Warhammer Vermintide 2 Download

Warhammer: Vermintide 2 to bezpośrednia kontynuacja wydanej w 2015 gry akcji Warhammer: The End Times – Vermintide. Produkcja jest kolejnym dziełem rozgrywającym się w świecie Warhammera, oferującym widok z perspektywy pierwszej osoby. Jeżeli lubisz to fantastyczne uniwersum, pobierz Warhammer Vermintide 2 Download i zmierz się z zupełnie nowymi zadaniami. Tytuł jest dziełem studia Fatshark znanego z poprzedniej odsłony cyklu, a także gier War of the Vikings i Krater.

Warhammer Vermintide 2 Download Pełna Wersja PC

Warhammer Vermintide 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Warhammer: Vermintide 2 opowiada o dalszych losach bohaterów, którzy podejmują się walki z wrogimi Skavenami. Tym razem miejscem akcji jest miasto-twierdza o nazwie Helmgart, zlokalizowane niedaleko Bretonnii. Celem zabawy ponownie jest walka z przypominającymi szczury monstrami, a także stawienie czoła znacznie bardziej niebezpiecznym siłom Chaosu. Niepowodzenie w walce może się skończyć nawet upadkiem Imperium, więc stawka jest wysoka. Aby podjąć się walki o dobro Helmagrtu, ściągnij Warhammer Vermintide 2 free Download i zadbaj o przyszłe losy krainy oraz jej mieszkańców.

Rozgrywka

Podstawą rozgrywki w Warhammer: Vermintide 2 są starcia z bestiami zamieszkującymi Stary Świat. Nieodłącznym elementem zabawy okazuje się kooperacja między poszczególnymi graczami, która wymaga umiejętnej współpracy. Pod względem ogólnych zasad rozgrywki, Warhammer: Vermintide 2 nie różni się szczególnie od poprzedniej odsłony cyklu. Zabawa ponownie jest brutalna i pełna szybkiej akcji, a podczas walki szczególne znaczenie ma zachowanie bliskiego dystansu. Gracze mają do dyspozycji dziesiątki mieczy, włóczni oraz innych broni o różnorakim zasięgu, na przykład kuszy. Aby stanąć do walki w krwawej jatce, pobierz za darmo Warhammer: Vermintide 2 PC Download i wypróbuj niezwykle rozbudowany arsenał.

Mechanika

Na jedną wspólną przygodę może się maksymalnie wybrać czwórka uczestników. Każdy z graczy dysponuje bohaterem posiadającym indywidualne umiejętności. Warhammer: Vermintide 2 oferuje łącznie piątkę odmiennych postaci, które dzięki odrębnym ścieżkom rozwoju można dowolnie udoskonalać. Dostępni bohaterowie to: rycerz Markus Kruber, krasnolud Bardin Goreksson, łowca głów Victor Saltzpyre, skrytobójczyni Kerillian oraz magiczka Sienna Fuegonasus. Zobacz także Warhammer 40000 Space Wolf do pobrania.

Strona techniczna

Pod względem oprawy wizualnej, kontynuacja hitu z uniwersum Warhammera nie odróżnia się od poprzedniczki. Ponownie reprezentuje odpowiedni poziom, a jej stylistyka pełna jest mroku. Produkcja znów korzysta z dedykowanych serwerów, a urozmaiceniem zabawy jest pełne wsparcie dla modów. Nowością okazuje się natomiast usprawniony system łupów. Po zakończeniu określonej misji, gracz może otrzymać nagrody różnego typu, włącznie z elementami przydatnymi do craftingu. Nowością jest także możliwość generowania scenariuszy unikalnych, poprzez nietypową zmianę otoczenia, broni czy układu sił.

Warhammer Vermintide 2 Pobierz grę na PC

Warhammer Vermintide 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Warhammer Vermintide 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Warhammer Vermintide 2 Torrent Pebx
  • Exsite Warhammer Vermintide 2 Pobierz za darmo
  • SKIDROW Warhammer Vermintide 2 Free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *