Tropico 5 Download

Osoby, którym brakuje naprawdę dobrych strategii ekonomicznych, powinny mieć powody do zadowolenia, otworem staje bowiem przed nimi gra komputerowa Tropico 5, a więc kolejna odsłona serii, w której każdy może zostać przywódcą republiki bananowej. Za powstanie tej części odpowiada studio Heamimont Games przygotowujące również dwie wcześniejsze odsłony gry gatunku strategii czasu rzeczywistego. Data premiery: 23 maja 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360. Producentem recenzowanej gry multiplayer jest Haemimont Games a jej wydawcą Kalypso Media.

Pobierz pełną wersję Tropico 5 Download i zostań przywódcą niewielkiego państewka osadzonego na wyspie. Tradycji staje się za dość, znowu bowiem stajemy na czele niewielkiego wyspiarskiego państwa. Nasze zadanie polega na poprowadzeniu nacji z kolonialną przeszłością, która powinna przetrwać zawirowania dwudziestego wieku trafiając nie tylko do czasów współczesnych, ale nawet do nieodległej przyszłości. Nie musi być to proste zadanie skoro czekają nas dwie wojny światowe, zimna wojna, a w tak zwanym międzyczasie również wielki kryzys gospodarczy. Każda era to nowe wyzwania i okazje, które czekają na wykorzystanie. Fani tej serii powinni zainteresować się kolejną częścią Tropico 6.

Zwiastun – Tropico 5 PC, XONE, PS4

Sam rdzeń rozgrywki nie zmienia się, jako El Presidente staramy się więc przede wszystkim o utrzymanie pozycji przywódcy narodu. Musimy zatem nie tylko rozbudowywać miasto i czuwać nad ekonomią i przemysłem, ale również przeciwdziałać klęskom żywiołowym wynikającym z położenia i charakteru wyspy. Duże znaczenie ma też reagowanie na potrzeby zgłaszane nie tylko przez lud, ale i przez rywalizujące przez siebie frakcje polityczne, a także zwalczanie opozycji i prowadzenie możliwie jak najlepszych stosunków z sąsiadami. Gra uwodzi również rozbudowanym systemem handlu, możemy przy tym liczyć na drzewko rozwoju ekonomicznego i technologicznego oraz na możliwość eksploracji. Wysyłanie badaczy w głąb wyspy przydaje się zwłaszcza na wczesnym etapie jej eksploracji, wtedy bowiem przydają się zarówno minerały, jak i nowe złoża. Nie można przy tym zapominać o zagrożeniach, a są nimi przecież nie tylko dzikie zwierzęta, ale i tubylcy, którzy nie muszą być zachwyceni naszą obecnością. Pobierz Tropico 5 Download za darmo na komputer PC i stwórz swoje wymarzone państwo.

Za ciekawą nowość można uznać możliwość stworzenia własnej dynastii, której członkowie nie muszą wcale aspirować do miana przywódców politycznych. Można powierzyć im zadania menagerów licznych przedsiębiorstw i fabryk, z czasem bowiem zyskają oni doświadczenie i będą dobrze radzić sobie z kolejnymi wyzwaniami. Ich poparcie może też okazać się wyjątkowo pomocne, gdy nasza władza stanie się zagrożona.

Tropico 5 Download – Pobierz za darmo

Na wygląd miast spory wpływ ma postęp na linii czasu. Tu należą się zresztą duże słowa uznania dla twórców, możemy bowiem liczyć na to, że zmieniające się realia będą odwzorowane w sposób autentyczny, każda era owocuje zaś odmiennymi budynkami.

Chyba największą nowością w grze wydaje się być tryb multiplayer będący dodatkiem do rozgrywki solowej. W tym samym czasie grać mogą ze sobą aż cztery osoby, gracze mogą przy tym budować swoje miasta na tej samej wyspie i tylko od nich zależy, czy zdecydują się na współpracę, czy też na realizację. Cena na steam: 19,99 USD.

Tropico 5 Download – na PC w Polskiej wersji językowej!

Tropico 5 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.5 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Spolszczenie Tropico 5 Pobierz za darmo
 • Exsite Tropico 5 Download Free
 • Pobierz Tropico 5 Torrent
 • Free Download Tropico 5 Chomikuj
 • Skidrow Tropico 5 complete collection Pebx
 • Poradnik kody Tropico 5 PC Download Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *