Vampyr Download

Już w tym roku swojej premiery ma doczekać się gra Vampyr – RPG akcji, przepełniona mrokiem, której fabuła toczy się w Anglii, na początku wieku dwudziestego. Projekt Vampyr Download powstał za sprawą pochodzącego z Francji studia Dontnod Entertainment, które z całą pewnością gracze znają z projektów Remember Me oraz Life is Strange. Akcja ma miejsce na londyńskich uliczkach, gdzie panuje słynna epidemia Hiszpanki. Gracz wciela się w postać cenionego chirurga wojskowego, który właśnie powrócił z frontu. Nie bez powodu, bowiem jego  celem jest powstrzymanie zarazy przez zebraniem kolejnych ofiar. Data premiery gry której twórcą jest Florent Guillaume została zapowiedziana na dzień 5 czerwca 2018 i wydana na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Vampyr Download Skidrow

Vampyr steam

Pobierz za Darmo!

W grze fantasy gracz porusza się po otwartym świecie, mapie stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie realizuje przede wszystkim zadania główne oraz poboczne. Niestety, zostaje on ugryziony przez wampira, w związku z czym ostatecznie musi wybierać – pomoc ludziom albo sprzymierzenie się z naturą krwiopijcy. Gracz, tudzież chirurg musi walczyć z wampirami, a równocześnie ich łowcami. Sam nie może dać się schwytać. Co więcej – musi zaspokajać własny, narastający głód picia krwi, jednak nie może wybierać ofiar, które uniemożliwią realizację niektórych zadań. Dyskretnie oraz mądrze – właśnie tak należy troszczyć się o zaspokajanie głodu wampira. Nieoczekiwane spotkanie z wampirem odbiera mu stopniowo człowieczeństwo, a natura zabójcy żądnego krwi przejmuje nad nim kontrolę. Sprawdź swoją cierpliwość w grze horror o wampirach i zagraj na konsolach ósmej generacji PS4, XONE lub PC.

Vampyr zdjęcia


Fabularna gra akcji została wydana za pomocą firmy Focus Home Interactive. Dokładna data premiery Vampyr Download nie jest jeszcze znana, jednak równocześnie gracze przyznają, iż nie mogą doczekać się, aż możliwe będzie pobranie ów gry na swój komputer. Słynny chirurg – Jonathan E. Reid z pewnością nie powróci do spokojnego kraju, aby odpocząć do frontu pierwszej wojny światowej. Jeśli jednak tak myśli, będzie musiał szybko zmierzyć się z szarą rzeczywistością oraz walczyć z o wiele groźniejszymi wrogami. Pamiętajmy, kogo zabijamy, bądź próbujemy ocalić. To właśnie od nich zależy późniejsza fabuła gry, a wszystkie morderstwa chirurga są istotne dla gracza oraz jego zwycięstwa. Rozmowy z napotkanymi postaciami niezależnymi, zagrożenia płynące z każdej strony oraz szalejąca epidemia – musisz mieć się na baczności! Warto pamiętać, iż każdy gracz posiada improwizowaną broń palną oraz białą, a także… własne ręce, którymi musi walczyć na każdym kroku. Pamiętaj, nigdy nie wiesz, co czai się za następnym rogiem, dlatego nie ufaj nikomu!

Vampyr trailer

Jesteś miłośnikiem Anglii? Mrocznych czasów? A może uwielbiasz motyw wampirów? A więc to znak, że Vampyr Download jest właśnie dla Ciebie! Pobierz grę w dniu premiery na swój komputer i pomóż chirurgowi przywrócił ład i porządek! Nie ufaj nikomu. Wampiry, łowcy oraz chorzy czają się wszędzie. Podejmuj niezwykle trudne decyzje oraz spełniaj swoje zadania, aby pozbyć się Hiszpanki ze swojego ukochanego kraju. Ostatecznie – przywróć Anglii sławę oraz słońce!

Dodatkową gratką z całą pewnością jest dla graczy najwyższej jakości grafika, która potrafi wspaniale urzeczywistnić graczom fabułę. Sprawdź wady i zalety tej technologii która została wykorzystana dzięki silnikowi Unreal Engine 4 który jest stosowany także przez Tropico 6. Wciel się w bohatera, nie pozwól, aby głód krwi zapanował nad nim, a przy okazji – uratuj siebie i innych, niewinnych ludzi, którzy wcale nie chcą umierać jako ofiary epidemii! Pamiętaj, możesz pić krew szczurów oraz łowców wampirów! Cena na steam: 49,99 USD.

Vampyr Pobierz pełna wersja

do pobrania Vampyr torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-3930K 6-Core 3.20GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX Vampyr Free Download
  • Pebx Vampyr Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Vampyr Crack Exsite
  • Reloaded Vampyr Torrent Chomikuj

Oficjalna strona http://www.vampyr-game.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *