We Happy Few Download

We Happy Few jest nietypową, przygodową grą akcji. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów z brytyjskiego studia Compulsion Games. Zespół ma na swoim koncie także grę Contrast, która utrzymana została w podobnym klimacie. Jeżeli lubisz oryginalne przygodówki, pobierz We Happy Few download i wciągnij się w kolejną fantastyczną opowieść. Wydawcą gry jest Gearbox Publishing. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery PC 10.08.2018.

We Happy Few PC Download gra do pobrania

We Happy Few pobierz za darmo

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry We Happy Few osadzona została w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w Anglii. Przedstawia jednak alternatywną wersję tego okresu, utrzymaną w konwencji retrofuturystycznej. Gracz trafia do fikcyjnej mieściny Wellington Wells, której niemal wszyscy mieszkańcy są nieustannie szczęśliwi. Efekt ten jest jednak wynikiem działania narkotyku, który wywołuje halucynacje. Mieszkańcy miasta są również otumanieni działaniami miejscowego odpowiednika Wielkiego Brata, czyli niejakiego Wujka Jacka. Odwiedź dziwaczne miasteczko i pobierz za darmo We Happy Few PC Download, aby przywrócić w Wellington Wells dawny porządek. Głównym bohaterem opowieści jest jeden z obywateli, który zachował integralność i buntuje się przeciwko omamiającemu systemowi. Razem z innymi niepokornymi jest gotów do walki o przetrwanie w świecie dystopii, którego władze bezwzględnie eliminują jakiekolwiek objawy sprzeciwu oraz inności. Wciel się w zbuntowanego protagonistę i uporaj się z Wujkiem Jackiem.

Mechanika

Głównym zadaniem protagonisty kierowanego przez gracza jest uważne obserwowanie otaczającej go rzeczywistości. Sukces w zabawie osiągnąć można tylko poprzez zrozumienie zasad panującego w miasteczku systemu. Gracz obserwuję akcję w We Happy Few PS4, XONE, PC z perspektywy pierwszoosobowej. Zabawa opiera się na eksplorowaniu ulic Wellington Wells, a także zbieraniu oraz wykorzystywaniu rozmaitych przedmiotów. Niektóre ze zgromadzonych rzeczy pozwalają bohaterowi włamywać się do budynków, podczas gdy inne okazują się pomocne przy okazji bandażowania odniesionych ran. Gracz może też wykorzystać zebrane przedmioty jako broń, aby walczyć z przeciwnikami. Bohater musi jednak zachować rozwagę. Przetrwaj w skomplikowanym lokalnym społeczeństwie i ściągnij We Happy Few crack download, aby zastosować się do panujących w nim zasad. Studio Gearbox Publishing jest także wydawcą gry Hello Neighbor.

Trailer gry

Rozgrywka

Nienaturalne zachowania i jakiekolwiek podejrzane działania mogą być bardzo niebezpieczne. Na gracza czekają liczne pułapki, na przykład w postaci bomb trujących oraz gazowych, a także głośnych alarmów. Groźne może się okazać także wykorzystanie przedmiotu w nieodpowiedni sposób. Bohater może na przykład niechcący przedawkować narkotyk szczęścia, sięgając po zbyt duże ilości nafaszerowanego nim jedzenia. Otoczenie gry generowane jest w sposób proceduralny, przez co przy okazji każdej kolejnej rozgrywki miasteczko zawsze wygląda inaczej. Przedstawiona w We Happy Few rzeczywistość jest odpowiednio przerysowana, chociaż produkcja czerpie inspiracje z dzieł poważnych pisarzy, takich jak Huxley czy Orwell. Stylistyka oprawy graficznej gry przypomina nieco poprzednie dokonania studia, a także serię BioShock.

We Happy Few Pobierz pełna wersja

We Happy Few download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1024 MB GeForce GTX 460/Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Steam We Happy Few Torrent Pebx
  • Warez-bb Download We Happy Few Crack Exsite
  • Chomikuj We Happy Few Do pobrania Prophet
  • CODEX We Happy Few Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *