Atomic Heart Download

Atomic Heart to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows pierwszoosobowa strzelanka. Tytuł jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia Mundfish z siedzibą w Rosji. Jeżeli jesteś fanem dynamicznych FPS-ów, pobierz Atomic Heart Download i weź udział we wszystkich wyzwaniach oferowanych przez ten tytuł.

Atomic Heart Pobierz grę za darmo na PC

Atomic Heart download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Atomic Heart

Historia przedstawiona w grze Atomic Heart ma miejsce alternatywnej wersji Związku Radzieckiego, który przedstawiony został jako retro-futurystyczne imperium. Gracz wciela się w tajnego agenta o kryptonimie P-3. Bohater wysłany zostaje do tajemniczej placówki numer 3826, celem wyjaśnienia zagadki tajemniczego zerwania łączności z personelem obiektu. Na miejscu agent odkrywa, że wykorzystywane tam maszyny obróciły się przeciwko ludziom. Placówka opanowana została również przez hordy zombie, będących efektem ubocznym nieudanego eksperymentu dokonanego przez doktora Stockhausena. Aby poznać dalszy ciąg tej historii, pobierz Atomic Heart Download i odkryj wszystkie tajemnice skrywane przez placówkę numer 3826. Odpowiedzi na nurtujące bohatera pytania uzyskać można jedynie podczas plądrowania całego obiektu.

Mechanika w grze Atomic Heart

Akcja w Atomic Heart przedstawiana jest graczowi w perspektywie pierwszoosobowej. Podczas zabawy główny bohater musi przemierzyć zarówno felerną placówkę, jak i jej okoliczne tereny. Podstawą rozgrywki jest walka z przeciwnikami, a także wyszukiwanie sposobów na niewidoczne przenikanie w ukryciu. Gracz ma do dyspozycji różne rodzaje broni białej oraz palnej. Szeroki arsenał można również dodatkowo modyfikować. Wybierz najlepszy rodzaj broni, pobierz Atomic Heart free Download i wyeliminuj wszystkich napotkanych przeciwników. Poza szeregowymi adwersarzami, na drodze dzielnego agenta staną również wymagający bossowie. Pokonanie ich jest znacznie trudniejsze, ponieważ wymaga opracowania odpowiedniego planu działania. Zmierz się z każdym bossem i pobierz Atomic Heart Download, aby poznać dalszy ciąg opowieści o przeklętej placówce.

Kwestie techniczne gry Atomic Heart

Atomic Heart to produkcja przygotowana przy użyciu popularnego silnika graficznego Unreal Engine 4. Technologia ta została w pełni wykorzystana przez twórców gry, dzięki czemu oprawa wizualna produkcji prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo nietypowa, alternatywna wizja przyszłości została przedstawiona w interesującej stylistyce. Na uwagę zasługują przede wszystkim szczegółowe lokacje, w których znaleźć można wiele detali. Oryginalne są również modele poszczególnych przeciwników, a także widowiskowe animacje towarzyszące wykańczaniu wrogów. Aby podziwiać efektowne finishery, pobierz Atomic Heart Download i pokonaj każdego napotkanego adwersarza. Atutem produkcji jest również klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Soundtrack przygotowany specjalnie na potrzeby gry to muzyka wyraźnie zainspirowana rosyjskimi utworami ludowymi. Jeżeli cenisz FPS-y z nietypową atmosferą, pobierz Atomic Heart Download i wciągnij się w niezwykły klimat retrofuturystycznego Związku Radzieckiego.

Atomic Heart Download – Pełna Wersja PC

Atomic Heart pobierz

Pobierz za Darmo!

  • RELOADED Atomic Heart Pobierz za darmo
  • CODEX Atomic Heart Free Download
  • Pobierz Atomic Heart Cracked Chomikuj
  • Free Download Atomic Heart Torrent Pebx

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *