A Plague Tale: Innocence PC Download

Czarna śmierć, zbierająca swoje okrutne żniwo w XIV wiecznej Francji, stała się motywem przewodnim gry A Plague Tale: Innocence na PC. Nie tylko dumnie symbolizuje zdawałoby się wymarły już gatunek, lecz również rozwija go, wzbogacając zaimplementowanymi funkcjonalnościami. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

A Plague Tale Innocence Pobierz pełna wersja

A Plague Tale: Innocence do pobrania

zainstaluj pelna wersja

Grywalność jest wyznacznikiem wysokiej klasy skradanek, a opisywany tytuł z powodzeniem można zdefiniować jak wzór do naśladowania. Przekonaj się sam, jak bardzo dopracowana jest mechanika w tym tytule i Pobierz za darmo A Plague Tale: Innocence Download.

Twórcy

Grę wyprodukowało Asobo Studio, zaś wydawcą jest Focus Home Interactive znany z takich gier jak Farming Simulator 19.

Gatunek

Z pełną odpowiedzialnością można sklasyfikować A Plague Tale: Innocence jako grę przygodową z elementami zręcznościowymi, głównie skradaniem się. Lecz myli się ten, kto zakłada, że gra powiela skostniałe schematy.

Fabuła

Świat przedstawiony pochodzi ze średniowiecznej Francji, w której szaleje dżuma. Oprócz tysięcy ludzi zabiła ona również rodziców Amicii i jej młodszego brata Hugo. To właśnie oni są bohaterami gry. Przemierzają pełne śmierci i symptomów choroby lokacje, ukrywając się przed inkwizycją i oszalałym tłumem zainfekowanych. W grze nie brakuje brutalnych scen, które możesz zobaczyć już teraz. Ściągnij na komputer A Plague Tale: Innocence Download.

Rozgrywka

Gra oferuje tryb dla jednego gracza, który steruje postacią Amicii. Zastosowano widok z perspektywy osoby trzeciej (TPP), a dynamiczna akcja przerywana jest cut-scenkami, które są doskonale wyreżyserowane.

Zadaniem gracza jest unikanie wrogów, walka ze szczurami i eksploracja szczegółowych, klimatycznych lokacji, oczywiście przy okazji rozwiązywania interesujących zagadek.

Swoistym novum gatunkowym jest fakt, że postaci nie mogą kryć się w cieniu, ze względu na przebywające w nim agresywne gryzonie. Cała zabawa polega zatem na takim używaniu światła, aby za jego pomocą odstraszyć szczury, pozostając niezauważonym dla nieprzyjaciół.

Platformy sprzętowe

W dniu premiery gra ukazała się na PC, PS4 i XONE.

Premiera

A Plague Tale: Innocence jest w sklepach od 14 maja 2019 roku.

Podsumowanie

Pobierz A Plague Tale: Innocence pełna wersja i przekonaj się na własnej skórze, co znaczy życie w krainie opanowanej przez chorych, których ciała trawi czarna śmierć.

Wyjątkowa grywalność tytułu już zaowocowała bardzo wysokimi notowaniami. Trudno się temu dziwić, bowiem fabuła jest wciągająca, mechanika gry szalenie funkcjonalna, a oprawa graficzna i dźwiękowa stoją na wyjątkowo wysokim poziomie.

A Plague Tale: Innocence Download gra na PC

A Plague Tale: Innocence chomikuj

zainstaluj za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack A Plague Tale: Innocence ściagnij pebx
  • torrent A Plague Tale: Innocence chomikuj pobierz
  • codex A Plague Tale: Innocence do pobrania
  • A Plague Tale: Innocence free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *