Divinity Original Sin II Download

Divinity Original Sin 2 Download to gra fabularna oparta na RPG, jest kontynuacją Divinity: Grzech Pierworodny. W drugiej części gracze wcielają się w posiadacza mocy Źródła i zmierzają do krainy Rivellonu, depcząc równocześnie po piętach Łowcy. Data premiery została zapowiedziana na 14 września 2016 roku i obecnie jest dostępna w angielskiej oraz polskiej wersji językowej. Została zaprojektowana oraz wydana przez słynną firmę Larian Studios. Recenzowana gra komputerowa posiada rzut izometryczny, z turowym systemem walki. Co ważniejsze – same pojedynki posiadają niezwykle wysokie poziom trudności, w związku z czym walka jeszcze jeszcze trudniejsza. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One.

Divinity Original Sin 2 Download PC Codex

Divinity Original Sin 2 pobierz po polsku

zainstaluj na pc

Podobnie jak w kwestii swojego poprzednika, wersja na komputery PC Windows opracowana oraz wydana została przez pochodzące z Belgii studio. Została również sfinansowana częściowo ze zbiórek społecznościowych w serwisie Kickstarter, z którego finalnie zgromadzono ponad dwa miliony dolarów. Akcja ma miejsce na około tysiąc lat po wydarzeniach z części pierwszej. Gracz steruje dwójką Łowców, którzy polują na adeptów zakazanej magii. Konflikt nabiera mocy, a kierowany przez gracza bohater musi uciekać przed podążającymi za nim przedstawicielami Zakonu. Równocześnie jednak musi za wszelką cenę zażegnać kryzys – zaprzestać inwazji potworów z Pustki w świecie śmiertelników. Producenci mają zaszczyt pochwalić się takimi osiągnięciami jak Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepszy multiplayer. Sprawdź wady i zalety gry RPG na konsolach ósmej generacji PS4, XONE lub komputerze PC.

Divinity Original Sin II zdjęcia


Wpierw gracze mają za zadanie stworzyć pojedynczą – centralną postać, która będzie przynależała do jednej z ras. Można rzec, gra fantasy Divinity Original Sin II Download została zaprojektowana na wersję PC Windows w charakterze rozwinięcia tego, co miało miejsce wcześniej. W drugiej części projektanci dodali możliwość wspinania się na platformy, wieże i wiele innych obiektów, uwzględniając przy tym również wpływ wysokości na możliwości walki danej postaci. Dodatkowo, znacznie uproszczono obliczanie punktów akcji, gdyż większość akcji obecnie waha się od jednego do trzech punktów. Postacie w drugiej części posiadają nowe umiejętności oraz posiadają odmienne kombinacje żywiołów. Co ważne – gracze mogą bawić się w trybie kooperacyjnym, wraz z przyjaciółmi.

Divinity Original Sin II Download jest przeznaczona dla maksymalnie czterech osób. Minimalne wymagania sprzętowe względem tejże gry to: Intel Core i5 2.93 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 550/Radeon HD 6800 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit, z kolei rekomendowane wynoszą: Intel Core i7-2600 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770/Radeon R9 280 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit. Jak widać po wymaganiach, nie są one zbyt wygórowane, dlatego już dziś pobierz ją na swój komputer i baw się najlepiej jak potrafisz! Język angielski nie jest dużą przeszkodą.

Divinity Original Sin II trailer

Gra Divinity Original Sin II nav XONE, PC oraz PS4 posiada o wiele lepszą grafikę w stosunku do pierwszej części. Stała się poważniejsza oraz cięższa – mroczniejsza. Opisywana technologia to zasługa autorskiego silnika Divinity Engine 3.0. Gracz ma za zadanie wypełniać różnorodne zadanie, które są przed nim stawiane. Są one jednak uzależnione od tego, kim jest wybrana postać oraz jakim jest mieszkańcem. Każdy bowiem reaguje inaczej, a także odmienne cechy, które można w rozgrywce wykorzystać w każdej chwili. Spróbuj, pomóż, walcz. Nie daj się złapać oraz spróbuj zgubić przedstawicieli Zakonu, którzy z całą pewnością nie mają przyjaznych zamiarów! Cena na steam: 44,99 USD.

Divinity Original Sin II Pobierz / zainstaluj

Divinity Original Sin II prophet

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Divinity Original Sin II spolszczenie Download
  • Pebx Divinity Original Sin II Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Divinity Original Sin II Crack Exsite
  • Reloaded Divinity Original Sin II Torrent Chomikuj

Oficjalna strona: https://divinity.game/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *