Rune Download

Brutalny system walki w otwartym świecie. Rune: Ragnarok to kontynuacja gry RPG akcji, wydanej pod tym samym tytułem w 2000 roku. Obie produkcje są dziełem studia Human Head, znanego również z Dead Man’s Hand czy Prey. Jeżeli lubisz dynamiczne gry fabularne, pobierz Rune download i weź udział w przygodzie pełnej akcji. Platformy: Windows PC.

Rune Ragnarok PC Download CODEX

Rune pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Rune ma miejsce w fantastycznej krainie. Opracowany przez twórców świat przywodzi na myśl skandynawską mitologię, także ze względu na położenie geograficzne otoczenia. Akcja osadzona została w siedem lat po zainicjowaniu końca świata, znanego jako Ragnarok. Jeżeli jesteś miłośnikiem skandynawskiej mitologii, ściągnij Rune: Ragnarok Download i odkryj wiele nawiązań do popularnych opowieści oraz legend. Bogowie są niechętni do zaprzestania walk, a cały świat tonie w kataklizmach oraz nieustannych bitwach. W obliczu zagłady, jednym sposobem na powstrzymanie kataklizmu okazuje się samodzielne zaangażowanie ludzkości. Przedstawiciele rasy wojowników decydują się wziąć sprawy we własne ręce. Zadanie okazuje się wyjątkowo trudne, ponieważ wymaga pokonania przynajmniej kilku nordyckich bóstw. Aby podjąć się tego wyzwania, pobierz grę i uratuj świat przed ostatecznym upadkiem.

Mechanika

Wydana w 2000 roku pierwsza część gry Rune: Ragnarok, była typową grą akcji pełną liniowych map i dość typowych dla tego okresu rozwiązań. Najnowsza odsłona jest jej sandboksowym rozwinięciem, w którym duży nacisk położony został na elementy RPG. Produkcja oferuje otwarty świat, po którym gracze mogą podróżować praktycznie bez ograniczeń. Aby zwiedzić rozbudowane otoczenie, pobierz za darmo Rune PC Download i wciel się w nordyckiego wojownika. Po rozpoczęciu zabawy, gracz musi stanąć po stronie wybranego bóstwa. Od tego wyboru zależy, jakie specjalne umiejętności bohater będzie mógł wykorzystać podczas walki. Mechanika rozgrywki opiera się przede wszystkim na eksploracji świata, rozmawianiu z innymi postaciami, wykonywaniu misji oraz stałym rozwijaniu postaci. Inna gra w podobnej tematyce Hellblade Senua’s Sacrifice.

Rozgrywka

Zadania wykonywane przez głównego bohatera są dość zróżnicowane. Podczas zabawy gracz ma możliwość przeprowadzania standardowych najazdów na wrogie wioski, a także podejmowania się walki z nieumarłymi istotami. Oprócz tego rozgrywka oferuje opcję morskiej żeglugi ku nowym lądom oraz samodzielnego konstruowania potężnego uzbrojenia. Jeżeli chcesz mieć wpływ na rozwój swojego wojownika, pobierz grę Rune free Download i wypełnij wszystkie powierzone mu zadania. Najważniejszym elementem rozgrywki pozostaje walka, która realizowana jest w oparciu o zręcznościowy i bardzo brutalny system. Opracowane przez twórców mechanizmy pozwalają na wyprowadzanie ataków różnego typu, dzięki czemu zabawa nie przebiega monotonnie. Podczas zabawy gracz będzie musiał zmierzyć się z najróżniejszymi wrogami. Na pokonanie czekają zarówno ludzcy przeciwnicy, jak i obszerna galeria stworów.

Rune Pobierz Skidrow

Rune: Ragnarok download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Rune Torrent Pebx
  • Free Download Rune Crack Exsite
  • Chomikuj Rune Free download
  • CODEX Rune Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *