Tropico 6 Download

Szósta część świetnej gry PC w tropikalnych wyspach. Tropico 6 to przedstawicielka nurtu strategii ekonomicznych. Produkcja jest kolejną odsłoną legendarnej serii, w której gracze zarządzają własną wyspą. Tytuł opracowany został przez studio Limbic Entertainment, którego deweloperzy zasłynęli chociażby pozycjami z cyklu Might & Magic. Aby zobaczyć nowe rozwiązania przygotowane przez twórców, pobierz Tropico 6 download i wkrocz do świata kultowej serii. Wydawca gry Kalypso Media. Data premiery: 29.03.2019. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Tropico 6 Download CODEX

Keygen Tropico 6 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w poprzednich grach z serii Tropico, szósta odsłona cyklu ponownie oferuje graczom możliwość zarządzania własną tropikalną wyspą. Jeżeli chcesz wcielić się w postać El Presidente, pobierz za darmo Tropico 6 PC Download i przejmij kontrolę nad prawdziwą republiką bananową. Podstawą rozgrywki jest przeprowadzanie działań, które pozwolą graczowi utrzymać się przy władzy. Celem zabawy jest między innymi uzyskiwanie poparcia ze strony społeczności, nawiązywanie sojuszy z sąsiednimi wyspami, wznoszenie nowych budowli czy zajmowanie się ekonomią, a także duszenie w zarodku działań opozycji.

Mechanika

Szósta część serii Tropico oferuje graczom kilka ciekawych usprawnień w mechanice rozgrywki. Podstawy zabawy nie uległy jednak zasadniczym zmianom. Największą nowością oferowaną przez szóstą odsłonę cyklu jest możliwość przeprowadzania działań na rozległym archipelagu, a tym samym zarządzania nawet kilkoma wyspami w ciągu jednej kampanii. Dzięki temu rozwiązaniu, gracze mogą korzystać ze znacznie rozbudowanych funkcjonalności transportowych. Pozwala to na przykład na budowanie tuneli oraz mostów, dzięki którym poszczególne lokacje zyskują bezpośrednie połączenia. Aby się między nimi przemieszać, mieszkańcy wysp mogą korzystać z samochodów, taksówek, autobusów, kolejek liniowych lub innych form transportu zbiorowego. Aby zatroszczyć się o własną infrastrukturę, ściągnij Tropico 6 free Download i zarządzaj swoim obszarem. Poprzednia część to Tropico 5 i jest do pobrania na naszej stronie downloaduj.pl.

Rozgrywka

Urozmaiceniem klasycznej kampanii jest opcja oddelegowywania agentów w różne miejsca na świecie, gdzie mogą oni pozyskać przydatne technologie. W ten sposób da się na przykład wykraść plany Wieży Eiffla, Statuy Wolności czy innych popularnych budowli. Własny pałac przysługuje także samemu El Presidente, który może modernizować i dekorować swoją posiadłość na różne sposoby. Aby działania zarządcy odnosiły sukces, musi on zyskać poparcie ze strony obywateli. Ich przychylność i uznanie zależy od metod stosowanych przez gracza. Można zdecydować się na zapewnienie społeczności wygody życia, bądź też rządzić stosunkowo ciężką ręką. Poparcie ze strony ludności jest dość istotne, ale kluczowe okazuje się jedynie w określonych sytuacjach kryzysowych. Prześmiewczy ton produkcji powoduje jednak, że nie należy jej traktować w stu procentach na poważnie. Jeżeli lubisz humorystyczne gry, pobierz grę Tropico 6 PS4, XONE, PC i weź udział w lekkiej, niezobowiązującej oraz wyjątkowo zabawnej rozgrywce.

Tropico 6 Pobierz reloaded

Tropico 6 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Tropico 6 Torrent Pebx
  • Free Download Tropico 6 Crack Exsite
  • Chomikuj Tropico 6 Free download
  • CODEX Tropico 6 Pobierz torrent

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *