Dead Island 2 Download

Dead Island 2 to kolejna odsłona survivalowej gry zręcznościowej, której fabuła została osadzona w otwartym świecie. Tytuł ten jest kontynuacją znanych już fanom i bardzo ciepło przyjętych poprzednich części: Dead Island oraz Dead Island Riptide. Jednak polskie studio Techland zostało tym razem zastąpione przez niemiecką ekipę z Yager Development, którzy znani są na rynku za sprawą strzelanki Spec Ops: The Line. Gra dostępna jest na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz PC Windows. Jeśli znasz już poprzednie odsłony serii, które bardzo przypadły Ci do gustu, to ten tytuł również musi wpaść w Twoje ręce. Pobierz Dead Island 2 Download i walcz z zombie o przetrwanie! Producent: Sumo Digital. Wydawca: Deep Silver. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Dead Island 2 Download PC – do pobrania

Dead Island 2 reloaded

zainstaluj Dead Island 2 na pc

Akcja rozpoczyna się na krótko po zakończeniu drugiej części serii – kilka miesięcy po wydarzeniach na wyspie Banoi. Jednak okazało się, że rządowi Stanów Zjednoczonych nie udało się zdusić w zarodku epidemii, która rozprzestrzeniła się po całej Kalifornii. Wirus, który zamienia ludzi w żywe trupy szaleje i nie ma na niego gotowego lekarstwa. Zadecydowano o użyciu wojska w celu objęcia całej Kalifornii stanem kwarantanny. Niestety na tych terenach pozostało jeszcze wielu ludzi, którzy nie zostali zainfekowani wirusem, jednak nie zgodzili się na opuszczenie dobytku swojego życia. Stan ten stał się również ulubionym miejscem dla osób szukających bardzo silnych wrażeń oraz renegatów, którzy mogą tutaj mieszkać bez narzuconych im z góry zasad. Gracze mogą także zwiedzić bardzo wiele rozpoznawalnych miejsc i lokacji, jak np. most Golden Gate w San Francisco lub deptak Venice Brach w Los Angeles. Wszystkie te miejsca zostały wiernie odwzorowane oraz ukazane z ogromną dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Ciekawostką jest fakt, iż firma Sumo Digital odpowiada za takie gry jak Crackdown 3.

Oprawa graficzna stoi w grze na najwyższym poziomie dzięki użyciu wytrzymałego silnika Unreal Engine 4 z którego korzysta także Call of Cthulhu. Dead Island 2 dostępny na PS4, PC oraz XONE prezentuje przede wszystkim rozwiązania znane z poprzednich części. Bohater ma okazje dowolnie eksplorować świat o otwartej strukturze, a także podejmować się kolejnych misji i innych zadań pobocznych. Rozgrywka widziana jest z perspektywy pierwszej osoby i polega w głównym stopniu na walce z kolejnymi grupami krwiożerczych zombie, walce o życie i wykorzystywaniu samodzielnie skonstruowanej broni. Fabularna gra akcji nie ma wyraźnego początku lub końca, a więc nie ma też ograniczeń w podejmowaniu kolejnych zadań czy misji. To właśnie one stanowią główny motor do działania i rozwijania postaci – za kolejne zabójstwa zdobywa się punkty doświadczenia. Ponadto gracz ma również do dyspozycji swoje własne cztery kółka, które są ściśle powiązane z klasą postaci. Do wyboru są 4 grupy: szybki Speeder i jego auto sportowe, zwalisty Berseker i jego ogromny SUV, a także Łowca i Biskup. Każda z tych postaci posiada inne umiejętności i jest wyspecjalizowana w innym kierunku, np. Berserker pochwalić się może ogromną siłą, a Speeder to szybkościowiec, który może korzystać z katany. Jeśli gry sandbox z zombie jako motywem przewodnim to dla Ciebie synonim rozrywki i doskonałej zabawy, to ten tytuł musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Koniecznie pobierz Dead Island 2 Download i wciel się w jedną z wybranych postaci, aby pokonać wszystkie zombie! Zagraj w trybie kooperacyjnym na konsolach ósmej generacji PS4, XONE lub PC.

Główną atrakcją gry jest tryb multiplayer, który pozwala na zabawę dla ośmiu osób na raz. To od graczy zależy czy będą oni ze sobą współpracować czy rywalizować. Koniecznie pobierz Dead Island 2 Download i walcz z tą groźną epidemią, aby nie stać się żywym trupem!

Dead Island 2 Pobierz Codex

skidrow Dead Island 2 Download torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4670K 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 6 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX Dead Island 2 steam Download
  • Pebx Dead Island 2 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Dead Island 2 Crack Exsite
  • Reloaded Dead Island 2 Torrent Chomiku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *