Moto Racer 4 Download

Moto Racer 4 download jest czwartą pełnoprawną odsłoną znanej serii gier motocyklowych, która była wydawana w latach 1997-2001. Gra komputerowa oferuje bardzo charakterystyczny dla tamtych czasów zręcznościowy model jazdy, a wyścigowe zmagania toczone są w wariancie motocrossowym lub szosowym. Gracz ma do dyspozycji kilkanaście zróżnicowanych trybów zabawy oraz sporą gamę motocykli, począwszy od motorów crossowych po emanujące ogromną mocą maszyny klasy superbike. Swoją premierę miała trzeciego listopada dwa tysiące szesnastego roku. Data premiery gry której twórcą jest Paul Cuisset odbyła się dnia 13 października 2016 i została wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producentem gry jest Artefacts Studio natomiast jej wydawcą Microids.

Moto Racer 4 Download PC cracked

Pełna wersja Moto Racer 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Moto Racer 4 download to wydana na platformę PlayStation 4 czwarta, najnowsza wersja kultowego cyklu wyścigów motocyklowych, którego pierwsze trzy części, które wykonane zostały przez nieistniejące już studio Delphine Software, ukazały się w latach 1997-2001. Gra powstała przy ścisłej współpracy legendarnej francuskiej firmy Microids z wyśmienitą drużyną Artefacts Studio, pracującą już nad takimi tytułami jak Gods vs Humans oraz wydany w 2008 roku na konsolkę Nintendo DualScreen Moto Racer. Głównym projektantem, który czuwał nad całością gry był Paul Cuisset.

Mechanika rozgrywki w grze Moto Racer 4 download jest niesamowicie wiernym odwzorowaniem rozwiązań znanych ze wcześniejszych, klasycznych odsłon serii, więc nie ma wątpliwości że mamy tu do czynienia z dynamiczną grą wyścigową o modelu jazdy typowym dla rasowych gier zręcznościowych, w którym zasady fair play przy rywalizacji zostały całkowicie zepchnięte na drugi plan. W grze bierzemy udział w coraz nowszych motocyklowych wyścigach, rozgrywających się w dwóch głównych rodzajach, terenowym motocross oraz szosowym trafficu, uwzględniają one między innymi takie rzeczy jak ruch uliczny czy prawdopodobieństwo kolizji z oponentami. Wśród tych drugich możemy znaleźć szeroką gamę postaci, z których każdą indywidualność cechuje się unikalny styl jazdy. Do dyspozycji graczy oddano olbrzymią liczbę modeli motocykli które są przeznaczone do poszczególnych typów zawodów, od klasycznych jednośladów terenowych do maszyn o dużej mocy, które znajdziemy w kategorii superbike. Zgodnie z obowiązującymi standardami, w grze nie zabrakło także zaawansowanych opcji personalizacji i customizacji jednośladów, jak i naszego bohatera. Poddaj próbie swoje umiejętności jazdy na motocyklu i zagraj na konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Tak jak klasyczne odsłony serii Moto Racer, także i „czwórka” wyprodukowana została z myślą o rozgrywce zarówno dla jednego, jak i niecodziennej zabawie dla wielu graczy. Tym razem jednak twórcy przygotowali wielką liczbę kilkunastu wspaniałych trybów rozgrywki, na czele z typowymi Time Trial, Single Race oraz Championship. Pośród całkowicie nowych znalazły się m.in. King of the Hill, Last Man Standing, Survival, Catch-Up, Wolf Pack, Ghost Bike czy też Golden Helmet. Nie zabrakło również jakże klasycznej opcji rywalizacji dwóch graczy na podzielonym ekranie oraz internetowego trybu multiplayer, w którym zmagać się w jednym wyścigu może nawet do 10 osób.

Wydany na platformie PlayStation 4 Moto Racer 4 download powstał w oparciu o zaawansowany silnik graficzny Unreal Engine 4, co ma przeogromny wpływ na wysoki poziom oprawy graficznej gry i możliwość płynnej rozgrywki w stałych, niczym nie zakłóconych 60 klatkach na sekundę. Biorąc pod uwagę przepaść w czasie realizacji, dzielącą „czwórkę” od klasycznej trylogii, pod względem wizualnym stanowi ona wielki krok milowy. Jeżeli wraz ze znajomymi chcesz poczuć moc adrenaliny pobierz Moto Racer 4 download już dziś i delektuj się prędkością. Cena na steam: ‎‎14,99 USD.

Moto Racer 4 Pobierz pełna wersja

Torrent Moto Racer 4 pebx

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4430 3.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 950.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Warez Download Moto Racer 4 Torrent Chomikuj
  • Pełna wersja Moto Racer 4 PC Crack Exsite
  • Pebx Reloaded Moto Racer 4 Pobierz / zainstaluj
  • CODEX Moto Racer 4 PC Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.