Allison Road Download

Pełne wersje gier tylko u Nas! Sprawdź recenzję Allison Road która jest nowoczesną, przygodową grą akcji utrzymaną w klimatach klasycznych horrorów. Projekt ten został starannie opracowany przez studio Far From Home z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Twórcy produkcji przyznają się do wyraźnej i mocnej inspiracji P. T, czyli grywalnym teaserem niewydanego i skasowanego tytułu Silent Hills. Jeżeli chcesz poznać mroczny świat znany z horrorów, pobierz Allison Road pełna wersja i oddaj się pasjonującej rozgrywce. Platformy: PC, PS4.

Allison Road Pobierz Codex

Allison Road pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gracz wciela się w postać bezimiennego bohatera, który pewnej nocy budzi się w domu położonym na brytyjskich przedmieściach. Postać nie pamięta żadnych wydarzeń z ostatnich kilku dni. Zadaniem gracza jest przetrwanie pięciu nocy, podczas których trzeba odkryć sens i przebieg wydarzeń doprowadzających bohatera do aktualnego stanu, a także odnaleźć jego rodzinę. Aby poznać fascynującą i niepokojącą historię bezimiennego protagonisty, pobierz grę Allison Road free Download i przygotuj się na emocjonujące doświadczenie. Osiągnięcie zamierzonych celów nie jest łatwe, ponieważ budynek będący głównym miejscem akcji również posiada własną, mroczną historię. W jego ścianach przebywają nadnaturalne, niebezpieczne istoty. Najgroźniejszym z nich jest upiór o wdzięcznym imieniu Lilly. Jeżeli masz nerwy ze stai i lubisz klimatyczne horrory, pobierz na PC a z pewnością docenisz niezwykle precyzyjnie poprowadzoną fabułę oraz umiejętne kreowanie atmosfery zagrożenia.

Rozgrywka

Produkcja pozwala na śledzenie wydarzeń z perspektywy pierwszej osoby. Allison Road pod względem zastosowanych rozwiązań dotyczących mechanizmów rozgrywki jest klasyczną przygodówką z elementami akcji. Głównym zadaniem gracza jest przede wszystkim eksploracja, podczas której bohater poznaje zasady rządzące danym otoczeniem i ma większe szanse na ucieczkę przed potworami. Jeżeli chcesz poznać skomplikowane zasady rządzące tajemniczym domem na przedmieściach, ściągnij Allison Road PC Download i rozpocznij eksplorację otoczenia. Sprawdź również The Forest pobierz.

Mechanika

Podczas zabawy konieczne jest również rozwiązywanie zagadek. Bohater kierowany przez gracza nie jest jednak żadnym wojownikiem i nie posiada dostępu do żadnych broni lub narzędzi, dlatego skuteczna walka z nieprzyjaciółmi jest bardzo trudna. Aby przetrwać, gracz musi sprytnie wykorzystywać otoczenie gry, chować przed wrogami oraz umiejętnie zastawiać pułapki. Aby poznać wszystkie tajniki i sekrety stojące za mechaniką produkcji, pobierz za darmo Allison Road Download i odczuj satysfakcję z samodzielnego rozwiązania najtrudniejszych zagadek przygotowanych przez twórców gry. Akcja produkcji została ograniczona wyłącznie do przeklętego domu oraz jego najbliższej okolicy. Dzięki temu autorom udało się zamieścić w przedstawionym świecie bardzo wiele szczegółów i detali. Większość obiektów w grze jest w pełni interaktywna, dzięki czemu zachowują się podobnie, jak rzeczywiste przedmioty.

Allison Road Download reloaded

Allison Road download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Allison Road Free Download
  • Pebx Allison Road Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Allison Road Crack Exsite
  • Reloaded Allison Road Torrent Chomikuj

Podobne Darmowe Gry

Pillars of Eternity II Deadfire pobierz

Pillars of Eternity II Deadfire Download

Seria tej gry wzbudza nie małe emocje. Pełna wersja Pillars of Eternity II: Deadfire jest kontynuacją doskonale przyjętej produkcji cRPG z 2015 roku. Druga część serii ponownie jest dziełem studia Obsidian Entertainment, specjalizującego się w tworzeniu gier fabularnych. Produkcja sfinansowana […]

Cossacks 3: Days of Brilliance

Cossacks 3 Days of Brilliance Download

Cossacks 3 Days of Brilliance download, czyli pierwszy płatny dodatek do historycznej strategii wyprodukowanej przez GSC Game World. Rozszerzenie oferujące kampanię polską oraz rozbuduje listę frakcji o Danię i Holandię, te ostatnie znaleźć będziemy mogli we w pełni darmowej aktualizacji. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *