Dungeons 3 Download

Top gry strategiczne tylko u Nas. Sprawdź recenzję gry Dungeons 3 do pobrania ponieważ jest to kolejna część serii gier strategicznych utrzymanych w klimatach fantasy. Produkcja jest dziełem zespołu Realmforge, studia odpowiedzialnego również za powstanie wszystkich pozostałych odsłon cyklu. Aby poznać zmagania strategiczne w niecodziennym, fantastycznym świecie, pobierz Dungeons 3 Download i zobacz, co tym razem mają do zaoferowania twórcy gry. Wydawcą gry jest Kalypso Media. Data premiery 13.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Dungeons 3 Pobierz grę Codex

Dungeons 3 pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podczas rozgrywki gracz poznaje rozwinięcia wątków znanych z poprzednich części Dungeons i ponownie wciela się w postać Władcy Podziemi. Zjednoczenie sił zła oraz stworzenie fundamentów dla nowego imperium sprawiło, ze główny bohater ponownie musi zaspokoić swoje ambicje. Decyduje się na werbunek mrocznej kapłanki elfów o imieniu Thalya, której zadaniem będzie poprowadzenie armii Władcy Ciemności podczas podbojów powierzchni. Jeżeli chcesz wziąć na siebie losy świata opanowanego przez siły zła, pobierz za darmo Dungeons 3 Download wykaż się umiejętnościami strategicznymi.

Mechanika

Rozbudowana produkcja Dungeons 3 jest połączeniem ekonomicznej strategii oraz wojennej gry RTS. Gracz ponownie ma do dyspozycji trzy frakcje znane z poprzednich części serii, czyli Hordę, Nieumarłych oraz Demony. W najnowszej odsłonie cyklu dodana została jednak możliwość korzystania z technologii i jednostek każdej z nich równocześnie. Jeżeli chcesz poznać zasady panujące w fantastycznym świcie, ściągnij Dungeons 3 free Download i zadecyduj o wyborze wyposażenia swojej frakcji. Gracz może zadecydować, czy woli elastycznie zainwestować w możliwości każdej z grup, czy poświęcić się tylko na jednej lub dwóch dostępnych opcjach i postawić na specjalizację.

Rozgrywka

Podobnie jak w innych częściach cyklu, zasady rozgrywki w grze Dungeons 3 opierają się na dwóch podzielonych strefach. Pierwszą i stanowiącą fundament serii jest strategia ekonomiczna. Rozgrywka pozwala a gromadzenie surowców, konstruowanie nowych sekcji lochów oraz inwestowanie w rozwój technologiczny, a także werbowanie nowych postaci i potworów. W porównaniu do poprzednich odsłon serii, w najnowszej pojawiło się aż dwadzieścia nowych rodzajów pomieszczeń. Zabawa ekonomiczna jest jednocześnie uzupełniona aspektami klasycznego wojennego RTS-a. W ramach tej rozgrywki gracz dowodzi armiami walczącymi z siłami dobra na powierzchni. Podobną grą jest Pathfinder Kingmaker pobierz.

Tryby

Główną osią gry jest kampania fabularna, na którą składa się dwadzieścia misji. Weź udział w niezwykłej przygodzie i pobierz grę Dungeons 3 PC Download, aby skorzystać również z opcji swobodnej rozgrywki. W tym trybie gracz nie ma żadnych ograniczeń i z góry określonych zadań, dzięki czemu może całkowicie poświęcić się eksploracji fantastycznego świata. Dungeons 3 posiada również multiplayer w trybie rywalizacji dla czterech graczy. Nowością jest kooperacja dla dwójki osób, która pojawia się w serii po raz pierwszy, Mapy w grze generowane są w sposób całkowicie losowy, co również jest interesującą nowością w serii.

Dungeons 3 Pobierz Skidrow

Dungeons 3 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Quad Core 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GT 440 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Steam Download Dungeons 3 Crack Exsite
  • CODEX Dungeons 3 Free Download
  • Pebx Dungeons 3 Pobierz za darmo PC
  • Reloaded Dungeons 3 Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.