The Pirate Plague of the Dead Download

Gry o piratach zawsze wzbudzają emocje nie do opisania. Sprawdź recenzję The Pirate Plague of the Dead która jest kolejną częścią popularnej gry akcji pod tytułem The Pirate: Caribbean Hunt, posiadającej również elementy strategii. Podobnie jak w przypadku poprzednika, nowy tytuł z cyklu powstał jako dzieło Home Net Games, niezależnego studia założonego przez Mirosława Dymka, autora popularnych serii Earth, Two World oraz Polanie. Początkowo gra dostępna była jedynie na urządzeniach mobilnych, jednak doczekała się również wersji na platformę PC Windows. Data premiery: 13.10.2017.

The Pirate Plague of the Dead Pobierz grę na PC

The Pirate Plague of the Dead download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się na Karaibach, kranie opanowanej przez piratów. Główny bohater produkcji to niejaki John Rackham, któremu udało się uciec przed okrutnym losem, jaki został zgotowany piatom przez Wielkiego Inkwizytora. Aby zemścić się na swoim przeciwniku, protagonista postanawia wykorzystać magię voodoo do wskrzeszenia legendarnych piratów, takich jak Czarnobrody, Charles Vane czy Anne Bonny. Z tak mocnym zespołem Rackham ma zamiar raz na zawsze rozprawić się ze swoim prześladowcą. Jeżeli również chcesz poznać niezwykłe pirackie życie, pobierz za darmo The Pirate Plague of the Dead Download i znajdź sposoby na pozbycie się Wielkiego Inkwizytora.

Mechanika

Do dyspozycji gracza trafia rozległy, otwarty świat. Na jego wodach przemierzać można się za pomocą kilkunastu statków. Gra The Pirate: Plague of the Dead posiada przystępny, a zarazem realistyczny model sterowania. Eksploracja wymaga zwracania uwagi na wykorzystywanie konkretnych żagli, a także aktualny kierunek i siłę wiatru. Produkcja oferuje również dynamiczne warunki atmosferyczne oraz pełny cykl dobowy. Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwy korsarz, pobierz grę The Pirate Plague of the Dead free Download i przeżyj morską przygodę. Mechanika świata gry jest ściśle uzależniona od misji fabularnych, które pozwalają na poznawanie kolejnych wątków przeżywanej przez bohatera historii. Między ich zaliczaniem, gracz może zająć się poszukiwaniem skarbów, handlowaniem, odnajdywaniem kryjówek przemytników oraz zdobywaniem miast. W ten sposób generowane mogą być nowe wpływy, które dzięki zasileniu skarbca pozwalają na udoskonalanie i rozbudowywanie floty posiadanej przez bohatera. Inna piracka gra Skull & Bones pobierz.

Walka w grze

Bardzo istotnym elementem zabawy w grze The Pirate: Plague of the Dead są rozgrywane w czasie rzeczywistym walki z przeciwnikami. Podczas potyczek wrogowie mogą być taranowani lub ostrzeliwani z armat, również w określonych strefach wrogich jednostek morskich. Dzięki dokonanym zniszczeniom, można niemal całkowicie zmienić zachowanie uszkodzonego statku. Jeżeli chcesz wziąć udział w prawdziwych bitwach morskich, ściągnij The Pirate: Plague of the Dead PC Download i zasiądź za sterami własnego statku. Kapitanowie walczący dla bohatera posiadają własne umiejętności bojowe. Indywidualne umiejętności posiadają także poszczególni piraci, których statystyki pozwalają na poprawę możliwości podlegających im statków oraz pozyskiwanie znacznie większych ilości skarbów z plądrowanych osad i łodzi.

The Pirate Plague of the Dead Download – Pełna Wersja PC

The Pirate Plague of the Dead pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 512 MB RAM
  • Karta grafiki: 256 MB GeForce 8500 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 200 MB HDD
  • System: Windows XP

  • Free Download The Pirate Plague of the Dead Crack Pebx
  • Pobierz The Pirate Plague of the Dead Torrent Chomikuj
  • Exsite The Pirate Plague of the Dead Pobierz za darmo
  • Skidrow The Pirate Plague of the Dead Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.