Two Worlds II Download

Coraz częściej możemy odnieść wrażenie, że informacja o tym, że gra pochodzi z Polski może być odbierana jako jej rekomendacja. Rzeczywiście, polscy producenci gier zyskali sobie znakomitą markę, na uwagę zasługuje zaś i to, że uznaniem cieszą się nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Czy zatem pobierając grę Two Worlds II mamy szansę na dobrą zabawę? Jeśli lubimy rozgrywkę z gatunku cRPG, magię i fantastyczne stworzenia – Two Worlds II Download może okazać się tytułem, który nas nie rozczaruje. Data premiery: 12 listopada 2010. Wydawcą recenzowanej gry jest TopWare Interactive. Platformy: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows PC.

Two Worlds II Download

Two Worlds II Pobierz

Pobierz za Darmo!

Za drugą odsłonę gry odpowiada krakowskie studio Reality Pump i jeśli do tej pory przed jej pobraniem powstrzymywało nas przekonanie, że pierwsza część gry nie była wolna od niedociągnięć, teraz możemy odetchnąć z ulgą. Two Worlds 2 Download przekona nas, że nasi rodacy odrobili zadaną im lekcję, nowa gra może bowiem pochwalić się nie tylko poprawionym systemem walki, ale również lepszą niż w pierwszej części oprawą wizualną. Co więcej, dobrze znana rozgrywka doczekała się uzupełnienia, a przynajmniej kilka z nowatorskich pomysłów ma szansę przypaść do gustu nie tylko graczom, ale i twórcom innych gier tego gatunku.

Two Worlds: The Temptation PS3, X360, PC trailer

Oczywiście, w grach tego typu sukces w bardzo dużej mierze jest uzależniony od tego, na ile atrakcyjna jest fabuła i nie można nie zgodzić się z tym, że stanowi ona mocną stronę Two Worlds II. Akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach opowiedzianych nam w pierwszej części gry. Andaloor jest rządzona przez Gandohara, który okazuje się władcą chętnie eksperymentującym z czarną magią. Co gorsza, źródło jego mocy jest równie niepokojące, jest to bowiem Kira – siostra głównego bohatera rozgrywki słabnąca niemal z każdym dniem. Uratowanie siostry wydaje się najbardziej logicznym posunięciem, zaraz po rozpoczęciu gry dowiadujemy się jednak, że zadanie to nie będzie wcale proste, nasze ostatnie przedsięwzięcie zakończyło się bowiem spektakularną klęską i teraz możemy analizować je sobie zza więziennych krat. Z pomocą przychodzi przypadek, więzienie zostaje bowiem zaatakowane przez orków walczących pod sztandarem Smoczej Królowej. Wolność cieszy, jej ceną jest jednak przyłączenie się do niedawnych wrogów liczących na wsparcie w podejmowanych przez nich wysiłkach ukierunkowanych na obalenie Gandohara. Szczęśliwie cel jest zbieżny, wiąże się bowiem nie tylko z możliwością ocalenia świata przed czarną magią, ale i uratowania siostry. Czy jednak w tej grze wszyscy przedstawili już sobie prawdziwe zamiary potyczek?

Gra daje nam szansę na poznanie lokacji, które w jej pierwszej odsłonie nie były dla nas dostępne, możemy więc eksplorować sawannę oraz tropikalną dżunglę. Również lokalna flora i fauna powinna nam przypaść do gustu, natkniemy się bowiem nie tylko na nosorożce i strusie, ale również na gady. W przemieszczaniu świata pomocny okaże się koń oraz… teleporty, które nie raz umożliwią nam zaoszczędzenie czasu i szybsze osiągnięcie celu.

Oczywiście, w czasie rozgrywki przydadzą się nie tylko nasze zdolności mediacyjne. Nie raz przyjdzie nam też stoczyć regularną bitwę, w czasie której zyskamy możliwość przetestowania nowych technik, w tym aktywnego blokowania ciosów. Często przydadzą się też umiejętności magiczne, warto więc nadmienić, że system magii również został rozbudowany w porównaniu z tym, do czego przyzwyczaiła nas pierwsza odsłona gry fantasy. Two Worlds II Download być może nie przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za grami cRPG. Jeśli jednak jesteś fanem tego gatunku, nie powinieneś zastanawiać się nad jej pobraniem, ma bowiem wszystkie te cechy, za które gatunek ten jest tak lubiany! Cena na steam: 19,99 USD.

Two Worlds 2 Pobierz

Two Worlds II Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4700 2.6GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 768 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTX.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Two Worlds II Chomikuj
 • Exsite Two Worlds: The Temptation Pobierz za darmo
 • Pobierz Two Worlds 2 Torrent
 • Pebx Two Worlds II Free Download
 • Crack Two Worlds: The Temptation Download
 • Two Worlds: The Temptation PC Download

Oficjalna strona: https://www.twoworlds2.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *