Prototype Download

Pytani o najpopularniejszą grę akcji z otwartym światem zazwyczaj wspominamy przede wszystkim o serii GTA, o której można mówić jako o kultowej bez wrażenia, że jest to opinia przesadzona. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie mamy wcale do czynienia z jedynym reprezentantem tego gatunku. Jeśli więc mamy ochotę przenieść się do świata, w którym tylko nasza pomoc może ocalić ludzkość, Prototype to idealne rozwiązanie. Pobierając grę przenosimy się do świata, w którym tajemniczy wirus przeobraża ludzi w potwory, my zaś możemy szukać rozwiązania zagadki przede wszystkim dlatego, że choroba dała nam moc zmiany własnego ciała. Prototype Download to zatem ciekawe wyzwanie i szereg interesujących rozwiązań, z którymi warto się zapoznać. Data premiery: 9 czerwca 2009. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360. Wydawca: Activision Blizzard.

Prototype Download

Prototype Download

Pobierz za Darmo!

Jeśli we wstępie recenzji wspomnieliśmy o skojarzeniach z GTA, teraz warto uzupełnić ten wątek. Okazuje się, ze wspomniane skojarzenia nie są związane jedynie z gatunkiem gry komputerowej, ale również z samą jej konstrukcją, choć bowiem fabuła jest zupełnie inna, pobierając, a potem instalując grę sandbox szybko zorientujemy się, co było największą inspiracją dla twórców otwartego świata. Na szczęście, korzystając z opcji Prototype Download wcale nie skazujemy się na konieczność prowadzenia nieustannego porównania obu tytułów. Poza tym, co podobne znajduje się szereg elementów różniących i to na nich warto skoncentrować się w pierwszej kolejności. Za produkcję odpowiada firma Radical Entertainment i to właśnie jej pracownicy zdecydowali, że do akcji przystąpimy właśnie jako tytułowy prototyp. Grafika i soundtrack (ścieżka dźwiękowa) oparta jest na autorskim silniku Titanium. Zobacz na swoje oczy, zagraj na konsolach PS3, X360 lub komputerze stacjonarnym.

Aleks Mercer jest człowiekiem, eksperymenty genetyczne przyczyniły się jednak do tego, że zdolności, jakie posiada, trudno porównać z tymi, które charakteryzują innych ludzi. Najbardziej charakterystyczne dla naszego bohatera jest to, że może on transformować własne ciało, jeśli więc zachodzi taka możliwość, problemem nie jest dla niego przejmowanie wyglądu ludzi, których mija. Na tym nie kończą się jednak jego możliwości, w przypadku wyższej konieczności problemem nie jest bowiem dla niego również taka modyfikacja własnego ciała, która sprawia, że zaczyna ono przypominać maszynę do zabijania. Okazuje się, że umiejętność wykształcania znacznie ułatwiających walkę szponów, czy też przemieniania się w potwora jest w otaczającym nas świecie niezwykle przydatna. Jako Aleks musimy zrobić wszystko, aby ocalić Nowy Jork przed wirusem, który nie zabija w pełnym tego słowa znaczeniu, ale skutecznie zamienia w zombie, a tym samym szubko zwiększa skalę zagrożenia, z jakim boryka się miasto. Drugi z przyświecających nam celów może zresztą okazać się jeszcze ważniejszy. Aleks nie pamięta swojego życia przed eksperymentami i wcale nie podoba mu się konieczność odkrywania tej tajemnicy.

Przygodowa gra akcji bazuje na przemieszczaniu się po mieście i poszukiwaniu rozwiązania jednej i drugiej zagadki. I musimy liczyć się z tym, że ani zombie, ani jeszcze żywi ludzie nie będą skłonni do tego, aby ułatwić nam tak zdefiniowane zadanie. Epizody, w których przyjdzie nam stawać do otwartej walki będą więc bardzo częste, co z pewnością przypadnie do gustu tym graczom, którzy zapragną lepiej poznać potencjał charakterystyczny dla Aleksa.

Czy jeden człowiek, nawet, jeśli jest ponadnaturalnie uzdolniony, jest w stanie pokonać zombie i rozwiązać zagadkę wirusa? Czy wszystkie informacje dotyczące Aleksa są rzeczywiście prawdziwe? Czy nadprzyrodzone moce są wystarczające, aby nie stać się kolejną ofiarą epidemii. Odpowiedź na każde z tych pytań kryje się w opcji Prototype Download pozwalającej na pobranie gry.

[2009] Prototype Pobierz na PC

Prototype Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 8800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP.
 • Direct X: DX 9.
 • Pobierz Prototype Chomikuj Serial
 • Free Download Prototype Torrent
 • Exsite Prototype  Download Free
 • Pebx Prototype Pobierz za darmo
 • Crack Prototype PC Download
 • Razor1911 Prototype Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.