9 Monkeys of Shaolin Download

Pełna wersja gry 9 Monkeys of Shaolin to dwuwymiarowa bijatyka. Produkcja jest dziełem rosyjskiego zespołu Sobaka Studio, mającego na swoim koncie między innymi opracowanie Redeemera. Jeżeli jesteś fanem dynamicznych bijatyk, pobierz 9 Monkeys of Shaolin Download i zmierz się z wszystkimi przeciwnikami. Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One.

9 Monkeys of Shaolin Pobierz grę za darmo

9 Monkeys of Shaolin download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

W grze 9 Monkeys of Shaolin gracz wciela się w postać chińskiego wieśniaka Wei Chenga. Celem bohatera jest dokonanie zemsty za śmierć rodziny i przyjaciół, której winni są bezwzględni piraci. Jeżeli chcesz pomścić bliskich dzielnego wojownika, pobierz grę 9 Monkeys of Shaolin PC Download i stań do walki z wrogimi korsarzami. Pod wieloma względami produkcja nawiązuje do klasycznych bijatyk z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, takich jak Golden Axe czy Battle Toads. Klimat 9 Monkeys of Shaolin zaczerpnięty został natomiast z klasycznych filmów opowiadających o kung-fu. Jeżeli jesteś fanem sztuk walki, i oddaj się nieskrępowanej naparzance.

Mechanika

9 Monkeys of Shaolin Switch, PS4, XONE oraz PC to dwuwymiarowa, chodzona bijatyka. Postać obserwowana jest przez gracza z boku, w side-scrollowej perspektywie. Praktycznie cała zabawa opiera się na ciągłym przemieszczaniu postaci w prawo oraz eliminowaniu napotykanych po drodze przeciwników. Podczas zmagań gracz może korzystać z trzech odmiennych stylów walki. Poza standardowymi ciosami wyprowadzanymi na ziemi lub w powietrzu, do dyspozycji pozostawiono również możliwość zastosowania magicznych pieczęci o tajemniczym działaniu. Aby poznać wszystkie sekrety skrywane przez grę, ściągnij 9 Monkeys of Shaolin free Download i stań się niepokonanym wojownikiem.

Rozgrywka

Wraz z poczynionymi postępami w rozgrywce, bohater kierowany przez gracza zyskuje nowe zdolności. Zdobywa również wiele przydatnych przedmiotów, do których zaliczyć można miedzy innymi rozmaite typy broni drzewcowej. Wpłyń na rozwój swojej postaci i pobierz za darmo 9 Monkeys of Shaolin, aby zdobyć wszystkie dostępne umiejętności. Produkcja oferuje przede wszystkim kampanię dla pojedynczego gracza. Podczas zmagań bohater będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami na kilkudziesięciu poziomach o zróżnicowanym wyglądzie i poziomie trudności. Gracz podejmie walkę między innymi w klasztorze, na statku, we wsi czy na terenie pradawnych ruin. Tytuł oferuje również lokalny wariant rozgrywki wieloosobowej, w którym z zabawy kooperacyjnej skorzystać mogą maksymalnie dwie osoby. Podobna gra 2.5D to Unravel do pobrania.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna 9 Monkeys of Shaolin jest trójwymiarowa, jednak plansze pozbawione zostały głębi. Całość prezentowana jest zatem w dwóch wymiarach. Stylistyka oprawy nawiązuje do klimatu rejonów, w których miejsce ma akcja gry. Uzupełnieniem estetyki są również liczne elementy fantastyczne oraz mistyczne, a atmosferę całości podkreśla bogata kolorystyka. Zostań fanem chińskich opowieści o wojownikach aby zapoznać się z tematyką sztuk walki.

9 Monkeys of Shaolin Download – Pełna Wersja PC

9 Monkeys of Shaolin pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX 9 Monkeys of Shaolin Free Download
  • SKIDROW 9 Monkeys of Shaolin Pobierz za darmo
  • Free Download 9 Monkeys of Shaolin Torrent
  • Pobierz 9 Monkeys of Shaolin Cracked Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *