Wasteland 2 Download

Wasteland 2 Download – Pobierz za darmo pełną wersję kontynuacji świetnej gry. Gra Wasteland 2 nawiązuje do produkcji z gatunku RPG wydanej jeszcze w 1988 roku i często określanej mianem „matki postapokaliptycznych rolplejów”. Za jej drugą odsłonę odpowiada studio InXile Entertainment, na uwagę zasługuje zaś to, że same środki finansowe niezbędne do wcielenia w życie produkcji zostały zebrane z wykorzystaniem możliwości, jakie stwarza serwis Kickstarter. Sam proces deweloperski był zresztą nadzorowany przez Briana Fargo znanego jako twórca pierwszej odsłony tej gry. Data premiery komputerowej gry fabularnej odbyła się dnia 19 września 2014. Turowa gra twórców Michael A. Stackpole i Chris Avellone została wydana na Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One. Wydawcą recenzowanej gry jest Deep Silver.

Gra Wasteland 2 do pobrania przenosi nas w czasy o piętnaście lat późniejsze niż te, z którymi mieliśmy do czynienia w odniesieniu do pierwszej odsłony gry. Po raz kolejny możemy być jednak członkami oddziału Desert Rangers, a więc jedynymi pozostałymi przy życiu przedstawicielami sił zbrojnych USA po tym, jak gatunek ludzki znalazł się na skraju unicestwienia po wojnie nuklearnej. Rozwój postaci jest zresztą w pełni uzależniony od gracza i jego pomysłów, gracz musi też liczyć się z tym, że przyjdzie mu się mierzyć z konsekwencjami dokonywanych przez siebie wyborów. Rozwinięte przez gracza umiejętności okażą się też kluczowe wówczas, gdy pojawi się konieczność wykonywania kolejnych powierzonych mu misji, dla gry charakterystyczne jest zaś to, że umożliwia nie tylko personalizację bohatera, ale również wykorzystywanej przez niego broni, a nawet interfejsu.

Wasteland 2 Download

Wasteland 2: Director's Cut za Darmo!

 

Gdy analizujemy samą rozgrywkę, nie możemy nie zauważyć tego, że gra nie podąża za najnowszymi trendami, a tym samym rozwiązanie proponowane graczom nawiązuje przede wszystkim do klasycznych gier RPG. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, przymierz się do tego, Wasteland 2 Pobierz pełną wersję i zainstaluj na komputerze. Mamy tu do czynienia z walką rozgrywaną w systemie turowym, a zarówno nasza postać, jak i otaczający ją świat są obserwowane z lotu ptaka. Same pustkowia są bezlitosne i nie ma tu miejsca na błędy, nie lada gratką są przy tym liczne odniesienia do pierwowzoru. Fani gry powinni się zainteresować kolejną częścią tej serii Wasteland 3.

Na uwagę zasługuje również system dialogów, ten bowiem bazuje na budowaniu swego rodzaju biblioteki słów kluczowych. Im dłużej rozmawiamy, tym więcej ma ona pozycji, a te, po ich wybraniu, przenoszą nas do nowych wątków. W rezultacie dowiadujemy się o kolejnych szczegółach, a w bibliotece słów kluczowych pojawiają się nowe wpisy. Każde słowo kluczowe zostało przy tym wplecione do pełnej wypowiedzi, co zwiększa naturalność dialogów i zapobiega niemiłemu wrażeniu, jakie pozostaje, gdy nasz bohater ogranicza się do „rzucania” słowami. Przy słowach kluczowych duże znaczenie ma ich podział na dwie kategorie: lokalną oraz regionalną. Słowa lokalne odnoszą się jedynie do tych rozmów, które prowadzi się z konkretnym bohaterem niezależnym, słowa o znaczeniu regionalnym mają jednak znaczenie da wielu postaci. Ich poznanie jest szczególnie ważne, daje nam bowiem nowe tematy do rozmów. Gracze mogą przy tym wpisywać własne propozycje słów kluczowych, jeśli więc mają nieco szczęścia, sami są w stanie popychać akcję do przodu, co jest bez wątpienia ukłonem w stronę miłośników pierwszej części gry. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Unity który sprawił, że grafika i soundtrack to dwa elementy które bardzo sprawnie ze sobą współpracują.

Nowe pozycje w bibliotece pojawiają się również dzięki interakcjom, do jakich dochodzi z otoczeniem. Jeśli więc badając teren oraz obiekty i przedmioty będziemy wykorzystywali właściwe umiejętności, będziemy mieli też szansę na odkrycie nowych słów mających znaczenie podczas rozmów z bohaterami niezależnymi. Pobierz za darmo Wasteland 2 Download PC i zmierz się trudami postapokaliptycznego świata. Gdzie pobrać? Kliknij „Pobierz”, a automatycznie zostanie uruchomione pobieranie. Cena na steam: 29,99 USD.

Wasteland 2 Download – Pobierz pełną wersję Gry

Wasteland 2 Download

Pobierz za Darmo!

Wasteland 2 Pobierz – Download “Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 3.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Wasteland 2 poradnik
 • Wasteland 2: Director’s Cut Download PC Full Version
 • Wasteland 2 Pobierz
 • Wasteland 2: Director’s Cut Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download Wasteland 2
 • Pobierz Wasteland 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *