SCUM Download

Do pobrania za darmo gra więzienna na platformie steam. SCUM PC pełna wersja, to niesamowita, survivalowa gra akcji, w której wcielamy się w bohatera, chcącego za wszelką cenę przeżyć w zupełnie odmiennych, niż dzisiejsze czasach. Za stworzenie tej niezwykłej pozycji, odpowiedzialne jest studio Gamepires (producent). Wydawcą jest Devolver Digital. Data premiery: 29.08.2018. Platformy to Microsoft Windows PC.

SCUM gra do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja SCUM dzieje się w bliżej nieokreślonym czasie. Otaczający nas świat gry nie przypomina już dobrze znanych nam realiów. W sercach ludzi zamiast empatii, zagościło pragnienie mocnych wrażeń, zwykle kosztem innych osób. Nic więc dziwnego, że w świecie SCUM standardem są specyficzne igrzyska, w których ludzie stają przeciwko sobie w starciach na śmierć i życie.

Co ciekawe, niektórzy z uczestników tych igrzysk mogą liczyć na pomoc sponsorów. I choć osobom tym jest z reguły łatwiej, to dodatkowy zastrzyk finansów wcale nie oznacza gwarancji przeżycia. W poprzedniej odsłonie gry, starcia pomiędzy uczestnikami odbywały się na terenie więzienia Alcatraz. W nowej wersji SCUM, teatr działań przenosi się na jedną z dużych wysp, co daje jeszcze większe możliwości w konfrontacji z innymi graczami.

Jeśli więc kochasz gry, w których stawką może być Twoje wirtualne życie i w których koniecznie musisz stanąć do walki z innymi osobami. Pobierz grę SCUM Download i ciesz się możliwościami, jakie daje Ci ten praktycznie nieograniczony świat gry.

Mechanika

Sukces w grze (czytaj przeżycia) jest możliwy tylko dzięki odpowiednim umiejętnościom i zdolności do szybkiego analizowania konkretnych faktów. Naszym zadaniem nie będzie bowiem wyłącznie walka z przeciwnikami, ale też umiejętne zdobywanie pożywienia i innych zapasów, które przydadzą się nam np. do modyfikacji broni. Jak łatwo przewidzieć, zapasy te będą dla nas równie istotne, co zdolność do przeżycia w starciach z innymi osobami.

Jak już było to wspomniane wcześniej, duże znaczenie będą dla nas mieli sponsorzy, którzy mogą nam ułatwić dostęp do różnych rodzajów broni, bądź ewentualnie pomóc nam w zdobyciu określonych zapasów żywności. Warto dbać o ich przychylność, gdyż dzięki niej prowadzenie rozgrywki będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli więc lubisz gry, w których oprócz waleczności przyda się również umiejętność analitycznego myślenia, pobierz za darmo SCUM PC Download i podejmuj decyzje, od których będzie zależeć Twoje wirtualne być, albo nie być. Inną grą tego typu jest H1Z1 King of the Kill.

Tryby gry i kwestie techniczne

Choć gra ta jest dostępna zarówno w trybie multi, jak i single player, to jednak warto zwrócić uwagę, że najlepsze możliwości oferuje ona zwłaszcza w trybie online.

Jeśli podczas prowadzenia swoich survivalowych rozgrywek, lubisz otaczać się doskonale dopracowanym światem gry, ściągnij SCUM i przekonaj się, jak duże zalety niesie ze sobą zastosowanie nowatorskiego i wydajnego silnika Unreal Engine 4. To dzięki niemu poszczególne elementy świata przedstawionego prezentują się znacznie lepiej i to nawet podczas bardzo złożonej, dynamicznej rozgrywki.

SCUM Pobierz / zainstaluj reloaded

SCUM warez-bb

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4430 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Steam SCUM Torrent Pebx
  • Warez-bb Download SCUM Crack Exsite
  • Chomikuj SCUM Do pobrania Prophet
  • CODEX SCUM Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Conan Unconquered Pobierz na PC

Zagraj już dzisiaj w survivalową drmową grę na PC Windows. Gratka dla fanów dobrze zaprojektowanych RTSów, czyli Conan Unconquered, swoja premierę będzie miała 29 maja 2019 tego roku na steam. Już teraz ten tytuł budzi nie małe emocje. Conan Unconquered […]

Get Even do pobrania

Get Even Download

Lubisz silne emocje? Kiedy przebiega cię dreszczyk strachu, czujesz, że naprawdę żyjesz? Chcesz zmierzyć się ze swoimi strachami i udowodnić swoją odwagę? Pobierz Get Even Download i udowodnij, że jesteś nieustraszony. Pokaż na co naprawdę cię stać, poczuj adrenalinę i […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *