowy świat. Pozycja ta zapewni wiele godzin rewelacyjnej zabawy, która z pewnością będzie przyjemnym doświadczeniem.

Warhammer: Chaosbane PC Download

Warhammer: Chaosbane pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-6400 2.7GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack Warhammer: Chaosbane ściagnij pebx
  • torrent Warhammer: Chaosbane chomikuj pobierz
  • codex Warhammer: Chaosbane do pobrania
  • Warhammer: Chaosbane free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.