Prey for the Gods Download

Zobacz grę z odmienionym tytułem po sporze ze studiem Bethesda! Prey for the Gods to gra akcji, w której spory nacisk położony został na elementy survivalowe. Jednym z największych źródeł inspiracji dla omawianej produkcji jest kultowy Shadow of the Colossus, wydany w 2005 roku na konsolę PlayStation 2. Opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Windows gra jest dziełem niedużego studia No Matter, dla którego jest to projekt debiutancki. Jeżeli jesteś fanem Shadow of the Colossus, pobierz Prey for the Gods download i zagraj w tę wciągającą komputerową grę akcji. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Prey for the Gods Download CODEX

Prey for the Gods pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Prey for the Gods PS4, XONE, PC ma miejsce na sporych rozmiarów wyspie skutej lodem. Ląd zlokalizowany jest na krawędzi wymierającego świata. Gracz wciela się w samotną bohaterkę, której zadaniem jest wypełnienie niebezpiecznej misji. Postać musi odkryć przyczynę nadejścia wiecznej zimy, która sparaliżowała życie ludzkości. Z czasem wchodzi na jaw, że winni całej sytuacji są potężni bogowie. Bohaterka przed laty sama w nich wierzyła, a obecnie jedyną szansą na odzyskanie dawnej równowagi jest pokonanie mitycznych przeciwników. Staw czoła potężnym bogom i pobierz grę Prey for the Gods PC Download, aby przywrócić właściwy porządek. Utrudnieniem działań gracza jest surowy klimat panujący na wyspie oraz początkowy brak wyposażenia. Bohaterka udaje się bowiem w podróż, dysponując wyłącznie własnym ubraniem.

Mechanika

Podobnie jak w Shadow of the Colossus, podstawą zabawy w Prey for the Gods jest walka z gigantycznymi przeciwnikami. Wrogowie nierzadko przewyższają bohaterkę wielokrotnie, więc pokonanie ich wymaga odkrywania różnych słabych punktów potężnych bóstw. W tym celu gracz musi się wykazać niemałą spostrzegawczością. Zaprezentuj swoją inwencję i pobierz Prey for the Gods, aby odkryć piętę achillesową każdego kolosa. Walka z przeciwnikami wymaga także karkołomnego wspinania się po ich gigantycznych ciałach, w celu zadania skutecznego ciosu. Rozgrywka przypomina rozwiązania znane z Shadow of the Colossus, jednak została wzbogacona nowoczesnymi elementami survivalowymi. Produkcja oferuje również system rzemiosła, który pozwala na samodzielne tworzenie różnego rodzaju przydatnej w walce broni, głównie ze znalezionych podczas wyprawy surowców. Jeżeli lubisz gry akcji oferujące crafting, ściągnij Prey for the Gods free Download i twórz własne akcesoria przetrwania. Inna gra przygodowa akcji We Happy Few.

Kwestie techniczne

Prey for the Gods to produkcja przygotowana w oparciu o technologię Unity Engine 5. Dzięki zastosowaniu tego silnika, tytuł oferuje przyzwoitej jakości oprawę graficzną. Prey for the Gods wyróżnia się ponadto mroźnym klimatem, który wpływa między innymi na ograniczenie widoczności. Rozgrywka zyskuje dzięki temu specyficzną atmosferę oraz unikalny charakter, upodabniając się tym samym do kultowego Shadow of the Colossus. Aby przywrócić dawną równowagę. wkrocz do mroźnego świata na skraju zagłady, pobierz za darmo Prey for the Gods i zmierz się z potężnymi kolosami dysponującymi niszczycielską mocą.

Prey for the Gods Pobierz reloaded

Prey for the Gods download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Prey for the Gods Torrent Pebx
  • Free Download Prey for the Gods Crack Exsite
  • Chomikuj Prey for the Gods Free download
  • CODEX Prey for the Gods Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *