Nier Automata Download

Nier Automata to typowe RPG akcji, w którym naszym celem jest zniszczenie maksymalnej liczby wrogów. Za stworzenie tej widowiskowej gry jest odpowiedzialne studio Platinum Games. Wydawcą gry jest Square-Enix / Eidos. Data premiery 17.03.2017. Platformy PC, PS4, XONE.

Nier Automata Pobierz grę na PC

Nier Automata Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze Nier Automata przenosimy się do odległych czasów, w których to Ziemia została zaatakowana przez przybyszów z innej planety. Niestety kosmici pokonali Ziemian i zmusili ich do ewakuacji na Księżyc a konkretnie – na licznie znajdujące się na jego obszarze bazy. W miarę upływu czasu nieliczni Ziemianie doszli do wniosku, że warto rozpocząć walkę z wrogiem i tworzą w tym celu dwa androidy, z których pierwszy jest typowym, kobiecym robotem o zastosowaniach militarnych, a drugi – robotem rozpoznawczym. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak to jest zostać androidem i rozpocząć nierówną walkę z kosmitami, pobierz za darmo Nier Automata Download i przekonaj się, że nawet tak licznego wroga da się pokonać.

Mechanika gry

W grze mamy do czynienia z otwartym światem. Na obszarze postapokaliptycznej Ziemi możemy robić różne rzeczy. Niemniej naszym najważniejszym zadaniem będzie eliminacja wrogów.

W grze możemy skorzystać z wielu usprawnień, obejmujących zarówno technikę walki, uzbrojenie jak i opancerzenie. Dzięki temu odgrywana przez nas postać stale się ulepsza, stając się zdolną do walki z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Tych zaś w grze nie brakuje zwłaszcza, że co jakiś czas musimy stawać do walki z bossami. Sprawdź również Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz.

W Nier Automata za odniesione zwycięstwa jesteśmy nagradzani specjalnymi punktami doświadczenia i stosownymi sumami pieniędzy. Możemy je wykorzystać do rozbudowy naszych możliwości, zarówno w obrębie naszego najważniejszego androida, jak też jego rozpoznawczego odpowiednika. W ciałach obydwu robotów można też instalować specjalne chipy, których zadaniem będzie wprowadzanie do nich zupełnie nowych funkcjonalności, które mogą przydać się nam na naszym postapokaliptycznym teatrze działań wojennych.

Gra umożliwia przemierzanie poszczególnych lokacji za pomocą wybranych metod. Możemy na przykład pokonywać określone dystanse pieszo, ale też możemy skorzystać z możliwości, jakie dają nam np zwierzęta. W niektórych rundach mamy tez do czynienia z mechami, nad którymi (przynajmniej przez jakiś czas) możemy sprawować kontrolę.

Ciekawostką jest fakt, że autorzy gry przygotowali aż 26 różnych zakończeń gry. Jeśli więc chcesz mieć większe spojrzenie na rzeczywistość świata gry, ściągnij Nier Automata free Download i spróbuj choć trzy razy ją przejść. Przekonasz się, że możliwości jakie daje ta produkcja są wręcz niesamowite.

Tryby gry

Nier Automata jest dostępna wyłącznie w trybie single. Brak trybu multiplayer rekompensuje nam jednak ciekawa rozgrywka, rozbudowany świat gry i przede wszystkim możliwość odkrywania gry na nowo za każdym razem. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak niesamowite możliwości daje ta produkcja, koniecznie pobierz grę Nier Automata PC Download na swój komputer i ciesz się najwyższym poziomem rozgrywki, rodem z najlepszych gier RPG akcji.

Nier Automata Download – Pełna Wersja PC

Nier Automata Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3,1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB pamięci Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 270X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download Nier Automata Crack Pebx
  • Pobierz Nier Automata Torrent Chomikuj
  • Exsite Nier Automata Pobierz za darmo
  • CODEX Nier Automata Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *