Beast Quest Download

Beast Quest jest wydaną na PC, PS4, XONE, Androida oraz iOS grą zręcznościową RPG, będącą adaptacją popularnej serii powieści fantasy przeznaczonych dla młodzieży. W Polsce cykl wydany został pod tytułem “Na tropie Bestii“. Gra posiada zaimplementowany system mikropłatności i jest dziełem Miniclip. Jeżeli chcesz poznać pasjonującą historię na motywach znanej serii książek, pobierz Beast Quest Download i wejdź do niezwykłego świata fantasy. Produkcja zwraca na siebie uwagę dopracowaną szatą graficzną, która w dużym stopniu korzysta z możliwości współczesnych urządzeń mobilnych oraz talentu twórców. Data premiery: 13.03.2018.

Beast Quest Download – Pełna Wersja PC

Beast Quest pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Beast Quest toczy się w wypełnionej magią krainie Avantii. Historia opowiada o złym czarnoksiężniku, który za sprawą swoich magicznych umiejętności zdołał namieszać w głowach potężnych miejscowych bestii, wzbudzając w nich ogromną agresję. Gracz wciela się w bohatera, którego zadaniem jest uratowanie świata przed tym niecodziennym zagrożeniem. Celem gry jest znalezienie skutecznego sposobu na uleczenie bestii oraz ostateczne pokonanie złego czarnoksiężnika. Jeżeli również chcesz przeżyć niezwykłe przygody w świecie fantasy, pobierz za darmo Beast Quest Download i weź udział w odwiecznej walce ze złem.

Eksploracja

Gracz obserwuje wszystkie wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby, stając za plecami bohatera. Zabawa polega przede wszystkim na eksplorowaniu otwartej struktury ogromnego świata. Jeżeli chcesz zwiedzić niezwykłe krainy fantasy, ściągnij Beast Quest PC Download i odkryj liczne sekrety. Podczas zabawy gracz może odnaleźć wiele cennych przedmiotów, dlatego szczegółowe przeszukiwanie wszystkich zakamarków związane jest z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

W grze zaimplementowane zostały również elementy RPG. System ulepszana uzbrojenia oraz ekwipunku pozwala na znaczne rozbudowanie własnej postaci. Jeżeli również chcesz przypakować swojego bohatera, pobierz PC Beast Quest i stwórz niepokonaną postać. Podczas zabawy zgromadzane są punkty doświadczenia, dzięki czemu gracz może awansować na wyższe poziomy. Sprawdź również grę Prey for the Gods do pobrania.

Walka w grze

Bohater bierze również udział w licznych potyczkach rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Główny nacisk jest w nich położony na zręczność gracza, a nie umiejętności bohatera. Weź udział w pasjonujących walkach i pobierz grę Beast Quest free Download, żeby stoczyć pojedynki ze zróżnicowanymi wrogami. Gracz ma okazję spróbować swoich sił zarówno z najpotężniejszymi i najtrudniejszymi do pokonania bossami, jak i sporymi grupami nieco słabszych wrogów. Swoboda ruchu w czasie trwania potyczek jest ograniczona, w związku z czym gracz musi przede wszystkim dobierać najlepsze momenty na aktywowanie poszczególnych ataków, zasłanianie się tarczą lub parowanie ciosów. Nie bez znaczenia pozostaje możliwość łączenia różnych technik w długie kombinacje, które zadają zdecydowanie więcej obrażeń i znacząco utrudniają obronę przeciwnikowi.

Beast Quest Pobierz grę na PC

Beast Quest download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Free Download Beast Quest Torrent Pebx
  • Pobierz Beast Quest Crack Chomikuj
  • Exsite Beast Quest Pobierz za darmo
  • Skidrow Beast Quest Free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *