We Happy Few Download

We Happy Few jest nietypową, przygodową grą akcji. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów z brytyjskiego studia Compulsion Games. Zespół ma na swoim koncie także grę Contrast, która utrzymana została w podobnym klimacie. Jeżeli lubisz oryginalne przygodówki, wpisz w wyszukiwarkę steam następnie pobierz We Happy Few reloaded i wciągnij się w kolejną fantastyczną opowieść.

We Happy Few Download – do pobrania na PC

We Happy Few steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze We Happy Few

Akcja gry We Happy Few osadzona została w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w Anglii. Przedstawia jednak alternatywną wersję tego okresu, utrzymaną w konwencji retrofuturystycznej. Gracz trafia do fikcyjnej mieściny Wellington Wells, której niemal wszyscy mieszkańcy są nieustannie szczęśliwi. Efekt ten jest jednak wynikiem działania narkotyku, który wywołuje halucynacje. Mieszkańcy miasta są również otumanieni działaniami miejscowego odpowiednika Wielkiego Brata, czyli niejakiego Wujka Jacka. Odwiedź dziwaczne miasteczko i wklep w wyszukiwarce steam frazę pobierz We Happy Few Download, aby przywrócić w Wellington Wells dawny porządek. Głównym bohaterem opowieści jest jeden z obywateli, który zachował integralność i buntuje się przeciwko omamiającemu systemowi. Razem z innymi niepokornymi jest gotów do walki o przetrwanie w świecie dystopii, którego władze bezwzględnie eliminują jakiekolwiek objawy sprzeciwu oraz inności. Wciel się w zbuntowanego protagonistę, wyszukaj na steam linku do pobrania We Happy Few Download i uporaj się z Wujkiem Jackiem.

Mechanika w grze We Happy Few

Głównym zadaniem protagonisty kierowanego przez gracza jest uważne obserwowanie otaczającej go rzeczywistości. Sukces w zabawie osiągnąć można tylko poprzez zrozumienie zasad panującego w miasteczku systemu. Gracz obserwuję akcję w We Happy Few z perspektywy pierwszoosobowej. Zabawa opiera się na eksplorowaniu ulic Wellington Wells, a także zbieraniu oraz wykorzystywaniu rozmaitych przedmiotów. Niektóre ze zgromadzonych rzeczy pozwalają bohaterowi włamywać się do budynków, podczas gdy inne okazują się pomocne przy okazji bandażowania odniesionych ran. Gracz może też wykorzystać zebrane przedmioty jako broń, aby walczyć z przeciwnikami. Bohater musi jednak zachować rozwagę. Przetrwaj w skomplikowanym lokalnym społeczeństwie i pobierz We Happy Few skidrow, aby zastosować się do panujących w nim zasad.

Rozgrywka w grze We Happy Few

Nienaturalne zachowania i jakiekolwiek podejrzane działania mogą być bardzo niebezpieczne. Na gracza czekają liczne pułapki, na przykład w postaci bomb trujących oraz gazowych, a także głośnych alarmów. Groźne może się okazać także wykorzystanie przedmiotu w nieodpowiedni sposób. Bohater może na przykład niechcący przedawkować narkotyk szczęścia, sięgając po zbyt duże ilości nafaszerowanego nim jedzenia. Otoczenie gry generowane jest w sposób proceduralny, przez co przy okazji każdej kolejnej rozgrywki miasteczko zawsze wygląda inaczej. Przedstawiona w We Happy Few rzeczywistość jest odpowiednio przerysowana, chociaż produkcja czerpie inspiracje z dzieł poważnych pisarzy, takich jak Huxley czy Orwell. Stylistyka oprawy graficznej gry przypomina nieco poprzednie dokonania studia, a także serię BioShock.

We Happy Few Pobierz pełna wersja

We Happy Few crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam We Happy Few Torrent Pebx
  • Warez-bb Download We Happy Few Crack Exsite
  • Chomikuj We Happy Few Do pobrania Prophet
  • CODEX We Happy Few Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *