SCUM Download

Do pobrania za darmo gra więzienna na platformie steam. SCUM PC pełna wersja, to niesamowita, survivalowa gra akcji, w której wcielamy się w bohatera, chcącego za wszelką cenę przeżyć w zupełnie odmiennych, niż dzisiejsze czasach. Za stworzenie tej niezwykłej pozycji, odpowiedzialne jest studio Gamepires (producent). Wydawcą jest Devolver Digital. Data premiery: 29.08.2018. Platformy to Microsoft Windows PC.

SCUM gra do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja SCUM dzieje się w bliżej nieokreślonym czasie. Otaczający nas świat gry nie przypomina już dobrze znanych nam realiów. W sercach ludzi zamiast empatii, zagościło pragnienie mocnych wrażeń, zwykle kosztem innych osób. Nic więc dziwnego, że w świecie SCUM standardem są specyficzne igrzyska, w których ludzie stają przeciwko sobie w starciach na śmierć i życie.

Co ciekawe, niektórzy z uczestników tych igrzysk mogą liczyć na pomoc sponsorów. I choć osobom tym jest z reguły łatwiej, to dodatkowy zastrzyk finansów wcale nie oznacza gwarancji przeżycia. W poprzedniej odsłonie gry, starcia pomiędzy uczestnikami odbywały się na terenie więzienia Alcatraz. W nowej wersji SCUM, teatr działań przenosi się na jedną z dużych wysp, co daje jeszcze większe możliwości w konfrontacji z innymi graczami.

Jeśli więc kochasz gry, w których stawką może być Twoje wirtualne życie i w których koniecznie musisz stanąć do walki z innymi osobami. Pobierz grę SCUM Download i ciesz się możliwościami, jakie daje Ci ten praktycznie nieograniczony świat gry.

Mechanika

Sukces w grze (czytaj przeżycia) jest możliwy tylko dzięki odpowiednim umiejętnościom i zdolności do szybkiego analizowania konkretnych faktów. Naszym zadaniem nie będzie bowiem wyłącznie walka z przeciwnikami, ale też umiejętne zdobywanie pożywienia i innych zapasów, które przydadzą się nam np. do modyfikacji broni. Jak łatwo przewidzieć, zapasy te będą dla nas równie istotne, co zdolność do przeżycia w starciach z innymi osobami.

Jak już było to wspomniane wcześniej, duże znaczenie będą dla nas mieli sponsorzy, którzy mogą nam ułatwić dostęp do różnych rodzajów broni, bądź ewentualnie pomóc nam w zdobyciu określonych zapasów żywności. Warto dbać o ich przychylność, gdyż dzięki niej prowadzenie rozgrywki będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli więc lubisz gry, w których oprócz waleczności przyda się również umiejętność analitycznego myślenia, pobierz za darmo SCUM PC Download i podejmuj decyzje, od których będzie zależeć Twoje wirtualne być, albo nie być. Inną grą tego typu jest H1Z1 King of the Kill.

Tryby gry i kwestie techniczne

Choć gra ta jest dostępna zarówno w trybie multi, jak i single player, to jednak warto zwrócić uwagę, że najlepsze możliwości oferuje ona zwłaszcza w trybie online.

Jeśli podczas prowadzenia swoich survivalowych rozgrywek, lubisz otaczać się doskonale dopracowanym światem gry, ściągnij SCUM i przekonaj się, jak duże zalety niesie ze sobą zastosowanie nowatorskiego i wydajnego silnika Unreal Engine 4. To dzięki niemu poszczególne elementy świata przedstawionego prezentują się znacznie lepiej i to nawet podczas bardzo złożonej, dynamicznej rozgrywki.

SCUM Pobierz / zainstaluj reloaded

SCUM warez-bb

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Steam SCUM Torrent Pebx
  • Warez-bb Download SCUM Crack Exsite
  • Chomikuj SCUM Do pobrania Prophet
  • CODEX SCUM Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.