Warhammer Vermintide 2 Download

Prezentowana gra wieloosobowa na silniku Bitsquid. Warhammer: Vermintide 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2015 gry akcji Warhammer: The End Times – Vermintide. Produkcja jest kolejnym dziełem rozgrywającym się w świecie Warhammera, oferującym widok z perspektywy pierwszej osoby. Jeżeli lubisz to fantastyczne uniwersum, zainstaluj Warhammer Vermintide 2 na PC i zmierz się z zupełnie nowymi zadaniami. Tytuł jest dziełem studia Fatshark znanego z poprzedniej odsłony cyklu, a także gier War of the Vikings i Krater. Dostępność platform gry scenarzysty Matt Ward: Windows PC, Playstation 4, Xbox One.

Warhammer Vermintide 2 Pobierz Pełna Wersja PC

Warhammer Vermintide 2 gra PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Warhammer: Vermintide 2 PS4, PC, XONE opowiada o dalszych losach bohaterów, którzy podejmują się walki z wrogimi Skavenami. Tym razem miejscem akcji jest miasto-twierdza o nazwie Helmgart, zlokalizowane niedaleko Bretonnii. Celem zabawy ponownie jest walka z przypominającymi szczury monstrami, a także stawienie czoła znacznie bardziej niebezpiecznym siłom Chaosu. Niepowodzenie w walce może się skończyć nawet upadkiem Imperium, więc stawka jest wysoka. Aby podjąć się walki o dobro Helmagrtu, ściągnij Warhammer Vermintide 2 free Download i zadbaj o przyszłe losy krainy oraz jej mieszkańców.

Rozgrywka

Podstawą rozgrywki w Warhammer: Vermintide 2 PC są starcia z bestiami zamieszkującymi Stary Świat. Nieodłącznym elementem zabawy okazuje się kooperacja między poszczególnymi graczami, która wymaga umiejętnej współpracy. Pod względem ogólnych zasad rozgrywki, Warhammer: Vermintide 2 nie różni się szczególnie od poprzedniej odsłony cyklu. Zabawa ponownie jest brutalna i pełna szybkiej akcji, a podczas walki szczególne znaczenie ma zachowanie bliskiego dystansu. Gracze mają do dyspozycji dziesiątki mieczy, włóczni oraz innych broni o różnorakim zasięgu, na przykład kuszy. Aby stanąć do walki w krwawej jatce, pobierz za darmo Warhammer: Vermintide 2 PC Download i wypróbuj niezwykle rozbudowany arsenał.

Mechanika

Na jedną wspólną przygodę może się maksymalnie wybrać czwórka uczestników. Każdy z graczy dysponuje bohaterem posiadającym indywidualne umiejętności. Warhammer: Vermintide 2 oferuje łącznie piątkę odmiennych postaci, które dzięki odrębnym ścieżkom rozwoju można dowolnie udoskonalać. Dostępni bohaterowie to: rycerz Markus Kruber, krasnolud Bardin Goreksson, łowca głów Victor Saltzpyre, skrytobójczyni Kerillian oraz magiczka Sienna Fuegonasus. Zobacz także Warhammer 40000 Space Wolf.

Strona techniczna

Pod względem oprawy wizualnej, kontynuacja hitu z uniwersum Warhammera nie odróżnia się od poprzedniczki. Ponownie reprezentuje odpowiedni poziom, a jej stylistyka pełna jest mroku. Produkcja znów korzysta z dedykowanych serwerów, a urozmaiceniem zabawy jest pełne wsparcie dla modów. Nowością okazuje się natomiast usprawniony system łupów. Po zakończeniu określonej misji, gracz może otrzymać nagrody różnego typu, włącznie z elementami przydatnymi do craftingu. Nowością jest także możliwość generowania scenariuszy unikalnych, poprzez nietypową zmianę otoczenia, broni czy układu sił.

Warhammer Vermintide 2 Download grę na PC

Warhammer Vermintide 2

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Warhammer Vermintide 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Warhammer Vermintide 2 Torrent Pebx
  • Exsite Warhammer Vermintide 2 Pobierz za darmo
  • SKIDROW Warhammer Vermintide 2 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *