Borderlands 2 Pobierz za darmo

Borderlands 2 Pobierz już dzisiaj i ciesz się genialną grą akcji. Gra science fiction Borderlands ukazała się w roku 2009 i osiągnęła niemały sukces podobając się nie tylko krytykom, ale również graczom. Trudno dziwić się więc, że studio Gearbox Software zdecydowało się na przygotowanie jej drugiej odsłony. Nadal mamy do czynienia z oryginalnym połączeniem strzelanki obserwowanej z perspektywy pierwszej osoby z grą w stylu Diablo. Nadal też możemy liczyć na tryb kooperacji. Jeśli szukasz wrażeń i emocji w codzienne wieczory weź sprawę w swoje ręcę i pobierz pełną wersję Borderlands 2 Download na komputer. Data premiery miała miejsce dnia 18 września 2012 udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, Playstation 3, Playstation Vita i Xbox 360. Wydawca gry to znany z wielu innych produkcji studio 2K Games.

Borderlands 2 Download – Pełna wersja

pobierz borderlands 2

Pobierz za Darmo!

Druga część serii strzelanek po raz kolejny przenosi nas na planetę Pandora, gdzie już czekają niezbadane obszary i skrywane przez nie tajemnice. Wydarzenia opisane w fabule mają miejsce niedługo po zakończeniu historii, którą opowiadała nam pierwsza cześć, a największym przeciwnikiem graczy jest Handsome Jack. Ten nie tylko przypisuje sobie zasługi bohaterów, ale również staje się największym producentem broni w świecie gry (FPP). Tak zorganizowany ogłasza się dyktatorem Pandory, a jego rządy szybko stają się rządami tyrana, które muszą ukrócić nieco oszukani bohaterowie. W recenzowanej grze akcji znajdziemy także elementy cRPG.

Nie zwlekaj dłużej, aby przetestować Borderlands 2 Pobierz pełną wersję i zagraj już dzisiaj w fabularną grę akcji. Również ekipa bohaterów nie jest anonimowa, jest bowiem bardzo dobrze znana z pierwszej odsłony rozgrywki. Nie obyło się jednak bez pewnych zmian, teraz więc Mordecai, Brick i Lilith to postaci poboczne. Okazuje się jednak, że nie ogranicza to wcale przyjemności gracza, ten bowiem może wybrać jednego z czterech nowych bohaterów, w którego postać się wcieli. Czekają na niego Salvador, Zero, Axton oraz Maya, a nowi bohaterowie to również wcześniej nieznane klasy postaci. Gruzeyker może w tym samym czasie używać aż dwóch rodzajów broni, a do tego pełni funkcję tanka. Commando ma też do dyspozycji działko automatyczne, które można rozwijać już w trakcie rozgrywki. Grafika i soundtrack to zasługa zmodyfikowanego silnika Unreal Engine 3.

Borderlands 2 PS3, PC, PS Vita, X360 trailer

Występujący w grze Assassin może liczyć na element zaskoczenia, nie tylko bowiem preferuje te działania, które są prowadzone z ukrycia, ale również całkiem sprawnie zastawia pułapki na swoich przeciwników. Nową jest też klasa Sixen. Owszem, mieliśmy z nią do czynienia również w pierwszej części gry, teraz jednak klasie tej nadano zupełnie nowe umiejętności. Przemodelowanie dotknęło również system uzbrojenia znany jako wizytówka pierwszej odsłony. Wszystkie bronie zostały stworzone od podstaw, a każda została przypisana jednemu z producentów. Tym razem różnica związana jest więc już nie tylko ze statystykami, ale również z wyglądem, a nawet sposobem działania poszczególnych rozwiązań. Znacznym modyfikacjom uległo także otoczenie, w jakim rozgrywa się akcja, Pandora przestała być bowiem planetą, dla której typowe są jedynie pustynne krajobrazy. Tym razem akcja może się rozgrywać również w lodowej tundrze oraz na skalistych wzgórzach.

Tym, co daje grze (FPS) szansę na sukces jest jednak przede wszystkim tryb kooperacji, który sprawia, że w zabawie mogą na raz uczestniczyć aż cztery osoby. Gra może być toczona za pośrednictwem sieci, można jednak wykorzystać w tym celu również połączenie lokalne. Rozgrywka multiplayer jest zresztą tak skonstruowana, że obecność nowych graczy daje szansę na korzystanie z nowych taktyk, a część wyzwań jest dedykowana konkretnym grupom. Cena gry typu role-playing shooter na steam: 19,99 USD.

Borderlands 2 Pobierz i zainstaluj pełną wersję na PC !

borderlands 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5 2.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Borderlands 2 g2a Download
 • Borderlands 2 Pobierz
 • Borderlands 2 DLC list
 • Borderlands 2 Patch
 • Borderlands 2 Dodatek

Oficjalna strona: https://borderlands.com/en-US/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.