Allison Road Download

Pełne wersje gier tylko u Nas! Sprawdź recenzję Allison Road która jest nowoczesną, przygodową grą akcji utrzymaną w klimatach klasycznych horrorów. Projekt ten został starannie opracowany przez studio Far From Home z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Twórcy produkcji przyznają się do wyraźnej i mocnej inspiracji P. T, czyli grywalnym teaserem niewydanego i skasowanego tytułu Silent Hills. Jeżeli chcesz poznać mroczny świat znany z horrorów, pobierz Allison Road pełna wersja i oddaj się pasjonującej rozgrywce. Platformy: PC, PS4.

Allison Road Pobierz Codex

Allison Road pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gracz wciela się w postać bezimiennego bohatera, który pewnej nocy budzi się w domu położonym na brytyjskich przedmieściach. Postać nie pamięta żadnych wydarzeń z ostatnich kilku dni. Zadaniem gracza jest przetrwanie pięciu nocy, podczas których trzeba odkryć sens i przebieg wydarzeń doprowadzających bohatera do aktualnego stanu, a także odnaleźć jego rodzinę. Aby poznać fascynującą i niepokojącą historię bezimiennego protagonisty, pobierz grę Allison Road free Download i przygotuj się na emocjonujące doświadczenie. Osiągnięcie zamierzonych celów nie jest łatwe, ponieważ budynek będący głównym miejscem akcji również posiada własną, mroczną historię. W jego ścianach przebywają nadnaturalne, niebezpieczne istoty. Najgroźniejszym z nich jest upiór o wdzięcznym imieniu Lilly. Jeżeli masz nerwy ze stai i lubisz klimatyczne horrory, pobierz na PC a z pewnością docenisz niezwykle precyzyjnie poprowadzoną fabułę oraz umiejętne kreowanie atmosfery zagrożenia.

Rozgrywka

Produkcja pozwala na śledzenie wydarzeń z perspektywy pierwszej osoby. Allison Road pod względem zastosowanych rozwiązań dotyczących mechanizmów rozgrywki jest klasyczną przygodówką z elementami akcji. Głównym zadaniem gracza jest przede wszystkim eksploracja, podczas której bohater poznaje zasady rządzące danym otoczeniem i ma większe szanse na ucieczkę przed potworami. Jeżeli chcesz poznać skomplikowane zasady rządzące tajemniczym domem na przedmieściach, ściągnij Allison Road PC Download i rozpocznij eksplorację otoczenia. Sprawdź również The Forest pobierz.

Mechanika

Podczas zabawy konieczne jest również rozwiązywanie zagadek. Bohater kierowany przez gracza nie jest jednak żadnym wojownikiem i nie posiada dostępu do żadnych broni lub narzędzi, dlatego skuteczna walka z nieprzyjaciółmi jest bardzo trudna. Aby przetrwać, gracz musi sprytnie wykorzystywać otoczenie gry, chować przed wrogami oraz umiejętnie zastawiać pułapki. Aby poznać wszystkie tajniki i sekrety stojące za mechaniką produkcji, pobierz za darmo Allison Road Download i odczuj satysfakcję z samodzielnego rozwiązania najtrudniejszych zagadek przygotowanych przez twórców gry. Akcja produkcji została ograniczona wyłącznie do przeklętego domu oraz jego najbliższej okolicy. Dzięki temu autorom udało się zamieścić w przedstawionym świecie bardzo wiele szczegółów i detali. Większość obiektów w grze jest w pełni interaktywna, dzięki czemu zachowują się podobnie, jak rzeczywiste przedmioty.

Allison Road Download reloaded

Allison Road download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Allison Road Free Download
  • Pebx Allison Road Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Allison Road Crack Exsite
  • Reloaded Allison Road Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *