Call of Duty: WWII Download

Każdy fan strzelanek na pewno grał kiedyś w serię COD. Recenzja gry Call of Duty: WWII to kolejna część popularnego cyklu strzelanin FPP, tym razem osadzona w realiach II wojny światowej. Za produkcję odpowiada zespół Sledgehammer Games, którego celem było przede wszystkim staranne odwzorowanie działań wojennych. Gra pod wieloma względami przypomina poprzednie odsłony cyklu, jednak tym razem autorzy zdecydowali się na wprowadzenie kilku usprawnień i zmian w mechanice rozgrywki. Jeżeli chcesz poczuć się jak żołnierz podczas największego światowego konfliktu zbrojnego, pobierz Call of Duty: WWII pełna wersja i weź udział w niezwykłych bitwach. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Platformy: PC, PS4, XONE. Data premiery: 03.11.2017.

Call of Duty: WWII Pobierz – Pełna Wersja PC

COD WWII Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Osadzona w czasach II wojny światowej fabuła gry opowiada o losach niewielkiego oddziału słynnej 1 Dywizji Piechoty. Głównym bohaterem jest młody żołnierz “Red” Daniels, z którego perspektywy gracz poznaje relacje między innymi członkami zespołu. Podczas przygody można także wspomóc siły wojsk brytyjskich oraz francuskiego ruchu oporu. Szereg misji pozwala na wzięcie udziału w wielu słynnych bitwach, włącznie z lądowaniem w Normandii, wyzwoleniem Paryża, ofensywą w Ardenach, a także marszem na Berlin. Aby przeżyć prawdziwe historyczne wydarzenia, pobierz za darmo Call of Duty: WWII PC download i poznaj je z perspektywy zwykłego żołnierza.

Mechanika

Tak samo jak w innych częściach serii, najnowsza odsłona Call of Duty ponownie przedstawia akcję z perspektywy pierwszej osoby. Bitwy toczone są w zróżnicowanych sceneriach, począwszy od francuskich i belgijskich miast, a skończywszy na gęstych lasach. Akcje zbrojne są niezwykle efektowne również za sprawą realistycznego arsenału. Poszczególne warianty broni zostały odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły i detale. Aby podziwiać znakomicie odwzorowaną broń, ściągnij Call of Duty: WWII free Download i chwyć za pistolety, karabiny maszynowe czy miotacze ognia. W najnowszej odsłonie cyklu wprowadzono szereg usprawnień i zmian. Zrezygnowano z automatycznej regeneracji, a każda zapasowa amunicja lub apteczka może być otrzymana od innych członków zespołu, którzy odgrywają w grze znacznie większą rolę, niż dotychczas.

Tryby

Poza standardową kampanią dla pojedynczego gracza, w najnowszej odsłonie serii znajduje się bardzo zróżnicowany wachlarz wariantów rozgrywki wieloosobowej. Na szczególną uwagę zwraca najnowszy tryb Wojna, dodatkowo wzbogacony o narrację. W jego ramach gracze mogą stanąć do walki na najbardziej istotnych polach bitewnych Europejskiego Teatru Wojny. W grze zaimplementowano również Kwaterę Główną, będącą centrum społecznościowym, pozwalającym na spotkanie się z innymi graczami z dala od wojennych zmagań, Gracz może również zadecydować o klasie, wyglądzie i wyposażeniu swojej postaci, która może być żołnierzem piechoty, czołgistą czy spadochroniarzem. Różne elementy bohatera można dostosować do indywidualnych preferencji za sprawą mechaniki Dywizji. Jeżeli również chcesz stworzyć własnego żołnierza, pobierz grę Call of Duty: WWII Download i weź udział w zróżnicowanych trybach gry. Jednym z nich jest tryb Zombie, polegający na starciu z nazistowskimi truposzami rodem z horroru.

CoD WWII / Call of Duty: WWII Pobierz grę na PC

Call of Duty WWII download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 1050 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 90 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Call of Duty WWII Crack Chomikuj
  • Free Download Call of Duty WWII Torrent Pebx
  • Exsite Call of Duty WWII Pobierz za darmo
  • Skidrow Call of Duty WWII Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *