Borderlands 3 Pobierz na PC

Kultowa seria kolejnej gry darmowej w 2019 roku? Borderlands 3 na PC to trzecia część słynnej gry do pobrania, która dzieje się w kilka lat po Borderlands 2. Pełna humoru i kolorów gra FPP wciągnie Cię w kolorowy świat, z którego długo nie będziesz chciał się świadomie wydostać. Pobierz grę Borderlands 3 download, zainstalujesz grę i rozpoczniesz przygodę. Nie zwlekaj, jest to gra na komputer w którą na pewno chciałbyś zagrać po przejściu misji z poprzednich części.

Borderlands 3 Download za darmo na PC

Borderlands 3 pobierz za darmo

Pobierz za Darmo!

Producent, wydawca i platforma

Premiera gry nastąpi za nieco ponad 100 dni, czyli we wrześniu 2019 i cieszyć się nią będą mogli właściciele klasycznych komputerów PC oraz konsoli Playstation 4 oraz XBox One. Producent Gearbox Software wraz z wydającą firmą 2k Games stanęli na wysokości zadania.

Fabuła gry

Gra rozpoczyna się w pięć lat po zakończeniu fabuły poprzedniej części i tym razem przenosimy się w świat, w który postaciami budzącymi zarówno fascynację, jak i grozę są Syreny – kobiety z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Do władzy doszła para rodzeństwa, z którego jedno jest kobietą Syreną, a drugie mężczyzną – nie wiadomo, dlaczego również ten mężczyzna posiada ogromną moc i trzeba to wyjaśnić.

Samodzielnie lub też z maksymalnie trzema graczami przemierzamy planetę Pandorę i inne światy zatapiając się w świat FPP z silnymi elementami RPG, które sprawiają, że gra należy do tych wyjątkowo oryginalnych.

Jako jeden z łowców skarbów przemierzymy galaktykę mierząc się bliźniakami Calypso oraz ich poplecznikami na bagnistych terenach galaktycznych zakątków oraz innych miejsc niepozbawionych charakterystycznych cech i historii. Aby to wszystko przeżyć, ściągnij za darmo Borderlands 3 na PC.

Mechanika gry

Gra rozpoczyna się od wyboru bohatera, którym chcemy kierować. Jest ich aż czterech i każdy posiada inne umiejętności i specjalizacje, dzięki którym może walczyć i poruszać się po świecie gry. Każda z postaci posiada umiejętności specjalne i pasywne.

Nasz podróż i gra polega na przemierzaniu dosyć odległych od siebie lokalizacji, a między nimi oraz w nich musimy pokonywać wrogów w ramach zadań i pobocznych historii. To wszystko razem sprawia, że zostaniemy wciągnięci w ten świat bardzo szybko.

W miarę postępu gry i wykonywanych zdań rozwijamy swoją postać sprawiając, że staje się ona coraz bardziej indywidualna i nasza, a jej zdolności z godziny na godzinę robią się zadziwiająco mocne i skuteczne. Długie godziny spędzone przy Borderlands 3 dają dużo przyjemności i satysfakcji, więc warto skorzystać i zaopatrzyć się w tę niesamowitą, humorystyczną grę.

Borderlands 3 Pobierz w Pełnej Wersji PL

Borderlands 3 download

Pobierz gre!

  • crack Borderlands 3 ściagnij pebx
  • torrent Borderlands 3 chomikuj za darmo
  • codex Borderlands 3 free download
  • Borderlands 3 gra do pobrania

Podobne Darmowe Gry

Gothic 3

Gothic 3 Download

Dobra gra RPG to gwarancja udanej rozrywki na najwyższym poziomie. Nic więc dziwnego, że liczba miłośników tego typu gier ciągle rośnie. Są one bowiem w stanie przenieść nas do bajkowego świata i sprawić, że wcielimy się w zupełnie inne niż […]

DiRT 4 PC Download

DiRT 4 Download

DiRT 4 to kolejna już odsłona popularnej serii gier samochodowych, która została wydana m.in. na platformę PC Windows. Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest brytyjskie studio Codemasters Software, które postanowiło powrócić do korzeni podczas tworzenia tej części. Cykl DiRT można nazwać […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *