WRC 7 Download

Lubisz gry wyścigowe? Sprawdź recenzowaną grę WRC 7 to kolejna część popularnej serii gier rajdowych. Tytuł jest dziełem studia Kylotonn Racing Games. Twórcy gry stworzyli również dwie poprzednie części tej uznanej serii, czyli WRC 5 oraz WRC 6. Deweloper ma również na koncie wiele innych uznanych tytułów, m.in. pochodzący z 2017 roku FlatOut 4: Total Insanity. Wydana przez firmę Bigben Interactive gra WRC 7 jest licencjonowanym produktem Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA World Rally Championship). Data premiery 15.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

WRC 7 Download CPY – Pełna Wersja PC

WRC 7 pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

World Rally Championship 7 to podobnie jak wcześniejsze części serii efektowny symulator rajdów samochodowych, jednak również miłośnicy innych klimatów mogą znaleźć w niej coś dla siebie. Gra cechuje się stosunkowo wymagającym modelem jazdy. Wszystkie dostępne maszyny dysponują bardzo dużą mocą, przez co są bardzo trudne dla opanowania przez gracza. Jednocześnie zadbano, aby trasy rajdowe pełne były wzniesień, dziur, ciasnych zakrętów oraz innych elementów otoczenia, na kontakt z którymi narażony jest gracz przy niezbyt ostrożnej zabawie. Jeżeli również chcesz poznać ekstremalne rajdy, pobierz za darmo WRC 7 Download i zatrać się w wymagającej i niepozbawionej finezji mechanice. Twórcy gry poddali znany z wcześniejszych części model fizyki, dzięki czemu tegoroczne samochody zyskały znaczne usprawnienia. Nie bez znaczenia pozostaje również obecność nieco mniejszych, ale godnych odnotowania zmian. Gracze mogą zauważyć m.in. wydłużoną drogę hamowania, która w poprzedniej odsłonie uznana została za zbyt krótką.

Lokacje, tryby gry i kwestie techniczne

Licencja Rajdowych Mistrzostw Świata pozwala na udział w aż trzynastu prawdziwych rajdach. Jeżeli chcesz podziwiać wspaniale odwzorowane lokacje, już teraz ściągnij WRC 7 free Download i skorzystaj również z kilkudziesięciu odcinków specjalnych. Zdecydowana większość z nich doskonale przedstawia widoki znane z prawdziwych zawodów. Dzięki temu gracze mają na przykład możliwość odbycia jazdy na fragmencie mierzącym aż dwadzieścia pięć kilometrów, co wymaga poświęcenia aż siedemnastu minut precyzyjnej i pozbawionej błędów jazdy. Podstawowy tryb rozgrywki w WRC 7 to standardowa kampania, podczas której gracz podejmuje walkę o pierwsze miejsce w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Na miłośników wyzwań i zmagań sieciowych czekają liczne okazje do rywalizacji e-sportowej.

Jeżeli również chcesz wziąć w nich udział, pobierz grę WRC 7 PC Download i skorzystaj z wielu atrakcji. Jedną z nich jest opcja gry w trybie split-screen, pozwalająca na zabawę na podzielonym ekranie. Pod względem technicznym, World Rally Championship 7 przedstawia zbliżony poziom graficzny do poprzedniej części serii. Licencja FIA pozwala na podziwianie wiernie odwzorowanych, prawdziwych samochodów oraz kierowców, a także reklam sponsorów zaangażowanych w rzeczywiste rajdy. Gracze mogą ścigać się na trasach zróżnicowanych pod względem środowiskowym. WRC 7 zwraca uwagę także dopracowanymi, zmiennymi warunkami pogodowymi, dzięki czemu rajdy odbywają się zarówno podczas ulewy, jak i prawdziwej śnieżycy.

WRC 7 Pobierz grę na PC

WRC 7 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3 GHz/AMD Phenom II X2 3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 9800/Radeon HD 5750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 19 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Free Download WRC 7 Torrent Pebx
  • Pobierz WRC 7 Crack Chomikuj
  • Exsite WRC 7 Pobierz za darmo PC
  • CPY WRC 7 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *