Borderlands 3 Pobierz na PC

Kultowa seria kolejnej gry darmowej w 2019 roku? Borderlands 3 na PC to trzecia część słynnej gry do pobrania, która dzieje się w kilka lat po Borderlands 2. Pełna humoru i kolorów gra FPP wciągnie Cię w kolorowy świat, z którego długo nie będziesz chciał się świadomie wydostać. Pobierz grę Borderlands 3 download, zainstalujesz grę i rozpoczniesz przygodę. Nie zwlekaj, jest to gra na komputer w którą na pewno chciałbyś zagrać po przejściu misji z poprzednich części.

Borderlands 3 Download za darmo na PC

Borderlands 3 pobierz za darmo

Pobierz za Darmo!

Producent, wydawca i platforma

Premiera gry nastąpi za nieco ponad 100 dni, czyli we wrześniu 2019 i cieszyć się nią będą mogli właściciele klasycznych komputerów PC oraz konsoli Playstation 4 oraz XBox One. Producent Gearbox Software wraz z wydającą firmą 2k Games stanęli na wysokości zadania.

Fabuła gry

Gra rozpoczyna się w pięć lat po zakończeniu fabuły poprzedniej części i tym razem przenosimy się w świat, w który postaciami budzącymi zarówno fascynację, jak i grozę są Syreny – kobiety z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Do władzy doszła para rodzeństwa, z którego jedno jest kobietą Syreną, a drugie mężczyzną – nie wiadomo, dlaczego również ten mężczyzna posiada ogromną moc i trzeba to wyjaśnić.

Samodzielnie lub też z maksymalnie trzema graczami przemierzamy planetę Pandorę i inne światy zatapiając się w świat FPP z silnymi elementami RPG, które sprawiają, że gra należy do tych wyjątkowo oryginalnych.

Jako jeden z łowców skarbów przemierzymy galaktykę mierząc się bliźniakami Calypso oraz ich poplecznikami na bagnistych terenach galaktycznych zakątków oraz innych miejsc niepozbawionych charakterystycznych cech i historii. Aby to wszystko przeżyć, ściągnij za darmo Borderlands 3 na PC.

Mechanika gry

Gra rozpoczyna się od wyboru bohatera, którym chcemy kierować. Jest ich aż czterech i każdy posiada inne umiejętności i specjalizacje, dzięki którym może walczyć i poruszać się po świecie gry. Każda z postaci posiada umiejętności specjalne i pasywne.

Nasz podróż i gra polega na przemierzaniu dosyć odległych od siebie lokalizacji, a między nimi oraz w nich musimy pokonywać wrogów w ramach zadań i pobocznych historii. To wszystko razem sprawia, że zostaniemy wciągnięci w ten świat bardzo szybko.

W miarę postępu gry i wykonywanych zdań rozwijamy swoją postać sprawiając, że staje się ona coraz bardziej indywidualna i nasza, a jej zdolności z godziny na godzinę robią się zadziwiająco mocne i skuteczne. Długie godziny spędzone przy Borderlands 3 dają dużo przyjemności i satysfakcji, więc warto skorzystać i zaopatrzyć się w tę niesamowitą, humorystyczną grę.

Borderlands 3 Pobierz w Pełnej Wersji PL

Borderlands 3 download

Pobierz gre!

  • crack Borderlands 3 ściagnij pebx
  • torrent Borderlands 3 chomikuj za darmo
  • codex Borderlands 3 free download
  • Borderlands 3 gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.