Baldur’s Gate 3 Pobierz na PC

Baldur’s Gate 3 to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG utrzymanych w klimacie fantasy systemu Dungeons & Dragons. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników klasycznych produkcji. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Larian Studios. Opisywany tytuł dostępny jest wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Warto wspomnieć, że akcja toczy się około sto lat po wydarzeniach z drugiej części. Nowością jest to, że bitwy toczą się w trybie turowym. Premiera recenzowanej gry fabularnej BG3 odbędzie się w tym roku pod postacią wczesnego dostępu. Cena dostępu do gry będzie udostępniona w dniu premiery, dlatego warto przeglądać wszystkie newsy na stronie. W nawiązaniu do studia Larian należy wspomnieć, że jest on znany z takich hitów jak Divinity: Original Sin II.

Baldurs Gate III Download PC

Baldurs Gate 3 gra do pobrania

Najazd Łupieżców Umysłu

Masz ochotę stanąć oko w oko z przedstawicielami rasy Illithidów, czyli Łupieżców umysłu? Pobierz Baldur’s Gate 3 pełna wersja i wykaż się sprytem oraz logicznym myśleniem. Przegonienie najeźdźców to nie wszystko. Wrogowie sieją prawdziwe spustoszenie, a część imperium uległo całkowitemu zniszczeniu. Na uwagę zasługuje również to, że część mieszkańców została uprowadzona i siłą wciągnięta na pokład statku. Wrogowie chcą poddać im przerażającemu procesowi, czyli cermofazie. Prowadzi on do zainfekowania mózgu. Zostaną „wszczepione” do niego zarodki Illihidów. Początkowo zajmują one jedynie pewną część mózgu, jednak z czasem całkowicie go zastępują.

Osoby poddane cermofazie w ciągi kilku dni przechodzą całkowitą transformację, a tym samym zasilają szeregi Łupieżców Umysłu. Sterujemy postacią, która nie uległa porwaniu, jednak posiada w swoim umyśle omawiany embrion. Darmowe gry RPG Baldur’s Gate 3 zapewniają szereg zaskakujących zwrotów akcji. Początkowo nasz bohater poszukuje lekarstwa, jednak z czasem akceptuje nową sytuację i pragnie wykorzystać nadprzyrodzone zdolności.

Wysoka swoboda rozgrywki

Na gameplay w grze Baldur’s Gate 3 dla graczy widać, że podczas zabawy możemy liczyć na wysoką swobodę, co stanowi niewątpliwą zaletę. Nie dostosowujemy się do narzuconych scenariuszy. To od naszych decyzji zależy, jak potoczą się losy kierowanej postaci. Warto jednak wspomnieć, że na wiele zdarzeń nie mamy żadnego wpływu. Nasz bohater może wplątać się w ogromne tarapaty.

Stopień liniowości fabuły Baldur’s Gate 3 producenta Larian Studios został mocno ograniczony, co także stanowi plus. Ponadto zadania można realizować na wiele różnych sposobów, a za każdym razem rezultaty będą nieco inne. Ponadto warunkują one dalszy przebieg rozgrywki. Oznacza to, że grę można odkryć na kilka różnych sposobów, a więc nie trzeba martwić się o nudę.

Ważnym aspektem jest kreowanie postaci. To wyłącznie od nas zależy, jakiej będzie ona płci, czy też rasy. Dostępne są postacie znane z poprzednich odsłon, jednak nie brakuje również nowych. Musimy także określić klasę, a także umiejętności i pozostałe cechy. Mowa tutaj o m.in. zręczności, wytrzymałości, inteligencji, mądrości, czy też charyzmie. Do niektórych postaci przypisano unikatowe linie fabularne.

Rozmowy z napotkanymi postaciami

W opisywanej produkcji niezwykle istotny jest dialog z napotkanymi postaciami w świecie Dungeons & Dragons. Tylko dzięki rozmowie możemy pozyskać potrzebne nam informacje, które popchną akcję do przodu. Nie można również zapomnieć o bitwach, które w tej odsłonie toczą się w trybie turowym. Możemy przemieszczać się po planszy, a ograniczenie stanowi prędkość ruchu.

O tym, czy atak będzie skuteczny decyduje rzut wirtualną kostką. Oznacza to, że zdarzenia są mocno nieprzewidywalne. Musimy umiejętnie wykorzystywać zdolności członków drużyny. W ten sposób zwiększymy szansę na osiągnięcie wymarzonego zwycięstwa. Możemy także wykorzystywać rozmaite elementy otoczenia. W podsumowaniu warto zaznaczyć, że recenzowana gra została odwlekana w czasie. Po raz pierwszy Larian Studios wyszedł z inicjatywą stworzenia Baldur’s Gate 3 do Wizards of the Coast ten natomiast nie był zainteresowany. Po kilku latach jednak role się odwróciły i to Wizards of the Coast zwrócił się z zapytaniem po sukcesie Divinity: Original Sin II aby stworzyć kolejną część Baldura.

Baldur’s Gate 3 Pobierz grę

Baldur's Gate III PC

Larian studios udostępniło wymagania sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-650 3.2GHz lub AMD Ryzen 5 1500X.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM, minimum to 4 GB.
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 550 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit lub nowszy Windows 10 64 bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack BG3 chomikuj pobierz za free online
  • torrent Baldur’s Gate III demo download
  • codex Baldurs Gate 3 ściągnij na PC
  • skidrow Baldur’s Gate III download steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.