Burnout Paradise Remastered Download

Twórcy prezentują premierę najnowszej gry. Wjeżdża na PC Burnout Paradise Remastered to rozbudowana i zremasterowana edycja przygotowanej przez Criterion Games gry wyścigowej Burnout Paradise, wydanej w 2008 roku. Odświeżona wersja produkcji jest dziełem deweloperów ze studia Stellar Entertainment. Poza podstawką, nowa odsłona zawiera pakiet ośmiu DLC, czyli: Cagney, Boost Specials, Burnout Paradise Party, Zabawki z Burnout Paradise, Motocykle z Burnout, Wozy kultowe, Gliniarze i Bandyci oraz Big Surf Island. Jeżeli chcesz zagrać w odświeżoną wersję uznanej produkcji, pobierz Burnout Paradise Remastered Download i sprawdź całą zawartość rozszerzoną. Wydawca gry Electronic Arts. Data premiery 21.08.2018. Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Playstation 4.

Burnout Paradise Remastered Download CODEX

Burnout Paradise Remastered pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Akcja gry Burnout Paradise Remastered PS4, XONE, PC osadzona została w fikcyjnym mieście Paradise City. Za sprawą jednego z dodatków, gracze mogą wziąć udział w zabawie także na wyspie Big Surf. Rozgrywka opiera się na udziale w szalonych wyścigach oraz innych wymagających wyzwaniach. Zwycięstwo można w nich osiągnąć nie tylko poprzez przekroczenie linii mety na pierwszej pozycji, ale również dzięki możliwości wyeliminowania rywali za sprawą tzw. Takedownów. Gracz może wygrać także poprzez wywołanie popłochu w ruchu drogowym. Jeżeli lubisz dynamiczne gry wyścigowe, pobierz grę Burnout Paradise Remastered PC Download i wybierz odpowiadający własnym wymaganiom model rozgrywki.

Rozgrywka

Na szczególną uwagę podczas zabawy zasługuje zaawansowany system zniszczeń. Samochody biorące udział w wyścigach ulegają widowiskowym kraksom, które podziwiać można w trybie Showtime. Jego aktywację przeprowadzić da się w dowolnym momencie, dzięki czemu gracz jest w stanie osiągnąć najwyższy notowany poziom destrukcji. Jeżeli masz ochotę efektownie rozwalić swoją maszynę, pobierz za darmo Burnout Paradise Remastered Download i podziwiaj rozbudowany model zniszczeń. Podczas zabawy gracz może skorzystać ze stu pięćdziesięciu pojazdów nielicencjonowanych, pośród których rozpoznać można wiele odpowiedników rzeczywistych modeli. Model jazdy jest czysto zręcznościowy, a podczas jazdy pozwala na osiągnięcie niewyobrażalnych prędkości. Dzięki temu gracz jest w stanie wykonać teoretycznie niemożliwe manewry, np. w postaci dalekich skoków czy niekończącego się driftu. Świetną grą wyścigową jest Forza Horizon 4.

https://www.youtube.com/watch?v=f4JqCmt9hzE

Tryby i kwestie techniczne

Podstawą zabawy w Burnout Paradise Remastered jest wariant kariery w trybie dla pojedynczego gracza. Produkcja oferuje jednak także dostęp do multiplayera w trybie lokalnym lub za pośrednictwem internetu. Zremasterowana wersja Burnout Paradise cechuje się znacznie usprawnioną oprawą graficzną. Do jej największych atutów należy blisko sto różnych uszkodzeń dla każdego z wirtualnych samochodów. Na uwagę zasługują także wyższa rozdzielczość tekstur oraz udana optymalizacja produkcji na każdą platformę. Na najmocniejszych maszynach da się uruchomić Burnout Paradise Remastered w trybie 4K przy sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Jeżeli chcesz podziwiać niezwykłą grafikę, poszukaj na steam frazy ściągnij Burnout Paradise Remastered free Download i weź udział w efektownych wyścigach.

Burnout Paradise Remastered Pobierz skidrow

Burnout Paradise Remastered torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Burnout Paradise Remastered Torrent Pebx
  • Free Download Burnout Paradise Remastered Crack Exsite
  • Chomikuj Burnout Paradise Remastered Free download
  • CODEX Burnout Paradise Remastered Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *