UBOOT Download

Polska podwodna gra planszowa rozgrywana podczas Drugiej Wojny Światowej z sukcesem na Kickstarter. Pełna wersja UBOOT to gra symulacyjna, pozwalająca na graczom na kontrolowanie łodzi podwodnej. Tytuł jest dziełem deweloperów z warszawskiego Deep Water Studio, a jego wydaniem zajęła się firma PlayWay, znana chociażby z Symulatora Farmy 2015, Car Mechanic Simulator 2015 czy Helicopter: Natural Disasters. Jeżeli zawsze chciałeś zasiąść za sterami okrętu podwodnego, pobierz grę i zmierz się z największymi głębinami oceanów. Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch.

UBOOT Download Codex

UBOOT pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze UBOOT Switch, PC ma miejsce podczas drugiej wojny światowej. Gracz wciela się w jednego z niemieckich kapitanów, który wraz ze swoją załogą okrętu podwodnego wykonuje misje od dowództwa Kriegsmarine. Produkcja w dużym stopniu trzyma się autentycznych wydarzeń historycznych, jednak to od gracza zależy ostateczny los marynarzy. Aby wziąć udział w niezwykle wymagających podwodnych zadaniach, pobierz grę UBOOT free Download i wciel się w postać niemieckiego kapitana jednego z okrętów. Poza manewrowaniem i odpalaniem torped, zadaniem gracza podczas dowodzenia okrętem jest także aktywne uczestniczenie w życiu załogi.

Mechanika

Możliwości oferowane przez grę UBOOT to dość oryginalne połączenie rozwiązań znanych z produkcji takich jak Fallout Shelter oraz Silent Hunter. Jeżeli lubisz symulatory oferujące duże zróżnicowanie pod względem rozgrywki, ściągnij UBOAT PC Download i odkryj dostępne możliwości. Podstawowa część zabawy ma miejsce bezpośrednio na pokładzie starannie odwzorowanego pokładu łodzi podwodnej, jednak omawiana produkcja jest także sandboksem. Gracz samodzielnie decydować o swoich poczynaniach, a także ma pełną swobodę w zarządzaniu załogą. Działania mogą mieć jednak nie tylko pozytywne, ale też negatywne konsekwencje. Polecamy również grę Kursk do pobrania.

Rozgrywka

Kapitan musi dbać o potrzeby podwładnych, a także przydzielać im odpowiednie obowiązki. Wszyscy marynarze posiadają indywidualne cechy, włącznie z wyglądem, umiejętnościami oraz problemami wymagającymi uwagi ze strony przełożonego. Każdy z podwładnych może inaczej reagować na poczynania gracza, więc na pokładzie musi być utrzymywana dyscyplina. Zbyt surowe podejście może jednak pogorszyć stan zdrowia psychicznego członków załogi, zwiększając ich agresję lub nakłonić do przejścia na drugą stronę barykady i szpiegostwa. Aby zadbać o potrzeby swojej załogi, pobierz za darmo UBOOT Download i zapewnij im odpowiednie warunki. Lepsze samopoczucie podwładnych zwiększa ich wolę do walki, a tym samym przydatność podczas wykonywania misji.

Strona techniczna

UBOOT oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną, jednak system zarządzania załogą przypomina nieco ten znany z Fallout Shelter. Wówczas kamera zmienia swoje położenie i przedstawia graczowi pionowy przekrój całej łodzi podwodnej. Okręt został odwzorowany bardzo dokładnie, dzięki czemu podczas zabawy można dokładnie obejrzeć poszczególne elementy, na przykład sprężarki czy zbiorniki balastowe. Jeżeli interesujesz się konstrukcją potężnych maszyn wojennych, pobierz na PC UBOAT Download i dowiedz się więcej na temat  budowy okrętu podwodnego.

UBOOT Pobierz reloaded

UBOOT download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD
  • System: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

  • Pobierz UBOOT Torrent Pebx
  • Free Download UBOOT Crack Exsite
  • Chomikuj UBOOT Free download
  • CODEX UBOOT Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *