Ancestors Legacy Download

Ancestors Legacy free download

Ancestors Legacy to strategia czasu rzeczywistego. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów z gliwickiego studia Destructive Creations mającego na swoim dziele kontrowersyjne tytuły, takie jak IS Defense oraz Hatred. Wydaniem Ancestors Legacy zajęła się firma 1C.

Ancestors Legacy Download Pełna Wersja PC

Ancestors Legacy pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Ancestors Legacy

Historia przedstawiona w Ancestors Legacy ma miejsce w okresie wczesnego średniowiecza. Podstawą zabawy jest zestaw kampanii dla pojedynczego gracza, które opierają się na autentycznych wydarzeniach historycznych. Gracze mają możliwość doświadczenia między innymi początków powstania polskiego państwa pod rządami Piastów czy uczestniczenia w najazdach wikingów. Produkcja wyróżnia się starannością w odwzorowaniu realiów epoki, a także charakterystycznej dla tego okresu atmosfery. Zadbano również o uchwycenie specyfiki poszczególnych frakcji, takich jak Germanie, Wikingowie, Anglosasi oraz Słowianie. Aby przenieść się do epoki wczesnego średniowiecza, pobierz Ancestors Legacy Download i poprowadź własną nację do walki.

Mechanika w grze

Podstawą całej zabawy w Ancestors Legacy jest walka, przebiegająca podobnie jak w przypadku innych pecetowych RTS-ów. Tym razem jednak gracz kieruje niewielkimi grupami wojowników dysponujących określonymi umiejętnościami, a nie potężnymi oddziałami. Rozgrywka wymaga opracowania odpowiedniej taktyki, na podstawie warunków pogodowych czy topografii terenu. Konieczne jest także dobieranie odpowiednich żołnierzy do określonych zadań. Nie bez znaczenia ma skuteczność wojsk ma również doświadczenie wojowników oraz ich morale. Pokieruj losem swoich żołnierzy i pobierz Ancestors Legacy Download, aby opracować najlepszą taktykę.

Rozgrywka w grze Ancestors Legacy

Istotnym elementem zabawy jest podbój wiosek i miast należących do adwersarzy, a tym samym blokowanie oponentom dostępu do kluczowych zasobów. Rozgrywka wymaga skupienia uwagi również na ekonomii, ponieważ tytuł uwzględnia mechanikę pozyskiwania surowców oraz rozbudowy własnej siedziby. Jeżeli chcesz zadbać o rozwój swojej frakcji, pobierz Ancestors Legacy Download i zdobądź niezbędne zasoby. Tytuł wyróżnia się niskim progiem wejścia, dzięki czemu ma szansę zadowolić zarówno początkujących graczy, jak i doświadczonych strategów. Urozmaicenie zabawy jest możliwość obserwacji akcji rozgrywanej na polu bitwy z perspektywy zwykłego żołnierza.

Tryby i kwestie techniczne gry Ancestors Legacy

Poza zestawem kampanii fabularnych, Ancestors Legacy jest w stanie zaoferować graczom wieloosobową rywalizację. W trybie multiplayer zmagania toczone mogą być jedynie przez internet. Jeżeli lubisz rozgrywki dla kilku graczy, pobierz Ancestors Legacy Download i weź udział we wspólnej zabawie. Tytuł opracowany został przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4, dzięki czemu oferuje wysokiej jakości, trójwymiarową grafikę. Otoczenie jest bogate w detale, a poszczególne jednostki zostały doskonale i szczegółowo zaprojektowane. Produkcja uwzględnia także szereg zaawansowanych efektów cząsteczkowych, włącznie z niezwykle realistycznym dymem oraz płomieniami.

Ancestors Legacy Pobierz grę na PC

Ancestors Legacy download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Ancestors Legacy Crack Chomikuj
  • Free Download Ancestors Legacy Torrent Pbex
  • Exsite Ancestors Legacy Pobierz za darmo
  • CODEX Ancestors Legacy Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *