Sword Legacy Omen Download

Pełne wersje gier tylko u Nas. Sword Legacy Omen to taktyczna gra RPG. Produkcja opracowana została przez deweloperów z Firecast Studio, a za jej wydanie odpowiada firma Team 17, mająca na swoim koncie kultowy cykl Worms. Jeżeli jesteś fanem rozbudowanych gier RPG, zainstaluj Sword Legacy Omen Download i spróbuj swoich sił w taktycznej rozgrywce. Data premiery 13.08.2018. Platformy: Microsoft Windows PC.

Sword Legacy Omen Pobierz grę na PC

Sword Legacy Omen download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Sword Legacy Omen

Historia przedstawiona w grze Sword Legacy Omen ma miejsce w krainie Britannia, do pewnego stopnia wzorowanej na legendach arturiańskich. Gracz trafia do świata rozdartego wewnętrznie, przez wyniszczającą plagę i spory między mieszkańcami. Britannia składa się z kilku mniejszych królestw, czyli Mercii, Anglii, Nrothumbrii, Wessex oraz Kent. Dominującą pozycję zajmuje władca pierwszej z nich, czyli Lord Leof. Pomimo prób utrzymania pokoju i zapewnienia dobrobytu wszystkim podwładnymi, król pada ofiarą morderstwa. Dzielny rycerz Britanni i jego najwierniejszy sługa poprzysięga zemstę. Uther wyrusza na poszukiwanie Excalibura, legendarnego miecza pozwalającego posiadaczowi zakończyć wszystkie udręki nękające krainę. Towarzyszem herosa staje się czarodziej Merlin, a w toku przygody dołącza do nich również złodziejka Gwen oraz inni śmiałkowie.

Mechanika w grze Sword Legacy Omen

Akcja gry Sword Legacy Omen przedstawiona została w rzucie izometrycznym. Podczas zabawy gracz odwiedza szereg lokacji zróżnicowanych pod względem klimatu, nastawienia tubylców do drużyny czy dominującej zabudowy. Protagoniści zdobywają z czasem większe doświadczenie, dzięki czemu zwiększa się ich bojowy potencjał. Aby zadbać o rozwój własnej drużny, pobierz grę Sword Legacy Omen PC Download i wykonaj wszystkie dostępne misje. Gracz może prowadzić rozmowy z neutralnymi postaciami i wykonywać różne zlecenia. Podstawą zabawy są starcia z przeciwnikami, które toczą się w trybie turowym. Poza posiadaniem mocnej drużyny, kluczowe znacznie w walce ma opracowanie odpowiedniej taktyki. Nierzadko gracz musi wykorzystywać okazje oferowane podczas zmagań przez otoczenie gry. Przykładem takiego działanie jest na przykład podpalanie beczek wypełnionych prochem, co wywołuje eksplozję natychmiastowo likwidującą wrogich przeciwników.

Kwestie techniczne gry Sword Legacy Omen

Technologia wykorzystana do produkcji Sword Legacy Omen to Unity. Dzięki bogatej kolorystyce oraz oryginalnej stylistyce, wszelki niedostatki oprawy graficznej są skutecznie maskowane. Na uwagę zasługują również starannie przygotowane przerywniki filmowe, które zrealizowany w kreskówkowym, specyficznym stylu. Jeżeli lubisz charakterystyczną oprawę graficzną, ściągnij Sword Legacy Omen free Download i weź udział w pasjonującej przygodzie. Tytuł wyróżnia się baśniową otoczką, ale pozostaje jednocześnie wyjątkowo brutalną produkcją. Oponenci nierzadko przecinani są przez bohaterów na pół. Powszechnym widokiem jest również krew bryzgająca przy okazji każdego zgonu. Aby spróbować swoich sił w brutalnej rozgrywce, pobierz grę PC i pokonaj każdego na swojej drodze napotkanego adwersarza.

Sword Legacy Omen Download Pełna Wersja PC

Sword Legacy Omen pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Sword Legacy Omen Crack Chomikuj
  • CODEX Sword Legacy Omen Free Download
  • SKIDROW Sword Legacy Omen Pobierz za darmo
  • Free Download Sword Legacy Omen Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *