Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered, to całkowicie zremasterowana wersja słynnej gry, stworzonej kilka lat temu przez słynne studio Infinity Ward. Za proces remasteringu, oprócz studia twórców, była również odpowiedzialna firma Raven Software.

Fabuła gry

W przeciwieństwie do najnowszej odsłony Call of Duty, fabuła Call of Duty Modern Warfare Remastered, toczy się… na powierzchni ziemi. Zostajemy przeniesieni gdzieś w przełom XX/XXI wieku, by stanąć po jednej ze stron, biorących udział w wielu różnych konfliktach na całym świecie.

Call of Duty Modern Warfare Remastered Download PC

Call of Duty Modern Warfare Remastered Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wprawdzie świat w Call of Duty Modern Warfare Remastered, jest dotknięty plagą terroryzmu, jednak należy pamiętać, że za ich działaniami, stoi pewien rosyjski przywódca i nacjonalista, który chce tylko jednego – przejęcia pełni władzy w swojej ojczyźnie.

Jeśli również i Ty chcesz stanąć po “jasnej stronie mocy” by walczyć z żadnymi władzy terrorystami, koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Modern Warfare Remastered Download. Pamiętaj jednak, że masz do czynienia z wersją zremasterowaną. A to oznacza, że możesz w pełni rozkoszować się dobrodziejstwem graficznego ulepszenia szaty gry.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki, Call of Duty Modern Warfare Remastered nie różni się niczym od swojej poprzedniczki. Mamy tu do czynienia z widowiskową, pierwszoosobową strzelanką (co zresztą jest naturalną koleją rzeczy, jeśli chodzi o serię Call of Duty). W grze będziemy działać na pokładzie statku, strzelać do wrogów z poziomu samolotu AC-130 i uczestniczyć w wielu innych misjach (w tym też w jednej, tak charakterystycznej dla oryginału). Nie powiemy jednak co to za misja. Jeśli jeszcze nie grałeś w oryginalną wersję gry, koniecznie pobierz jej zremasterowaną wersję Call of Duty Modern Warfare Remastered Download.

W nowej wersji gry, nie brakuje też tradycyjnych “skryptowanych” wrogów. Być może dla wielu jest to nie do przyjęcia (zwłaszcza w przypadku coraz lepszej sztucznej inteligencji), ale nie ukrywajmy – jest to cecha charakterystyczna dla Call of Duty. Każda z misji jest też w pełni liniowa i nie ma w niej miejsca na choćby odrobinę sandboxu.

Tryby gry

Na szczęście, Call of Duty Modern Warfare Remastered to nie tylko tryb single player. Na płycie pojawiło się również miejsce dla trybu multiplayer. Niestety, proces remasteringu nie objął wszystkich misji, a jedynie 10 z nich.

Co nowego w grafice?

Jak już wielokrotnie wspomnieliśmy, Call of Duty Modern Warfare Remastered to wersja w pełni zremasterowana. Można zaryzykować twierdzenie, ze od strony graficznej, to zupełnie nowa gra. Co w niej się zmieniło, w porównaniu z oryginałem?

  1. Wyższa rozdzielczość tekstur. O ile w przypadku dużych przedmiotów, efekt zwiększonej rozdzielczości jest raczej tylko ozdobą, o tyle w przypadku niewielkich elementów krajobrazu, ma on bardzo istotne znaczenie. Od teraz, małe elementy nie ulegają “pikselizacji”.
  2. Nowe animacje. W CoD MW Remastered, pojawiło się kilka nowych animacji, stanowiących ciekawy przerywnik pomiędzy prowadzeniem walki.
  3. Udoskonalone cieniowanie i oświetlenie. Od teraz, świat przedstawiony w grze, prezentuje się jeszcze bardziej realistycznie (zwłaszcza pod kątem oświetlenia poszczególnych elementów krajobrazu).
  4. Udoskonalone udźwiękowienie. CoD Modern Warfare Remastered to gra, która oferuje znacznie szersze spektrum czystych dźwięków, poddanych najwyższej klasie obróbcie cyfrowej.

Jeśli sam chcesz się przekonać, jak wygląda Call of Duty Modern Warfare Remastered Download, to koniecznie pobierz ją na swój komputer.

Call of Duty Modern Warfare Remastered Pobierz

Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj COD MW Remastered Pobierz za darmo
  • Free Download COD MW Remastered Crack Torrent
  • Call of Duty Modern Warfare Remastered PC Download
  • Pebx COD MW Remastered Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja COD MW Remastered Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *