Cossacks 3 Days of Brilliance Download

Cossacks 3 Days of Brilliance download, czyli pierwszy płatny dodatek do historycznej strategii wyprodukowanej przez GSC Game World. Rozszerzenie oferujące kampanię polską oraz rozbuduje listę frakcji o Danię i Holandię, te ostatnie znaleźć będziemy mogli we w pełni darmowej aktualizacji. Data premiery została zaplanowana na 13 grudnia 2016 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC.

Kozacy 3: Dni świetności Download – pełna wersja

dodatek Cossacks 3 Days of Brilliance pobierz

Pobierz za Darmo!

Jakiś czas temu do sprzedaży trafiła gra historyczno-strategiczna Kozacy 3, czyli trzecia odsłona popularnego cyklu gier strategicznych wyprodukowanych przez studio GSC Game World. Co najbardziej dziwi produkcja została przyjęta dużo chłodniej niż poprzednie części serii, lecz nie zniechęciło to autorów i zamierzają dalej rozbudowywać owy projekt który posiada nie mały potencjał. Najnowszym plonem tego postanowienia stało się ujawnienie pierwszego płatnego rozbudowania. Dodatek otrzymał tytuł Cossacks 3 Days of Brilliance download i trafi do sprzedaży 8 grudnia tego roku. Ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do skorzystania z możliwości poprowadzenia siedemnastowiecznej armii wymagane jest posiadania podstawowej wersji gry, którą również możecie u nas pobrać.

Cossacks 3 Days of Brilliance download zaoferuje wszystkim nabywcą zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, która to bazować będzie na polskiej historii i osadzona zostanie w okolicach XVII wieku. Będziemy mogli powalczyć między innymi w bitwie pod Kłuszynem i słynnej Odsieczy Wiedeńskiej. Podczas tych starć skorzystamy oczywiście z dobrze nam znanej polskiej husarii. Do tego dojdzie zestaw pięciu samodzielnych nowych misji, odtwarzających kluczowe dla losów siedemnasto- i osiemnastowiecznej Europy starcia i inne wydarzenia.

Dodatek Cossacks 3 Days of Brilliance download rozbuduje także listę narodów które będziemy mogli poprowadzić o dwa nowe, pozwalając nam pokierować armiami Duńczyków i Holendrów. Każda z nich otrzyma oczywiście unikalne przypisane dla siebie budynki, jednostki oraz dobrane do ich kultury motywy muzyczne. Rozszerzenie wzmocni również pozostałe nacje, wprowadzając kilka nowych jednostek dodając im trochę siły na polu bitwy.

Co bardzo ciekawe, aby nie podzielić społeczności bawiącej się w rozgrywce internetowej, armie duńska i holenderska udostępnione zostaną również w formie darmowej aktualizacji, która ukaże się 15 grudnia. Tym samym osoby, które kupią nowe rozszerzenie lub wcześniej nabyły podstawową wersję gry w edycji Deluxe, otrzymają możliwość pokierowania tymi frakcjami tydzień wcześniej niż reszta graczy.

Warto na koniec przypomnieć, że tytuł Kozacy 3 trafił do sprzedaży 20 września tego roku, wyłącznie w wersji na komputery osobiste. W naszym kraju dystrybutorem jest firma CDP.pl, a produkcja dostępna jest w wersji z polskimi napisami. Warto dodać, że w Polsce pudełkowe wydanie dostępne w sprzedaży to wersja unikalna, zawierająca kilka dodatkowych atrakcji, takich jak list od Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV zawierający przedmowę Jacka Komudy oraz niepublikowany fragment najświeższej powieści tego pisarza – „Moskiewskiej Ladacznicy”

Więc jeśli interesuje Cię historia siedemnastego i osiemnastego wieku lub historia naszej rodzimej polskiej husarii, to jak sam już pewnie zdążyłeś zauważyć tytuł ten jest idealny i kierowany przede wszystkim do takich odbiorców jak Ty. Dawne realia znów za sprawą serii Kozacy zostały przeniesione na ekrany monitorów, prawdziwych zapaleńców historii, jak i gier strategicznych raduje i cieszy. Jeśli tylko chcesz to pobierz Cossacks 3 Days of Brilliance download już dzisiaj, bez zbędnego czekania i zastanawiania się. Obierz dowództwo nad wojskiem będącym u schyłku średniowiecza i baw się przy tym wyśmienicie. Poczuj się jak Sobieski pod Wiedniem. Cena na steam: 3,99 USD.

Cossacks 3 Days of Brilliance Pobierz CODEX / zainstaluj

Cossacks 3 Days of Brilliance Crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Pebx Kozacy 3: Dni świetności Warez
 • Chomikuj Cossacks 3 Days of Brilliance Download
 • Darkwarez Kozacy 3: Dni świetności Pobierz
 • Pełna wersja Cossacks 3 Days of Brilliance Skidrow
 • Codex Cossacks 3 Days of Brilliance 3DM

Oficjalna strona: http://www.cossacks3.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *