Borderlands Download

Borderlands to produkcja łącząca w sobie najbardziej charakterystyczne cechy gier FPS oraz cRPG. Tytuł jest dziełem firmy Gearbox Software, znanej z kultowej serii strzelanin taktycznych Brothers in Arms.

Borderlands Download CODEX

Borderlands steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Borderlands

Gracz wciela się w postać jednego z czwórki dostępnych bohaterów. Postać trafia na niemal całkowicie jałową planetę Pandora, przykuwając uwagę postapokaliptyczną scenerią. Bohater przybywa na nią w celu odnalezienia Skarbca, rzekomo skrywającego tajemniczy artefakt należący do obcej rasy Eridian. Trafiając w sam środek międzygwiezdnego chaosu, gracz musi po drodze rozwiązać wiele problemów najbliższej społeczności. Powodem do walki są zawyczaj przywódcy Bandytów, którzy skolonizowali Pandorę po opuszczeniu jej przez korporacje. Jeżeli lubisz oryginalne tytuły science-fiction, pobierz Borderlands Download i poznaj interesujące uniwersum gry. Produkcja podzielona została na 45 zadań powiązanych z głównym wątkiem fabularnym i pozwala na odblokowanie 130 dodatkowych zadań pobocznych. Odkrycie wszystkich sekretów skrywanych przez Pandorę może zająć graczowi nawet 100 godzin. Jeżeli lubisz długie i wymagające gry, pobierz Borderlands Download i postaraj się sprostać każdemu wyzwaniu.

Rozgrywka w Borderlands

Akcja gry ma miejsce w bliżej nieokreślonej przyszłości. Gracz obserwuje ją z perspektywy pierwszej osoby. Zabawa polega przede wszystkim na eliminowaniu dużych grup przeciwników przy użyciu różnych rodzajów broni. Jednocześnie celem gry jest rozwijanie własnej postaci oraz dobieranie jej odpowiedniego sprzętu. Jeżeli lubisz wpływać na poziom swojego bohatera, pobierz Borderlands Download i sprawdź możliwości oferowane przez ten tytuł. System zastosowany w grze pozwala na tworzenie broni z nawet kilkudziesięciu odmiennych elementów, dzięki czemu poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieco różnić. Nie bez znaczenia pozostają także pojazdy, które mogą być sterowane bezpośrednio przez gracza. Jeżeli lubisz swobodę przy wyborze wyposażenia i arsenału, pobierz Borderlands Download i sprawdź dostępne rozwiązania. Wraz z postępem w grze, postać pozyskuje kolejne umiejętności i staje się coraz silniejsza. Jednym bohaterem grę przejść można wielokrotnie, a poziom trudności przez cały czas wzrasta.

Mechanika w grze Borderlands

Poza kampanią dla pojedynczego gracza, największą atrakcją Borderlands jest tryb multiplayer. Udział w zmaganiach kooperacyjnych mogą maksymalnie wziąć cztery osoby. W grze istnieje również możliwość dowolnego opuszczania aktywnego wchodzenia do rozgrywki oraz opuszczania jej. Jeden z graczy rozpoczyna zabawę, a reszta dołącza do niego z rozwiniętymi już postaciami oraz wieloma łupami. W przypadku gry jednoosobowej, gracza wspomagać mogą NPC. Można wydawać im proste komendy, wręczać broń, rozwijać umiejętności czy określać specjalizację przy poszczególnych misjach. Jeżeli lubisz rozbudowane możliwości rozgrywki sieciowej, pobierz Borderlands Download i wypróbuj wszystkie udostępnione tryby oraz oferowane możliwości współpracy.

Borderlands Pobierz reloaded

Borderlands prophet

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Borderlands Torrent Pebx
  • Free Download Borderlands Crack Exsite
  • Chomikuj Borderlands Free download
  • CODEX Borderlands Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *