Atomic Heart Download

Ciekawa gra FPS z akcją w ZSRR ale zupełnie inną niż znamy z historii. Pełna wersja Atomic Heart PC to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows pierwszoosobowa strzelanka. Tytuł jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia Mundfish z siedzibą w Rosji. Jeżeli jesteś fanem dynamicznych FPS-ów, pobierz Atomic Heart Download i weź udział we wszystkich wyzwaniach oferowanych przez ten tytuł. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Atomic Heart Pobierz grę za darmo na PC

Atomic Heart download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Atomic Heart ma miejsce alternatywnej wersji Związku Radzieckiego, który przedstawiony został jako retro-futurystyczne imperium. Gracz wciela się w tajnego agenta o kryptonimie P-3. Bohater wysłany zostaje do tajemniczej placówki numer 3826, celem wyjaśnienia zagadki tajemniczego zerwania łączności z personelem obiektu. Na miejscu agent odkrywa, że wykorzystywane tam maszyny obróciły się przeciwko ludziom. Placówka opanowana została również przez hordy zombie, będących efektem ubocznym nieudanego eksperymentu dokonanego przez doktora Stockhausena. Aby poznać dalszy ciąg tej historii, pobierz grę Atomic Heart PC Download i odkryj wszystkie tajemnice skrywane przez placówkę numer 3826. Odpowiedzi na nurtujące bohatera pytania uzyskać można jedynie podczas plądrowania całego obiektu.

Mechanika

Akcja w Atomic Heart PS4, XONE, PC przedstawiana jest graczowi w perspektywie pierwszoosobowej. Podczas zabawy główny bohater musi przemierzyć zarówno felerną placówkę, jak i jej okoliczne tereny. Podstawą rozgrywki jest walka z przeciwnikami, a także wyszukiwanie sposobów na niewidoczne przenikanie w ukryciu. Gracz ma do dyspozycji różne rodzaje broni białej oraz palnej. Szeroki arsenał można również dodatkowo modyfikować. Wybierz najlepszy rodzaj broni, ściągnij Atomic Heart free Download i wyeliminuj wszystkich napotkanych przeciwników. Poza szeregowymi adwersarzami, na drodze dzielnego agenta staną również wymagający bossowie. Pokonanie ich jest znacznie trudniejsze, ponieważ wymaga opracowania odpowiedniego planu działania. Zmierz się z każdym bossem aby poznać dalszy ciąg opowieści o przeklętej placówce. Podobną grą jest Wolfenstein Youngblood.

Kwestie techniczne

Atomic Heart to produkcja przygotowana przy użyciu popularnego silnika graficznego Unreal Engine 4. Technologia ta została w pełni wykorzystana przez twórców gry, dzięki czemu oprawa wizualna produkcji prezentuje się bardzo dobrze. Bardzo nietypowa, alternatywna wizja przyszłości została przedstawiona w interesującej stylistyce. Na uwagę zasługują przede wszystkim szczegółowe lokacje, w których znaleźć można wiele detali. Oryginalne są również modele poszczególnych przeciwników, a także widowiskowe animacje towarzyszące wykańczaniu wrogów. Aby podziwiać efektowne finishery, pobierz za darmo Atomic Heart crack Download i pokonaj każdego napotkanego adwersarza. Atutem produkcji jest również klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Soundtrack przygotowany specjalnie na potrzeby gry to muzyka wyraźnie zainspirowana rosyjskimi utworami ludowymi. Jeżeli cenisz FPS-y z nietypową atmosferą, pobierz grę i wciągnij się w niezwykły klimat retrofuturystycznego Związku Radzieckiego.

Atomic Heart Download – Pełna Wersja PC

Atomic Heart pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 2.7 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 22 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • RELOADED Atomic Heart Pobierz za darmo
  • CODEX Atomic Heart Free Download
  • Pobierz Atomic Heart Cracked Chomikuj
  • Free Download Atomic Heart Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *