AFL Evolution Download

AFL Evolution pełna wersja jest symulacyjną grą sportową, która stanowi kolejną odsłonę serii skupiającej się na znanej tylko przez nielicznych Polaków dyscyplinie – futbolu australijskim. Jeśli należysz do elitarnego grona znawców futbolu australijskiego albo chciałbyś do niego dołączyć Pobierz AFL Evolution Download bardzo udaną grę sportową. Wydaną w dwa tysiące jedenastym roku grę AFL Live stworzyło zupełnie inne studio. Twórcą AFL Evolution jest natomiast znane i cenione studio Wicked Witch Software, które ma na swoim koncie choćby bardzo udaną grę Rugby Challenge 3. Wydawcą gry jest Home Entertainment Suppliers Pty. Data premiery PC 21.07.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

AFL Evolution Download Codex

AFL Evolution pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra AFL Evolution łączy w sobie elementy sportowej symulacji z grą menadżerską. Dlatego też w produkcji studia Wicked Witch mamy szansę nie tylko na rozegranie meczy futbolu australijskiego, ale również wcielamy się w menadżera drużyny i przejmujemy całą gamę jego obowiązków. Jeśli chcesz mieć wpływ ustalanie składu drużyny i taktyki na kolejne mecze Pobierz grę AFL Evolution free Download grę sportową o futbolu australijskim. Do obowiązków menadżera należy też uczestniczenie w draftach i przeprowadzanie transferów zawodników, ustalanie planów treningowych, negocjowanie kontraktów dla poszczególnych zawodników oraz personelu należącego do zaplecza drużyny, a także dbanie o to, by klub przynosił zyski i nie popadł w tarapaty finansowe. Gracz może wybierać spośród ponad osiemdziesięciu licencjonowanych drużyn, które pochodzą zarówno z czołowej australijskiej ligi, jaką jest AFL, jak i z pomiędzy pomniejszych lig typu VFL, TAC, NAB U18’s, itp. W porównaniu z poprzednimi edycjami cyklu gier zaszły znaczne zmiany. Wprowadzono szereg nowych rozwiązań i ulepszeń, przyczyniły się one w sposób znaczący do zwiększenia realizmu rozgrywki, dzięki temu emocje towarzyszące grze AFL Evolution są jeszcze większe.

Zdjęcia gry AFL Evolution


Podstawowy tryb rozgrywki w AFL Evolution to tryb kariery. Jeśli chcesz stworzyć od podstaw zawodnika, zadecydować, jak ma wyglądać i skąd pochodzić Pobierz za darmo AFL Evolution Download najlepszą grę sportową traktującą o futbolu australijskim stworzoną przez studio Wicked Witch. Gracz prowadzi następnie swojego zawodnika przez kolejne szczeble kariery – zaczyna się od drużyny U18, kończy wielkiej gwieździe ligi AFL. Istnieje także możliwość rozegrania pełnego sezonu rozgrywek z dowolną drużyną wybraną spośród realnie istniejących drużyn. Możemy też stanąć w szranki ze sztuczną inteligencją w pojedynczym meczu. W AFL Evolution istnieje również opcja rozgrywek wieloosobowych, z wariantem rywalizacji, ale też – co interesujące – kooperacji dwóch graczy z tej samej drużyny. Popularną grą jest FIFA 15 pobierz.

Trailer gry AFL Evolution

Oprawa wizualna AFL Evolution stanowi jedną z mocniejszych stron gry. Jeśli podczas gry chcesz cieszyć się realistycznymi animacjami zawodników i całego stadionu ściągnij AFL Evolution PC Download jedyną taką grę traktującą o futbolu australijskim. Ścieżkę dźwiękową gry również trzeba zaliczyć na plus. Sugestywne efekty dźwiękowe przyczyniają się do pełniejszego oddania klimatu futbolowej rywalizacji. Dużą zaletą jest także bardzo dopracowany system powtórek, który pozwala na szczegółowe analizowanie poszczególnych akcji dzięki różnym ustawieniom konta natarcia kamery.

AFL Evolution Pobierz skidrow

AFL Evolution download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3210 3.20 Ghz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon HD 7790 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 8

  • Pobierz AFL Evolution Torrent Chomikuj
  • 3DM Download AFL Evolution Crack Pebx
  • Exsite AFL Evolution Free Download PC
  • CODEX AFL Evolution Pobierz steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *