Battlefield 4 Download

Battlefield 4 to rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby strzelanka, za której produkcję odpowiada szwedzkie studio EA DICE odpowiedzialne nie tylko za wcześniejsze odsłony gry Battlefield, ale również za gry komputerowe takie, jak Pinball Dreams. Warto zresztą podkreślić, że w branży studio jest znane nie tylko jako producent bardzo dobrych gier, ale i jako podmiot odpowiedzialny za naprawdę solidne silniki graficzne. Pobierz za darmo Battlefield 4 Download na komputer PC i wejdź na pole bitwy. Data premiery: 29 października 2013. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One. Wydawcą recenzowanej gry jest Electronic Arts.

Co nowego w grze Battlefield 4 na PC?

Mówiąc o największych niespodziankach produkcji wypada zwrócić uwagę przede wszystkim na tryb multiplayer, choć nie można zapominać i o tym, że w jej skład wchodzi również kampania solowa. Przenosimy się w niej do roku 2020, aby wcielić się w postać Reckera i zostać członkiem amerykańskiej jednostki specjalnej Tombstone. Pomagać będą nam sierżant Dunn, „Irish”, medyk „Pac” oraz Ruger, a umiejętności każdego członka drużyny mogą mieć tak samo duże znaczenie przy wykonywaniu misji. Zdecydowana większość kampanii przenosi nas do Chin, naszym najważniejszym celem jest zaś niesienie pomocy kilku VIP-om w tym momencie znajdującym się w Szanghaju. Poważne tarcia, do jakich dochodzi pomiędzy Chinami, Stanami Zjednoczonymi oraz Rosją sprawiają jednak, że zadanie nie jest najłatwiejsze, a „Grabarze” mogą przyczynić się do wywołania konfliktu na skalę ogólnoświatową. Kultowa gra swoją wartość potwierdza otrzymaniem Nagrody Satelita za najlepszą grę akcji / grę przygodową.

Zwiastun Battlefield 4 na PC, XONE, PS4

Na kampanię składa się kilka misji, w których przemieszczamy się pomiędzy różnymi lokacjami. Rozgrywka jest przy tym dość zróżnicowana, możemy więc realizować zadania z pojazdami, a także uczestniczyć w dość dynamicznych scenach takich, jak choćby ucieczka przed helikopterem. Gracz sam dobiera sprzęt, a niekiedy może nawet liczyć na namiastkę swobody podejmowania decyzji. Sam może też wydać kolegom rozkaz ataku, co jest sporym ułatwieniem. Pełna wersja pobierz Battlefield 4 Download i zagraj już teraz w tą ekscytującą grę. Kontynuiacją tej serii jest następna część Battlefield Hardline.

Gra akcji nie przewiduje systemu kooperacji, co dla graczy nie jest szczególnie poważnym problemem zważywszy na to, że w poprzedniej jej odsłonie trudno było nie oprzeć się wrażeniu, że wcale się nie sprawdził. Tym razem skoncentrowano się więc na grywalnych i wymagających kampaniach oraz na trybie wieloosobowym, który ma prawo satysfakcjonować graczy. Spróbuj swoich sił grając na konsolach XONE, PS4, PS3, X360 i PC. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Frostbite 3.

Pełna wersja Battlefield 4 Download PC

Mówiąc o trybie multiplayer wypada wspomnieć choćby o to, że powrócono do trybu dowódcy znanego graczom z Battlefield 2142. Osoba, której powierzona została właśnie ta rola charakteryzuje się tym, że ma spory wpływ na poczynania całej drużyny. To ona wyznacza cele poszczególnym jej członkom, ona też zarządza dostępnymi zasobami. Te ostatnie obejmują między innymi pojazdy, na uwagę zasługują przy tym nagrody specjalne przyznawane za osiągnięcia zdobyte w trakcie trwania rozgrywki. Dzięki temu dowódca może jeszcze lepiej wspomagać swoich kolegów. Rozgrywka w trybie dowódcy jest zresztą dość skomplikowana i może przypominać grę strategiczną, komendant dysponuje bowiem mapą, która pozwala mu na śledzenie tego wszystkiego, co rozgrywa się na polu bitwy. Battlefield 4 to zatem gra, w którą można grać wykorzystując w tym celu również tablet. Gra na origin kosztuje na tą chwilę od 59,90 zł do 169,90 zł.

Battlefield 4 Download – Pobierz za Darmo

Battlefield 4 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-930 Quad 2.80GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Battlefield 4 Pobierz za Darmo
 • Pobierz Battlefield 4 PC Chomikuj
 • Torrent Battlefield 4 Download Free
 • Free Download Battlefield 4 Exsite
 • BF4 Download 2013
 • Battlefield 4 premium Download
 • Battlefield 4 Reloaded

Oficjalna strona: https://www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-4.

darmowy battlefield 4 mediafire frostbite 3. akcji battlefield 4 battlefield 4 na windows. tryb rozgrywki battlefield 4 zupełnie bit. system data battlefield 4 windows. wraz battlefield 4 fps. najnowsza gra fpp battlefield 4 steamunlocked. windows battlefield 4. gramy w battlefield 4 mega.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.