Mafia 2 Pobierz

Gra komputerowa Mafia: The City of Lost Heaven została wydana w roku 2002, a Mafia II to nie tylko jej kontynuacja, ale również przygodowa gra akcji, za którą odpowiada ta sama ekipa, która stworzyła pierwszą odsłonę cyklu. Data premiery gry twórcy Daniel Vávra odbyła się dnia 23 sierpnia 2010. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Producentem gry jest 2K Czech / Illusion Softworks natomiast wydawcą 2K Games.

Pełną wersję Mafia 2 Pobierzesz z naszej strony poniżej w formie szybkiego instalatora. Oczywiście to, że mamy do czynienia z kontynuacją nie oznacza wcale, że ponownie będziemy się stykali z tymi samymi wyzwaniami. Druga odsłona posiada pewne nawiązania do tego, co zaoferowała nam jej poprzedniczka, mamy jednak prawo oczekiwać odrębnej, wcale nie mniej interesującej, fabuły. Tym razem gracz wciela się w postać Vito Scalettiego w tym samym momencie, w którym kończy się jego służba wojskowa. Jest rok 1945 i Vito wraca do domu – Empire Bay o rzucających się w oczy monumentalnych rozmiarach. Empire Bay budzi skojarzenia i wcale nie są one przypadkowe, mamy bowiem do czynienia z wirtualną adaptacją Nowego Jorku, choć należy przyznać, że autorom gry nie zależało na książkowej wierności poszczególnych części składowych miasta. Vito i jego przyjaciół wracają do miejsca, które jest im bliskie, zarówno on, jak i Joe Barbaro mają jednak poważne problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Oczywiście, ich pomysł na życie nie polega wcale na zatrudnieniu się w portowych dokach nawet, jeśli zajęcie takie wydaje się atrakcyjne wielu innym byłym żołnierzom.. Przyjaciołom marzy się „kariera” w zorganizowanej przestępczości zwłaszcza, że w Empire Bay nie brakuje lokalnych rodzin mafijnych. Zagraj już dzisiaj na platformach PS3, X360 lub PC. Fani tej serii mogą od 2016 roku grać w najnowszą odsłonę Mafia 3.

Mafia 2 Download – Pełna Wersja Gry “Zobacz Trailer”

Akcja dzieje się w innym niż dotychczas okresie, nietrudno się więc domyślić, że nie pozostaje to bez konsekwencji dla bohatera, w którego postać wciela się gracz. Na pierwszy plan wysuwa się to, że nowe realia są jeszcze okrutniejsze, gra ma jednak również nieco inną stylistykę. Gdy analizujemy przebieg rozgrywki, szybko naszą uwagę zwraca jego liniowość. Musimy rozegrać piętnaście rozdziałów, co, na normalnym poziomie trudności, nie powinno nam zająć więcej niż 15 godzin. Na szczęście, same zadania, jakie przychodzi nam wykonywać, charakteryzują się dużym poziomem zróżnicowania. Możemy liczyć zatem nie tylko na potyczki z członkami innych rodzin mafijnych, ale również pościgi samochodowe oraz misje, w czasie których najlepszym rozwiązaniem jest pozostawianie przez pewien czas w ukryciu. Wzmiankowania warty jest również wątek główny spinający wszystkie zdarzenia. Nie tylko wciąga, ale również zachwyca duża ilością naprawdę czarnego humoru. Już teraz zagraj w tą jakże niesamowitą grę Mafia 2 Download PC, która zdobyła szerokie uznanie wśród graczy z całego świata.

Nadal możemy też liczyć na dodatkowe atrakcje, wśród których nie wszystkie są zgodne z literą prawa. W czasie rozgrywki można więc ukraść któryś z samochodów wzorowanych na prawdziwych markach. Samochody można zresztą również ulepszać, a ponieważ na terenie miasta nie brakuje sklepów, możemy zaopatrzyć się w nich w broń, jedzenie, a czasem również w nowe ubrania, co nie jest wcale złym rozwiązaniem zwłaszcza, jeśli w danym momencie ściga nas policja.

Mafia 2 Pobierz na komputer – Pełna wersja kultowej gry

Mówiąc o cechach charakterystycznych dla świata gry warto wspomnieć już choćby o to, że widoczny jest w nim upływ czasu. Zmienia się nie tylko noc i dzień, ale i pory roku, co ma wpływ na przebieg i charakter scenariusza. Ciekawa jest też postać głównego bohatera Vito może się bowiem poszczycić kilkoma nowymi umiejętnościami, wśród których na uwagę zasługuje bicie się na pięści z zaskakującymi niekiedy ciosami, chowanie się za zasłoną, a nawet – przeskakiwanie przez płot.

Nowa odsłona Mafii posiada także inny niż poprzedniczka silnik graficzny The Illusion Engine wspieranym przez PhysX. Pozwala to na jeszcze lepsze odwzorowanie twarzy bohaterów z naturalną dla nich mimiką, a także na generowanie bardzo dobrych animacji. Dzięki temu przerywniki ogląda się z prawdziwą przyjemnością zapominając niekiedy, że nie jest to wcale firm z prawdziwymi aktorami.

Mafia II Download – Instaluj Mafia 2 na PC !

pobieraj u nas Mafia 2

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6600 2.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9800 GTX.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Mafia 2 Download Free Skidrow
 • Mafia 2 Download PC Full Version
 • Pobierz Mafia II Chomikuj RePack
 • Free Download Mafia II Torrent
 • Exsite Mafia II Pobierz za darmo
 • Mafia II PC Download Crack
 • Pebx Mafia 2 Free Download

Oficjalna strona: http://www.2kgames.com/mafia2/.

7 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *