Mass Effect 3 Download

Pod frazą Mass Effect 3 Pobierz kryje się ostatnia część trylogii opowiadającej o losach komandora Sheparda i jego kompanów. W finalnej odsłonie popularnej serii science-fiction twórcy zaimplementowali znaną z poprzednich części mechanikę RPG połączoną z elementami gier akcji, przede wszystkim trzecioosobowych strzelanek. Data premiery gry w której kompozytorem był Clint Mansell odbyła się dnia 6 marca 2012. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360, WiiU. Producentem recenzowanej gry jest BioWare Corporation natomiast jej wydawcą Electronic Arts Inc.

Mass Effect 3 Download – Pełna Wersja gry

Mass Effect 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Mass Effect 3

Ostatnia część tryptyku uznanej firmy BioWare przynosi zamknięcie wszystkich najważniejszych wątków serii i rozwinięcie losów postaci znanych z poprzednich odsłon Mass Effect. W trzeciej części Shepard zostaje osądzony za swoje czyny, których przebieg śledzić można było w poprzednich wydaniach serii. Przedstawiona w prologu inwazja prastarej rasy Żniwiarzy na Ziemię zbiega się z ucieczką Sheparda i rozpoczyna właściwą fabułę gry. Już teraz rozpocznij gromadzenie sojuszników i Pobierz Mass Effect 3 Download, dzięki czemu stoczysz wielką bitwę z najeźdźcami w której stawką jest dalszy los gatunku ludzkiego.

Mass Effect 3 przynosi również spotkanie ze znanymi i lubianymi postaciami, towarzyszącymi rozgrywce w poprzednich częściach. Kompletowanie załogi Normandii pozwala na spotkanie się z Tali, Garrusem, Liarą, Kaidenem, Ashley, a także niezależnymi bohaterami, takimi jak Legion, Mordin, Anderson czy Wrex. Rozgrywka przynosi również nowe postaci, takie jak James Vega oraz mające niemały wpływ na fabułę relacje między Shepardem a organizacją Cerberus. Jeżeli chcesz skonfrontować się z Człowiekiem Iluzją, Pobierz Mass Effect 3 Download i zmień plany dotyczące losu Ziemian i Żniwiarzy. Fanów serii ucieszy fakt, że jest dostępna kolejna część Mass Effect 4 z 2017 roku.

Rozgrywka i rozpoczęcie kampanii Mass Effect 3 PC

Grę rozpocząć można za pomocą wczytanych stanów zapisu z poprzednich części, dzięki czemu możliwe jest odtworzenie wszystkich cech postaci oraz podjętych przez nią decyzji. Kampania może się rozwijać także przy utworzeniu całkowicie nowego bohatera, jednak w tym wypadku wcześniejsze wybory nie mają wpływu na obecne relacje z postaciami czy nastawienie poszczególnych ras Przymierza do Sheparda. Przebieg gry pozwala na uzyskanie różnych zakończeń, a ostateczny finał zależny jest od bohaterów obecnych w drużynie oraz pozyskanych sojuszników. Odbądź niezwykłą przygodę – Pobierz Mass Effect 3 Download i poznaj swoje zakończenie

Tak jak w poprzednich częściach, rozgrywka opiera się na połączeniu eksploracji odwiedzanych planet, rozwiązywania zadań oraz walce z przeciwnikami. Podróż po galaktyce przynosi zwiedzanie licznych planet, na których znajduje się m.in. akademia szkoląca specjalnie obdarzonych bohaterów czy specjalny klasztor. Podczas gry często odwiedza się także Cytadelę oraz obecny w niej obszar o nazwie Prezydium, w którym znajduje się schronisko dla ofiar Żniwiarzy oraz szpital. Już teraz Pobierz Mass Effect 3 Download i zwiedzaj niezwykły świat gry. Wypróbuj grę na konsolach PS3, X360 lub PC.

W trzeciej odsłonie serii wprowadzono również tryb multiplayer, w którym odbywać można zmagania kooperacyjne dla maksymalnie czterech osób. Tryb Galaktycznej Wojny pozwala na wcielenie się w wiele ras obecnych w świecie gry, np. przedstawiciela dresllów, guarian, krogran czy turian. Multiplayer uwzględnia system rozwoju postaci i przyznaje poziomy doświadczenia, które przydatne są także w trybie single player. Daje również szansę na ulepszenie dzielącego się na kilka grup uzbrojenia. Walki w trybie wieloosobowym opierają się na zadaniach dotyczących zdjęcia wrogów, eliminowania konkretnych wojsk lub przeciwników, ochrony ważnego obszaru lub wykradnięcia danych od wroga.

Mass Effect 3 Pobierz grę na PC – RELOADED

Mass Effect 3 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9800 GT.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows XP (32-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Free Download Mass Effect 3 Crack Torrent
  • Pobierz Mass Effect 3 Reloaded Chomikuj
  • Exsite Mass Effect 3 Free Download PC Pebx
  • Pełna Wersja Mass Effect 3 Pobierz za darmo

Oficjalna strona: https://www.masseffect.com/pl-pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.