Outer Wilds Download

Outer Wilds pełna wersja to produkcja łącząca w sobie grę przygodową oraz sandboks. Za jej przygotowanie odpowiada niezależne studio Mobius Digital, którego członkowie znani byli dotąd przede wszystkim z produkcji mobilnych, takich jak RPG Terra Chroma czy nastawiony na eksplorację Beacon 38. Sprawdź rozwiązania przygotowane przez deweloperów, pobierz Outer Wilds Download i zagraj w ten niebanalny przygodowy sandbox. Wydawcą gry jest Annapurna Interactive. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Outer Wilds Pobierz grę na PC

Outer Wilds download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Outer Wilds opowiada o przygodach rekruta programu kosmicznego. Bohater prowadzi badania nad pętlą czasową panującą nad pewnym układem słonecznym, który pod wpływem jej działania ulega stale postępującym zmianom. Zadaniem gracza jest odkrycie sposobu na zatrzymanie pętli czasowej. Aby zostać uczestnikiem tytułowego programu kosmicznego, pobierz PC Outer Wilds free Downloads i zapoznaj się z interesującymi zagadnieniami naukowymi. Fabuła gry z czasem wzbogacana zostaje nowymi wątkami pobocznymi, dotyczącymi na przykład odkryć bohatera na jednym z badanych księżyców oraz tajemniczych ruin.

Mechanika

Outer Wilds PS4, PC, XONE to przydówka, w której główny nacisk położony został na eksplorację. Celem zabawy jest zwiedzanie odkrytych planet, przy pomocy niewielkiego kosmicznego pojazdu. Statek ten może poruszać się również po powierzchni odwiedzanych ciał niebieskich. Po wylądowaniu bohater ma możliwość poruszania się piechotą. Wszystkie odwiedzane planety skrywają szereg tajemnic do odkrycia, a także wiele innych czekających na gracza atrakcji. Aby rozpocząć skomplikowane badania ściągnij Outer Wilds crack Download i poczuj się jak prawdziwy zdobywca kosmosu. Na jednym z odwiedzanych globów można na przykład odkryć podziemne miasto obcych, a na innej tajemnicze zapiski czy niestabilną strukturę powierzchni. Outer Wilds to trójwymiarowa produkcja, w której akcja przedstawiona została z perspektywy pierwszoosobowej. Cechą charakterystyczną oprawy wizualnej jest jej zróżnicowane. Odwiedzane światy różnią się między sobą zarówno strukturą terenu, jak i rodzajem flory. Podobna gra do pobrania The Long Dark.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracz może nie tylko odkrywać sekrety obcych planet, ale również skupić się na zmianach otoczenia wynikających z działania pętli czasowej. Ciała niebieskie w Outer Wilds ulegają rozmaitym zniekształceniom pod jej wpływem, co może prowadzić do licznych niespodzianek przy okazji powrotów w odwiedzane wcześniej miejsca. Przestrzenie badane przez bohatera mogą na przykład zostać pochłonięte lub całkowicie zniknąć. Jeżeli chcesz odkryć i zbadać wszystkie paradoksy, pobierz za darmo Outer Wilds i poznaj tajemnice pętli czasowej panującej nad całym układem słonecznym. Urozmaiceniem eksploracji jest obecność różnych gadżetów i akcesoriów, które główny bohater może wykorzystać na przykład do namierzania rozmaitych sygnałów. Doboru narzędzi gracz dokonuje w specjalnie do tego wyznaczonej bazie wypadowej. Miejsce to służy również do odpoczynku i uzupełnienia zapasów tlenu, które okazują się niezbędne do prowadzenia badań na obcych planetach oraz przeżycia w kosmosie.

Outer Wilds Download – Pełna Wersja PC

Outer Wilds pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Outer Wilds Free Download
  • Pobierz Outer Wilds Cracked Chomikuj
  • SKIDROW Outer Wilds Pobierz za darmo
  • Free Download Outer Wilds Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *