Unravel Download

Słowo unravel w języku angielskim znaczy rozwikłać, rozplątać, rozsupłać. Rozwikłajmy więc tajemnicę, co kryje się w pozycji wydanej 9 lutego 2016 roku przez studio Coldwood Interactive we współpracy ze sławnym koncernem o nazwie Electronics Arts., a noszącej tytuł Unravel właśnie. Unravel to pozycja obowiązkowa dal wszystkich tych, którzy lubią gry zręcznościowe, przygodowe oraz dla tych, którzy lubią gry logiczne. Dokładnie tak, bo tym właśnie jest opisywane przez nas Unravel – swoistym miksem wszystkich tych gatunków w jeden, ale za to bardzo udany produkt. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Unravel Download PC

Unravel Pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeśli przyjrzymy się dobrze Unravel, to odkryjemy, że posiada ona coś więcej, niż tylko zwyczajne elementy, które normalnie występują w tego typu grach. Zobaczmy na przykład, o czym traktuje fabuła tej pozycji. Wyobraźmy sobie małego bohatera, stworzonego właśnie z włóczki. Ma on na imię Yarny i już los rzucił go w otchłań tajemniczych przygód i towarzystwa bardzo dziwnych stworzeń. Nasz Yarny przemierza okolice przypominające nam nieco surowe tereny Skandynawii – chociaż oczywiście zdarzają się i to nawet bardzo często, miejsca, które są zalesione i pełne słońca, tak bowiem właśnie zróżnicowana jest Skandynawia.

Czego szuka nasz nieustraszony stworek z włóczki? Poszukuje on swojej rodziny, ponieważ jakiś czas temu zaginął sam w lesie. Dla zaawansowanych i wyszkolonych w bojach z różnymi pozycjami zręcznościowymi graczy zadanie wydaje się nie aż tak bardzo trudne, wystarczy tylko chodzić i walczyć z przeciwnikami, prawda? Nie będzie to jednak łatwe, chociażby z tego powodu, iż musimy uważać, aby nasz stworek…nie wpadł do wody. Przypomina to trochę znany film pod tytułem Gremliny rozrabiają, z tym, że tutaj efekt byłby nieco inny. Yarny bowiem po zetknięciu z wodą po prostu zginie, a nie przeistoczy się w groźnego, uzbrojonego po zęby…własnymi zębami, potwora. Nieobliczalność i wyjątkowość tej gry platformowej potwierdza fakt, że ma na swoim koncie kilka nagród m.in. Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Największe osiągnięcie artystyczne. Sprawdź to grając na konsolach PS4, XONE lub PC.

W trakcie poszukiwań naszej – a raczej stworkowej – rodziny, odkryjemy, że Yarny potrafi kilka naprawdę bardzo interesujących rzeczy. Może na przykład przyczepiać się do pewnych elementów otoczenia, zazwyczaj po to, by przedostać się na drugą stronę danej przepaści, czy też uciec swoim przeciwnikom, albo po prostu po to, aby uniknąć zamoczenia się. Może również w ten sposób przedrzeć się przez wartki nurt rzeki, albo na przykład usiąść po prostu na rybie i tam udać się na drugi brzeg, przy czym ryba zdecydowanie nie będzie miała nic przeciwko temu. Nasz stworek jest łagodny i lekki, więc stworzenie, na którym Yarny usiądzie, na pewno nas uniesie.

Unravel Download przyniesie nam jeszcze kilka innych, ciekawych rzeczy – na przykład całkowicie trójwymiarową i wizualnie bardzo atrakcyjną oprawę graficzną. Innymi słowami, Unravel to nie tylko uczta dla naszych palców, spragnionych nowego, przygodowo – zręcznościowego wyzwania, ale również i dla naszych oczu, mogących nacieszyć się naprawdę dobrą robotą grafika. Na potrzeby tej gry wykorzystano w ten sposób silnik PhyreEngine.

Co jeszcze przyniesie nam Unravel Download? Wspaniałą muzykę, która podkreśla to, co dzieje się na ekranie i sprawia, że naprawdę chcemy pomóc naszemu małemu przyjacielowi. Musimy jedna pamiętać, że Unravel to jednak komputerowa gra logiczna w 2,5D, czyli obiekty w tle są przedstawione w świecie trójwymiarowym, ale my sami poruszamy się tylko po tej trasie, którą wyznaczyli nam twórcy, czyli studio Coldwood Interactive. Przypomina to co nieco inny hit, o nazwie „Little Big Planet”, ale oczywiście w niczym nie umniejsza radości, jaka płynie z zagrania w pozycję, jaką jest Unravel.

Unravel Pobierz w Pełnej Wersji

Unravel Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 450 GT.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
 • System: Windows 7/8/10 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Unravel Chomikuj
 • Pobierz Unravel Torrent Crack
 • Exsite Unravel Pobierz za darmo
 • Pebx Unravel Free Download
 • Pełna Wersja Unravel Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *