Battalion 1944 Download

Battalion 1944 to nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę w trybie multiplayer, pierwszoosobowa strzelanka. Gra jest dziełem brytyjskiego studia Bulkhead Interactive. Inspiracją dla deweloperów były sieciowe starcia znane z klasycznych FPS-ów o tematyce II wojny światowej, takie jak chociażby pierwsze odsłony Call o Duty czy Medal of Honor. Jeżeli chcesz odkryć uroki oldskulowego systemu, pobierz Battalion 1944 Download i wejdź do świata z czasów drugiej wojny światowej.

Battalion 1944 Download CODEX

Battalion 1944 pre order

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry Battalion 1944

Skoncentrowana wyłącznie na trybie multiplayer gra Battalion 1944 opiera swoją rozgrywkę przede wszystkim dynamicznych potyczkach z udziałem piechoty. Tempo zręcznościowych zmagań jest bardzo szybkie. Jednak dzięki bardzo wiernie odwzorowaną mechaniką działania uzbrojenia, tytuł charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem realizmu. Aby doświadczyć na własne oczy starannie opracowany system walki, pobierz Battalion 1944 Download i stań się żołnierzem piechoty. Podczas rozgrywki gracz nie ma do dyspozycji żadnych mocy specjalnych ani systemu rozwijającego lub odblokowującego nowe umiejętności i przedmioty. Dlatego w Battalion 1944 rozgrywka opiera się przede wszystkim na umiejętnościach każdego z graczy. Jedynymi nagrodami za osiągane sukcesy są dodatki wizualne, takie jak możliwość wyrycia własnego nazwiska na broni lub przypięcie naszywki do munduru. Dodatki te w żadnym stopniu nie wpływają jednak na umiejętności bojowe żołnierza. Jeżeli chcesz poznać trudy żołnierskiego życia podczas drugiej wojny światowej, pobierz Battalion 1944 Download i odczuj satysfakcje z każdego pomyślnie ukończonego zadania.

Mapy w grze Battalion 1944

Znajdujące się w grze Battalion 1944 mapy to lokacje opierające się na rzeczywistych polach bitew, które miały miejsce podczas drugiej wojny światowej. Podczas zmagań gracz może podjąć walki między innymi pobliskich lasach Bastogne czy na ulicach miasteczka Carentan we Francji. Aby odwiedzić miejsca upamiętniające słynne bitwy, pobierz Battalion 1944 Download i zachwyć się staranną pracą projektantów . Każdy znajdujący się w grze poziom został opracowany przez autorów na podstawie osobistych wrażeń wyniesionych z odwiedzin rzeczywistych lokacji, zebranych materiałów źródłowych oraz starych zdjęć. Dzięki temu każda mapa przygotowana została z bardzo wysokim poziomem realizmu.

Tryby gry Battalion 1944

W grze zaimplementowano najbardziej klasyczne tryby rozgrywek sieciowych, takie jak domination, deathmatch czy capture, a także ich warianty drużynowe. Zbierz przyjaciół, pobierz Battalion 1944 Download i razem przenieście się na pola bitew rozgrywanych podczas drugiej wojny światowej. W grze znaleźć można również mniej standardowe rozwiązania sieciowe, takie jak tryb zainspirowany i wzorowany na Counter-Strike. Standardowo twórcy dołączyli możliwość otwierania prywatnych serwerów dedykowanych oraz zabawy przez sieć LAN. Jeżeli chcesz dołączyć do angażującej i wymagającej przygody, pobierz Battalion 1944 Downlad i poczuj się jak prawdziwy bohater wojenny.

Battalion 1944 Pobierz reload

Battalion 1944 crack

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Battalion 1944 Free Download
  • Pebx Battalion 1944 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Battalion 1944 Crack Exsite
  • Reloaded Battalion 1944 Torrent Chomikuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *