Mass Effect Download

Będąca pierwszą częścią trylogii, wydana w 2008 roku gra Mass Effect to niezwykle rozbudowany tytuł z gatunku RPG, wzbogacony elementami gier akcji. Produkcja jest dziełem uznanego studia BioWare oraz wydawcy Electronic Arts Inc. Gra w edycji przeznaczonej na komputery osobiste wyróżnia się lepszą niż w przypadku konsoli XboX 360 grafiką oraz wieloma usprawnieniami i nowinkami. Data premiery odbyła się dnia 20 listopada 2007 i była udostępniona na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Microsoft Windows PC.

Mass Effect Download PC

Mass Effect Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja i fabuła w grze Mass Effect 1

Fabuła gry rozpoczyna się w roku 2183, gdzie ludzka technologia pozwoliła na rozprzestrzenienie ziemian po całym wszechświecie Założeniem rozgrywki jest współpraca oraz walka z obcymi cywilizacjami, w celu utrzymania swojej pozycji w galaktyce. Gracz wciela się w komandora Sheparda, którego zadaniem jest odpieranie ataków armii Sarena, buntownika obecnego porządku oraz dawnego agenta. Jego motywacją jest zemsta na ludzkiej rasie, czemu zapobiec może jedynie Shepard, będący pierwszym ludzkim Widmem, obrońcą pokoju który złożył specjalną przysięgę. Fani tej serii powinni kontynuować passę i zagrać w kolejną część Mass Effect 2 z 2010 roku.

Jeżeli chcesz wcielić się w Sheparda i razem z podlegającym mu zespołem zwiedzić nieznane światy, Pobierz Mass Effect Download i odkrywaj galaktykę, jednocześnie poznając prawdziwe zagrożenia dla świata gry. Mass Effect jak żadna inna produkcja pozwala na wczucie się w prezentowane wątki i postaci, na które gracz ma bezpośredni wpływ. Możliwe jest podejmowanie decyzji, dokonywanie wyborów oraz odkrywanie nowych form życia, technologii oraz zdobywanie zasobów. Wszystkie działania pozostają nie bez konsekwencji dla trybu fabularnego.

Rozgrywka pozwala również na korzystanie z rozbudowanego systemu dowodzenia drużyną, dzięki któremu możliwe jest wydawanie komend podwładnym podczas sekwencji opierających się na taktycznej akcji. Zarówno Shepard, jak i podlegli mu żołnierze otrzymują punkty doświadczenia, które można przydzielić do wybranych umiejętności, dzięki czemu bohaterowie stają się jeszcze potężniejsi. Pozwól swoim podwładnym na szlifowanie talentów i Pobierz Mass Effect Download już teraz, dzięki czemu błyskawicznie wciągniesz się w galaktyczne wyprawy.

Rozbudowana rozgrywka w grze Mass Effect 1 PC

Eksploracja zróżnicowanych planet pozwala na uzupełnianie ekwipunku oraz toczenie wielu starć z rywalami. Dopasowanie odpowiedniego zbrojenia w postaci broni oraz akcesoriów znacznie ułatwia ulepszenie pojazdu bojowego Mako, który może zostać wykorzystany do walki na powierzchni odwiedzanych planet. Jeżeli zawsze marzyłeś o przemierzaniu kosmosu, Pobierz Mass Effect Download i badaj nieodkryte obszary wszechświata.

https://www.youtube.com/watch?v=Gf1GTHa5wJc

Dodatkową immersję ze światem gry zapewnia spotykanie w nim ogromnej liczby niezależnych postaci. Spora liczba opcji dialogowych pozwala na prowadzenie zróżnicowanych i nacechowanych różnym tonem rozmów, dzięki czemu wybierane kwestie mają wpływ zarówno na kreowanie charakteru własnej postaci i lepsze utożsamienie jej z wyobrażeniem gracza, jak i zróżnicowany oraz ciągły wpływ na postrzeganie jej przez pozostałych bohaterów gry Mass Effect dostępnej na X360, PS3 oraz PC.

Wydana na PC wersja Mass Effect posiada poprawioną względem edycji konsolowej grafikę, pozwalającą na grę w wyższych rozdzielczościach ekranu oraz zmodyfikowany interfejs użytkownika. Rozgrywka różni się także pod względem inwentarza, ekwipunku oraz systemu ulepszania broni, dzięki czemu obsługa gry jest znacznie przyjemniejsza oraz prostsza. Jeżeli chcesz poznać dodatkową mini-grę związaną rozszyfrowywaniem, Pobierz Mass Effect Free Download i ciesz się najlepszą wersją tej doskonałej gry.

Mass Effect Pobierz – Pełna Wersja + DLC

Mass Effect Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Pentium 4 2.66GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7900 GTX.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows XP (32-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Free Download Mass Effect 1 Torrent
  • Exsite Mass Effect Pobierz za darmo
  • Pobierz Mass Effect 1 Crack Chomikuj
  • Pebx Mass Effect Free Download

Oficjalna strona: https://www.masseffect.com/pl-pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.