Chernobylite gra do pobrania

Pobierz za darmo Chernobylite jest to typowa gra survivalowa z elementami horroru. Możemy sobie w trakcie rozgrywki swobodnie eksplorować świat pełen wyzwań. Wszelkie zagadki oraz potyczki są bardzo wymagające, dlatego osoby kochające tego typu gry będą niezwykle zadowolone. Musimy odkryć wszelkie dostępne dla nas mroczne sekrety czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Gra dostępna jest na Microsoft Windows, Playstation 4 lub Xbox One. Data premiery gry jest w 2021 roku.

Chernobylite Download

Chernobylite pelna wersja gry

Pobierz za Darmo!

Opis gry

W niniejszej grze komputerowej o nazwie Chernobylite mamy za zadanie wytrzymać jak najdłużej w mrocznej krainie. Fabuła jest niezwykle rozwinięta i rozpoczyna się w momencie wybuchu reaktora z substancjami chemicznymi w Czarnobylu na Ukrainie. Materiał, który można odnaleźć jedynie w Czarnobylu nazywa się Czarnobylit. Grając w Chernobylite download możemy dowiedzieć się wielu informacji na temat tego feralnego zdarzenia. Przetrwanie nie jest wcale takie proste. Zależy ono od tego czy zawrzemy sojusze z innymi stalkerami, czy może będziemy działać w samotności.

Oprócz tego ważne jest to, że wszystkie nasze decyzje wpływają jak najbardziej na los naszych towarzyszy. Z minuty na minutę mamy o wiele mniej zapasów. Wspomnieć tutaj należy także o tym, że nasi sprzymierzeńcy umierają i możemy w szybkim czasie zostać sami. Wszelkie zagrożenia, na jakie jesteśmy niestety narażeni podczas rozgrywki igrają z naszą podświadomością. Doprowadza to do tego, że przyjmuje najróżniejsze formy i sprawia, że bardzo trudno jest nam w ogóle odróżnić jawę od snu.

Lepiej uważaj w Chernobylite

Bardzo ostrożnie powinniśmy zaplanować każdy postawiony przez nas krok, gdyż w innym wypadku możemy pożałować swojej decyzji i zwyczajnie przegrać (umrzeć). Producenci niniejszej gry komputerowej Chernobylite torrent pozwalają nam na samodzielnie stworzenie własnej broni, którą będziemy walczyć z oddziałami militarnymi. Nie mogą nas oni zobaczyć, ponieważ zostaniemy zamknięci w więzieniu. Oprócz wyżej wymienionych zagrożeń, które na nas czyhają, są także inne, zupełnie nadnaturalne zagrożenia. Warto jest grać w tę grę, gdyż jest ona naprawdę bardzo pouczająca i bez trudu zajmie nas na bardzo długie godziny. Poruszamy się po bardzo zanieczyszczonym oraz mrocznym środowisku. Nadaje to jak najbardziej elementów grozy całej grze Chernobylite. Nie możemy wejść w zasięg żadnego patrolu, a po drodze musimy zebrać najlepiej wszystkie informacje, dzięki którym będziemy mogli rozwiązać zagadki z przeszłości.

Podsumowanie gry

Twórcą niniejszej darmowej gry o nazwie Chernobylite jest polskie studio The Farm 51. Ma ono na swoim koncie już takie gry jak World War 3 oraz Get Even. W Chernobylite gramy w pierwszej osobie. Osobiście poleciłbym tę grę swojemu znajomemu, ponieważ jest ona bardzo rozbudowana. Na pewno nikt, kto w nią grał w ogóle się nie nudził. Cała oprawa graficzna Unreal Engine oraz dźwiękowa jest przepiękna. Warto jest zatem zaopatrzyć się w grę Chernobylite. Główny bohater jest to fizyk Igor. Jego partnerka ginie w Czarnobylu, a ten wyrusza ją odnaleźć i uratować pomimo tego, że od jej zaginięcia minęło już aż 30 lat. Rozwiązywanie zagadek w tej grze jest niesamowicie podniecające. Cena gry na steam do kupienia za: 29,99 USD.

Chernobylite Pobierz

Chernobylite gra do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Chernobylite chomikuj pobierz
  • torrent Chernobylite demo download
  • codex Chernobylite ściągnij na PC
  • skidrow Chernobylite steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.