Battalion 1944 Download

Druga wojna światowa coraz częściej jest wykorzystywana do tworzenia gier. Widać to w grze Battalion 1944 do pobrania która to jest nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę w trybie multiplayer, pierwszoosobowa strzelanka. Gra jest dziełem brytyjskiego studia Bulkhead Interactive. Inspiracją dla deweloperów były sieciowe starcia znane z klasycznych FPS-ów o tematyce II wojny światowej, takie jak chociażby pierwsze odsłony Call o Duty czy Medal of Honor. Jeżeli chcesz odkryć uroki oldskulowego systemu, pełna wersja Battalion 1944 na PC i wejdź do świata z czasów drugiej wojny światowej. Wydawca gry to Square-Enix / Eidos. Platformy: PC, PS4, XONE.

Battalion 1944 Pobierz CODEX

Battalion 1944 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Skoncentrowana wyłącznie na trybie multiplayer gra Battalion 1944 opiera swoją rozgrywkę przede wszystkim dynamicznych potyczkach z udziałem piechoty. Tempo zręcznościowych zmagań jest bardzo szybkie. Jednak dzięki bardzo wiernie odwzorowaną mechaniką działania uzbrojenia, tytuł charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem realizmu. Aby doświadczyć na własne oczy starannie opracowany system walki, pobierz za darmo Battalion 1944 Download i stań się żołnierzem piechoty. Podczas rozgrywki gracz nie ma do dyspozycji żadnych mocy specjalnych ani systemu rozwijającego lub odblokowującego nowe umiejętności i przedmioty. Dlatego w Battalion 1944 rozgrywka opiera się przede wszystkim na umiejętnościach każdego z graczy. Jedynymi nagrodami za osiągane sukcesy są dodatki wizualne, takie jak możliwość wyrycia własnego nazwiska na broni lub przypięcie naszywki do munduru. Dodatki te w żadnym stopniu nie wpływają jednak na umiejętności bojowe żołnierza.

Mapy w grze

Znajdujące się w grze Battalion 1944 mapy to lokacje opierające się na rzeczywistych polach bitew, które miały miejsce podczas drugiej wojny światowej. Podczas zmagań gracz może podjąć walki między innymi pobliskich lasach Bastogne czy na ulicach miasteczka Carentan we Francji. Aby odwiedzić miejsca upamiętniające słynne bitwy, pobierz grę Battalion 1944 free Download i zachwyć się staranną pracą projektantów . Każdy znajdujący się w grze poziom został opracowany przez autorów na podstawie osobistych wrażeń wyniesionych z odwiedzin rzeczywistych lokacji, zebranych materiałów źródłowych oraz starych zdjęć. Dzięki temu każda mapa przygotowana została z bardzo wysokim poziomem realizmu. Ciekawą propozycją może się okazać gra Enlisted do pobrania.

Tryby

W grze zaimplementowano najbardziej klasyczne tryby rozgrywek sieciowych, takie jak domination, deathmatch czy capture, a także ich warianty drużynowe. Zbierz przyjaciół, ściągnij Battalion 1944 PC Download i razem przenieście się na pola bitew rozgrywanych podczas drugiej wojny światowej. W grze znaleźć można również mniej standardowe rozwiązania sieciowe, takie jak tryb zainspirowany i wzorowany na Counter-Strike. Standardowo twórcy dołączyli możliwość otwierania prywatnych serwerów dedykowanych oraz zabawy przez sieć LAN.

Battalion 1944 Pobierz reload

Battalion 1944 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Dual Core 2.7 GHz / AMD Dual Core 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • CODEX Battalion 1944 Free Download
  • Pebx Battalion 1944 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Battalion 1944 Crack Exsite
  • Reloaded Battalion 1944 Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *