Beast Quest Download

Sprawdzaj codzienne nowości. Dzisiaj recenzja Beast Quest która jest wydaną na PC, PS4, XONE, Androida oraz iOS grą zręcznościową RPG, będącą adaptacją popularnej serii powieści fantasy przeznaczonych dla młodzieży. W Polsce cykl wydany został pod tytułem “Na tropie Bestii“. Gra posiada zaimplementowany system mikropłatności i jest dziełem Miniclip. Jeżeli chcesz poznać pasjonującą historię na motywach znanej serii książek, pobierz Beast Quest pełna wersja i wejdź do niezwykłego świata fantasy. Produkcja zwraca na siebie uwagę dopracowaną szatą graficzną, która w dużym stopniu korzysta z możliwości współczesnych urządzeń mobilnych oraz talentu twórców. Data premiery: 13.03.2018.

Beast Quest Pobierz – Pełna Wersja PC

Beast Quest pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Beast Quest toczy się w wypełnionej magią krainie Avantii. Historia opowiada o złym czarnoksiężniku, który za sprawą swoich magicznych umiejętności zdołał namieszać w głowach potężnych miejscowych bestii, wzbudzając w nich ogromną agresję. Gracz wciela się w bohatera, którego zadaniem jest uratowanie świata przed tym niecodziennym zagrożeniem. Celem gry jest znalezienie skutecznego sposobu na uleczenie bestii oraz ostateczne pokonanie złego czarnoksiężnika. Jeżeli również chcesz przeżyć niezwykłe przygody w świecie fantasy, pobierz za darmo Beast Quest Download i weź udział w odwiecznej walce ze złem.

Eksploracja

Gracz obserwuje wszystkie wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby, stając za plecami bohatera. Zabawa polega przede wszystkim na eksplorowaniu otwartej struktury ogromnego świata. Jeżeli chcesz zwiedzić niezwykłe krainy fantasy, ściągnij Beast Quest PC Download i odkryj liczne sekrety. Podczas zabawy gracz może odnaleźć wiele cennych przedmiotów, dlatego szczegółowe przeszukiwanie wszystkich zakamarków związane jest z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

W grze zaimplementowane zostały również elementy RPG. System ulepszana uzbrojenia oraz ekwipunku pozwala na znaczne rozbudowanie własnej postaci. Jeżeli również chcesz przypakować swojego bohatera, pobierz PC Beast Quest i stwórz niepokonaną postać. Podczas zabawy zgromadzane są punkty doświadczenia, dzięki czemu gracz może awansować na wyższe poziomy. Sprawdź również grę Prey for the Gods do pobrania.

Walka w grze

Bohater bierze również udział w licznych potyczkach rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Główny nacisk jest w nich położony na zręczność gracza, a nie umiejętności bohatera. Weź udział w pasjonujących walkach i pobierz grę Beast Quest free Download, żeby stoczyć pojedynki ze zróżnicowanymi wrogami. Gracz ma okazję spróbować swoich sił zarówno z najpotężniejszymi i najtrudniejszymi do pokonania bossami, jak i sporymi grupami nieco słabszych wrogów. Swoboda ruchu w czasie trwania potyczek jest ograniczona, w związku z czym gracz musi przede wszystkim dobierać najlepsze momenty na aktywowanie poszczególnych ataków, zasłanianie się tarczą lub parowanie ciosów. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość łączenia różnych technik w długie kombinacje, które zadają zdecydowanie więcej obrażeń i znacząco utrudniają obronę przeciwnikowi.

Beast Quest Download grę na PC

Beast Quest download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Free Download Beast Quest Torrent Pebx
  • Pobierz Beast Quest Crack Chomikuj
  • Exsite Beast Quest Pobierz za darmo
  • Skidrow Beast Quest Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *