The Sinking City Pobierz pełna wersja

Lovecraftowski horror wykorzystany w darmowej grze! The Sinking City PC to przygodowa gra akcji, która jest inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta – amerykańskiego pisarza, który specjalizuje się w pisaniu opowieści grozy. Akcja gry rozgrywa się w latach dwudziestych XX wieku, a dokładniej – w amerykańskim miasteczku, które zostało dotknięte powodzią wywołaną siłami nadnaturalnymi. Data premiery: 27 czerwca 2019. Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One.

The Sinking City PC Download

The Sinking City gra do pobrania

Pobierz za Darmo!

Za produkcję gry odpowiada firma Frogwares, która jest ukraińskim deweloperem gier z siedzibą w Kijowie. Natomiast wydawcą tej produkcji jest studio Bigben Interactive, które z branżą gier rozpoczęło swoją przygodę dawno temu, bo w 1993 roku i ma na swoim koncie takie hity jak WRC 8. Wspomnieć również trzeba, że wydawcą polskim została firma CDP.

Gra The Sinking City całkowicie jest utrzymana w klimacie horroru. Dodatkowo występują w niej elementy RPG. Produkcja zabierze nas w niesamowitą podróż po Stanach Zjednoczonych. Gracz będzie miał możliwość przebywać w posępnym miasteczku Oakmont w stanie Massachusetts. Miasteczko zostało dotknięte straszną powodzią. Sprawa została zlecona doświadczonemu detektywowi – Charlesowi W. Reedowi. Jeżeli chcesz pomóc rozwiązać zagadkę, koniecznie pobierz grę The Sinking City download i wciel się w rolę detektywa.

Galeria zdjęć

Akcja w grze zostaje ukazana w postaci trzeciej. Gracz ma możliwość obserwować zarówno postać, jak i świat, który go otacza. Producenci zadbali o każdy szczegół pojawiający się w grze. Miasto składa się z kilku dzielnic, po których możemy przemieszczać się zarówno na piechotę, jak i łodzią podwodną. Gra jest bardzo atrakcyjna, ponieważ często pojawiają się różnorodne zadania.

W grze w ogóle nie brakuje akcji, ponieważ często dochodzi do walki z przeciwnikami. Gracz ma do wyboru kilka rodzajów broni, którą może wykorzystać. Może wybrać między innymi z: rewolweru, karabinu, strzelby lub granatów. Pomóż zdecydować bohaterowi, którą postać ma użyć i ściągnij za darmo The Sinking City pełna wersja.

W miarę pokonywania kolejnych przeciwników oraz przechodzenia zadań, gracz ma możliwość rozwijać swoje zdolności. Oprócz tego, trzeba również wspomnieć o tym, że detektyw może widzieć halucynacje, które są spowodowane makabrycznymi widokami.

Trailer

W grę można zagrać zarówno na komputerze PC, jak i na PS4 lub XONE. Trójwymiarowa grafika wykonana jest bardzo porządnie na silniku Unreal Engine 4, co z pewnością docenią nawet najbardziej wymagający gracze. Miasto w grze zostało zaprojektowane z ogromną starannością, można mieć skojarzenia z epoką wiktoriańską. Gra posiada także przyjemną ścieżkę dźwiękową, która umila niesamowitą przygodę. Oficjalna strona gry: https://www.thesinkingcity.com/.

The Sinking City gra do pobrania na PC

The Sinking City pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3770 3.5 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • crack The Sinking City chomikuj pobierz
  • torrent The Sinking City free download
  • codex The Sinking City ściągnij na PC
  • skidrow The Sinking City gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *