Battlefield Hardline Pobierz

Battlefield Hardline Pobierz

Pobierz pełną wersję najnowszej gry Battlefield Hardline. Instalator który oferujemy pobierze oraz zainstaluje grę na Twoim Komputerze. W przypadku gry Battlefield Hardline mamy do czynienia z pierwszą odsłoną podserii związanej z cyklem tej serii. Tym razem najważniejsze zadania związane z tworzeniem gry wzięło na swoje barki studio Visceral Games, a nie ekipa EA DECE.

Battlefield Hardline Pobierz i zainstaluj

do pobrania Battlefield Hardline

Pobierz za Darmo!

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, Battlefield Hardline Pobierz i zainstaluj na swoim komputerze, aby przekonać się o doskonałości tej perełki. Pierwszą zmianą jest odrzucenie klasycznego teatru wojny na rzecz nieco innego konfliktu, tym razem bowiem będziemy uczestniczyli w zmaganiach policji starającej się poradzić sobie z przestępczością zorganizowaną. Naszym głównym bohaterem jest Nick Mendoza – młody detektyw z Miami, który wyrusza przez Stany Zjednoczone po to, aby zemścić się na swoich dawnych partnerach, dla których wizja szybkich pieniędzy była na tyle kusząca, że usprawiedliwiła służbę bezprawiu. Oryginalnym rozwiązaniem jest zresztą już sama struktura fabuły, ta bowiem jest podzielona na odcinki tak, jak ma to miejsce w serialach telewizyjnych. Bardzo często mamy tu zresztą także do czynienia z nagłymi zwrotami akcji, co także nawiązuje do zabiegów typowych dla seriali. Za spore urozmaicenie można uznać wątki detektywistyczne, Nick stara się bowiem zebrać dowody rzeczowe, które będą pomocne przy identyfikacji podejrzanych. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, abyśmy sięgali po zlecenia dodatkowe, te bowiem gwarantują nam nie tylko dostęp do pieniędzy, ale również do punktów doświadczenia, a tych, jak wiadomo, nigdy nie jest za mało, gdy zależy nam na ulepszonej broni.

Mapy w nowej odsłonie Battlefield do pobrania są zdecydowanie mniejsze niż miało to miejsce we wcześniejszych gracz z tej serii. Fabuła gry sprawia, że dominują obszary miejskie, choć często przyjdzie nam również wyprawiać się na amerykańskie pustynie. Gra to również powrót do systemu Levolution, dzięki któremu można wpływać na otoczenie modyfikując w istotny sposób kolejne mapy. Od nowa została też zaprojektowana inteligencja tych przeciwników, którymi zarządza komputer, jeśli więc zdecydujemy się na ponowne przejście misji, może się okazać, że przebiega ona nieco inaczej.

Osadzenie gry we współczesności ma i ten plus, że możemy korzystać z imponującego arsenału broni. Co ciekawe, w grze można znaleźć i taką broń, o której w regularnej armii nie może być mowy, możemy więc posługiwać się paralizatorami, a nawet policyjną pałką. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby w czasie walk korzystać z możliwości rozmaitych gadżetów takich, jak choćby linki z hakami. Nowa odsłona pozwala nam również na korzystanie z dość różnorodnych pojazdów, jeśli więc pojawi się taka potrzeba, możemy sięgnąć po śmigłowiec, radiowóz, pojazd bojowy oddziału specjalnego, łódź, a nawet samochód cywilny.

O odstępstwie od założeń serii nie ma mowy również wówczas, gdy analizuje się charakter rozgrywki, po raz kolejny położono bowiem nacisk na tryb wieloosobowy. Uczestnicy mogą wcielać się przy tym zarówno w policjantów, jak i przestępców. Multiplayer to przy tym nowe warianty rozgrywki i tak w trybie Heist złodzieje starają się włamać do banku, a policjanci koncentrują się na maksymalnym utrudnieniu im tego zadania. Tryb Blood Money to z kolei rywalizacja dwóch drużyn, z których każda stara się o zabezpieczenie pieniędzy. Ciekawy jest też tryb Rescue, w którym oddział SWAT koncentruje się na uwolnieniu porwanych zakładników. Wszystkie te misje można przewidzieć, warto więc zwrócić uwagę także na zdecydowanie bardziej oryginalny tryb Hotwire. Tu nasi bohaterowie ruszają w pościg samochodowy za uciekającymi przestępcami, gracz musi więc albo zgubić pościg, albo wygrać ten samochodowy pojedynek z przestępcami. Gracze mogą też bawić się w tradycyjnych trybach rozgrywki, a kluczem do sukcesu jest współpraca pomiędzy członkami drużyny.

Battlefield Hardline Download

Battlefield Hardline Pobierz

Pobierz za Darmo!

Battlefield Hardline Pobierz “Trailer”

 

  • Battlefield Hardline Pobierz
  • Battlefield Hardline Download
  • Battlefield Hardline free Download

One Response to “Battlefield Hardline Pobierz”

  • frank

    co tu dużo pisać gra po prostu wymiata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *