Blackwake Download

Najnowszy hit Early Access, są to pirackie starcie na morzu. Blackwake to gra akcji, opracowana z myślą o rozgrywce w wariancie wieloosobowym. Produkcja jest dziełem niezależnego studia deweloperskiego Mastfire Studios. Tytuł udało się ukończyć dzięki zaangażowaniu ze strony społeczności, która dofinansowała twórców za pośrednictwem kampanii crowdfundingowej zrealizowanej w serwisie Kickstarter. Jeżeli zawsze chciałeś zostać piratem, pobierz Blackwake Download i spróbuj swoich sił w spektakularnych bitwach morskich. Data premiery 25.02.2017. Platformy PC Windows.

Blackwake Download Pełna Wersja PC

Blackwake pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Podstawą zabawy w Blackwake są morskie bitwy, prezentowane z perspektywy pierwszoosobowej. W jednej rozgrywce maksymalnie może wziąć udział 64 uczestników. Każdy z nich wciela się w członka załogi jednego z okrętów, które biorą udział w starciu. Zabawa wymaga od uczestników spełniania różnych obowiązków. Do podstawowych zadań podczas rozgrywki należy przeprowadzanie ładowanie dział oraz oddawanie odstrzałów, a także dokonywanie napraw, łatanie kadłuba czy wylewanie wody przedostającej się na pokład. Istotnym elementem zabawy są abordaże, w których gracze mogą korzystać z szabli oraz muszkietów. Aby doprowadzić własny okręt do wygranej, pobierz za darmo Blackwake Download i weź udział w fascynującym starciu na morzu.

Mechanika

Gracz może wcielić się nie tylko w zwykłego członka załogi, ale również kapitana. Do jego obowiązków należy koordynowanie działań innych uczestników zabawy, a także opracowywanie taktyki adekwatnej do wydarzeń mających miejsce na ekranie. Gracza mianowanego kapitanem można jednak zwolnić z obowiązków przywódcy, a na jego miejsce na drodze głosowania wybierany jest nowy. Jeżeli pragniesz dowodzić pirackim okrętem podczas bitwy, ściągnij Blackwake free Download i pokieruj swoją załogę do zwycięstwa. Rozgrywka uwzględnia rozbudowany system pogodowy, który ulega dynamicznym zmianom i utrudnia poczynania graczy. Spektakularnym urozmaiceniem zabawy może być chociażby sztorm. Ciekawą grą piracką jest Raven’s Cry.

Tryby w grze

W podstawowym wariancie rozgrywki gracze ścierają się w bitwach jeden na jednego. Blackwake oferuje także możliwość walki sześciu statków naraz, a uczestnicy zabawy mogą wówczas wykorzystać żaglowce o zróżnicowanych rozmiarach. Poszczególne okręty podlegają także modyfikacjom, dzięki czemu można zmieniać ich wygląd lub nadawać imiona. Również sam bohater sterowany przez gracza podlega możliwości zmiany wyglądu. Aby wykreować własnego morskiego wilka, pobierz grę Blackwake PC Download i nadaj mu szereg indywidualnych cech.

Kwestie techniczne

Oprawa wizualna gry Blackwake oferuje bardzo dobrą jakość. Trójwymiarowa grafika została przygotowana wyjątkowo starannie, a na szczególną uwagę zasługuje woda oraz rozmaite efekty specjalne towarzyszące ulewom, burzom oraz innymi zmianom atmosferycznym. Całości dopełnia stylizowana muzyka, która doskonale pasuje do ogólnego klimatu produkcji. Pochwały należą się ponadto wszystkim odgłosom, które generowane są przez intensywne morskie bitwy.

Blackwake Pobierz grę na PC

Blackwake download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX 8320 X8 3,5GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Blackwake Crack Chomikuj
  • Pobierz Blackwake Torrent Pebx
  • Exsite Blackwake Pobierz za darmo
  • CODEX Blackwake PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.